Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.021
Cevap
242
Favori
384.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 veya 8. Kategori iki bilet ihtiyacım var devretmek isteyenlere duyurulur.bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok böyle bi olay ya....
  • Bilet alabilen var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Bilet alabilen var mı arkadaşlar ?

Passodan aldim ben 45 geçe boşalmisti bir yer sansa arkadasa bakiyorum simdi forumdan 200 e veren olursa aninda odemeyle alabilirim

• Arkadaşlar slm,

boşuna almaya çalışmayın passoligden çünkü hepsini kulüp alıp derneklere dağıtıyor.
    bilginize.
  • 7 veya 8. kategori devredecekler pm atabilir mi

• 200 tlye bilet ariyorum kategori farketmez aninda odeme yapilir

• quote:

Orijinalden alıntı: bafira

Adam gibi gişe fiyatından bilet devredecek arkadaş varsa 7-8.kategoriden yanyana 2 bilet alıcam. Devretmek isteyen olursa hemen işlem yapabiliriz.

Güncel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Iniesta

quote:

Passodan aldim ben 45 geçe boşalmisti bir yer sansa arkadasa bakiyorum simdi forumdan 200 e veren olursa aninda odemeyle alabilirim

Şanslısın hocam.... Eşimede söz vermiştim. Acaba boş yer bulabilirmiyiz bu saatten sonra ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Andres Iniesta

quote:

Şanslısın hocam.... Eşimede söz vermiştim. Acaba boş yer bulabilirmiyiz bu saatten sonra ?

sanmiyorum hocam daha bitmistir

• Yeni açığı eski açıkla devredecek var mıdır? 8.kategori

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 veya 8. kategoriden devredecek olan var mı hemen para yatırırım

• Yanyana 2 bilet arıyorum.... eşime sözüm vardı. Pm lütfen.
  • yahu 14:10 da biletlere bakıyorum heryer dolu. 3 tane yeşil yer buldum onlara tıklayınca dolu gösterdi. kahrolsun pasolig
  • 3 adet bilet alınacaktır . Fiyat görüşülür . İletişim pm

• 32 bine yakın kombine var, bugün neredeyse kale arkası hiç çıkmadı ama 1 2 3 kategorilerde baya bilet çıktı, zaten kombinelerin çoğu kale arkası, kalanlarda derneklere gruplara ücreti karşılığında tanımlanıyor, bu normal bi olay kızacak bişey yok. Boş koltuk sayısı rakip tribünü düşünce 5 bin fln, zaten bunun 3bine yakını vip ve 1.kategori geri kalanlarda diğer kategoriler, kale arkası çıksa çıksa max 100-200 bilet. Ben bugün çok rahat ilk 6 kategoriden bilet alabilirdim, bi çok defa da yeşil koltuk gördüm almadım bi şekilde bulurum ben, ama herkes direk kale arkasına odaklanıyor, orayla uğraşınca diğer yerler de doluyor. Uzun lafın kısası böyle maçlarda hedef 4-5-6 kategori olacak, ilk seferde biletini alacaksın. Yoksa sonra kale arkasına 1.kategori fiyatı veriyorsun. Ben 14,15 de baktım 1.kategori en az 200 yer vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxim

32 bine yakın kombine var, bugün neredeyse kale arkası hiç çıkmadı ama 1 2 3 kategorilerde baya bilet çıktı, zaten kombinelerin çoğu kale arkası, kalanlarda derneklere gruplara ücreti karşılığında tanımlanıyor, bu normal bi olay kızacak bişey yok. Boş koltuk sayısı rakip tribünü düşünce 5 bin fln, zaten bunun 3bine yakını vip ve 1.kategori geri kalanlarda diğer kategoriler, kale arkası çıksa çıksa max 100-200 bilet. Ben bugün çok rahat ilk 6 kategoriden bilet alabilirdim, bi çok defa da yeşil koltuk gördüm almadım bi şekilde bulurum ben, ama herkes direk kale arkasına odaklanıyor, orayla uğraşınca diğer yerler de doluyor. Uzun lafın kısası böyle maçlarda hedef 4-5-6 kategori olacak, ilk seferde biletini alacaksın. Yoksa sonra kale arkasına 1.kategori fiyatı veriyorsun. Ben 14,15 de baktım 1.kategori en az 200 yer vardı.

Aynen..Bu tip maçlara paran varsa gideceksin.Yoksa birikterieceksin ve anında ilk 4-5 kategori için odaklanacaksın..Sen 6 yazmışsın ama bence 6 bile riskli.

Ben yine sabah baktım 3.kısım da yerler vardı.Param olsa alacaktım

herkes 7-8 için saldırdığı için vakit kaybediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

Bi arkadaşımın ricasıdır..

3'ncü kategori 113 nolu bloktaki biletini 5'nci kategori 414-415-416 ya da 417 bloktan takas etmek istiyor.. Fiyat farkı olmadan, ilgilenen olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiBAdemBABA

Yeni açığı eski açıkla devredecek var mıdır? 8.kategori

Eski açığı yeni açıkla takas edecek varsa o da olur. İki farklı yerden bilet var. (427-411)

Tek olup yer farketmez diyenlere....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • atiBAdemBABA kullanıcısına yanıt
    Pm

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.