Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.021
Cevap
242
Favori
384.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: maxim

32 bine yakın kombine var, bugün neredeyse kale arkası hiç çıkmadı ama 1 2 3 kategorilerde baya bilet çıktı, zaten kombinelerin çoğu kale arkası, kalanlarda derneklere gruplara ücreti karşılığında tanımlanıyor, bu normal bi olay kızacak bişey yok. Boş koltuk sayısı rakip tribünü düşünce 5 bin fln, zaten bunun 3bine yakını vip ve 1.kategori geri kalanlarda diğer kategoriler, kale arkası çıksa çıksa max 100-200 bilet. Ben bugün çok rahat ilk 6 kategoriden bilet alabilirdim, bi çok defa da yeşil koltuk gördüm almadım bi şekilde bulurum ben, ama herkes direk kale arkasına odaklanıyor, orayla uğraşınca diğer yerler de doluyor. Uzun lafın kısası böyle maçlarda hedef 4-5-6 kategori olacak, ilk seferde biletini alacaksın. Yoksa sonra kale arkasına 1.kategori fiyatı veriyorsun. Ben 14,15 de baktım 1.kategori en az 200 yer vardı.

Aynen..Bu tip maçlara paran varsa gideceksin.Yoksa birikterieceksin ve anında ilk 4-5 kategori için odaklanacaksın..Sen 6 yazmışsın ama bence 6 bile riskli.

Ben yine sabah baktım 3.kısım da yerler vardı.Param olsa alacaktım

herkes 7-8 için saldırdığı için vakit kaybediyor.

Hocam 5 te sıkıntı oldu onda bile yoktu alamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SELAM ARKADAŞLAR 8 KATAGORİ 2 ADET BİLET ALINIR

TELEFON NO:0534 437 91 06
  • Merhaba arkadaşlar 3 kişi fb macı icin bilet ihtiyacım var. VIP ve 1903 tribünleri dışında satan varsa iletişime geçmesi ricasıyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

2 bilete ihtiyacım var, yanyana varsa çok iyi olur.
    Vip ve 1903 hariç.

1. kategoriden 8. kategoriye kadar hepsi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: maxim

32 bine yakın kombine var, bugün neredeyse kale arkası hiç çıkmadı ama 1 2 3 kategorilerde baya bilet çıktı, zaten kombinelerin çoğu kale arkası, kalanlarda derneklere gruplara ücreti karşılığında tanımlanıyor, bu normal bi olay kızacak bişey yok. Boş koltuk sayısı rakip tribünü düşünce 5 bin fln, zaten bunun 3bine yakını vip ve 1.kategori geri kalanlarda diğer kategoriler, kale arkası çıksa çıksa max 100-200 bilet. Ben bugün çok rahat ilk 6 kategoriden bilet alabilirdim, bi çok defa da yeşil koltuk gördüm almadım bi şekilde bulurum ben, ama herkes direk kale arkasına odaklanıyor, orayla uğraşınca diğer yerler de doluyor. Uzun lafın kısası böyle maçlarda hedef 4-5-6 kategori olacak, ilk seferde biletini alacaksın. Yoksa sonra kale arkasına 1.kategori fiyatı veriyorsun. Ben 14,15 de baktım 1.kategori en az 200 yer vardı.

Aynen..Bu tip maçlara paran varsa gideceksin.Yoksa birikterieceksin ve anında ilk 4-5 kategori için odaklanacaksın..Sen 6 yazmışsın ama bence 6 bile riskli.

Ben yine sabah baktım 3.kısım da yerler vardı.Param olsa alacaktım

herkes 7-8 için saldırdığı için vakit kaybediyor.

Hocam 5 te sıkıntı oldu onda bile yoktu alamadım.

Beklerim o kısımlar bile boşa çaba olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 adet icin 500 tl verilir

• Iletisim: 05322581903

• 2adet yanyana bilet arıyorum arkadaslar. Mümkünse 1 2 3 4 vipde olur.

• merhaba

4. kategori doğu üst bileti mevcuttur.
  • BILET SATILDI !

Kategori : 4

Blok : 415

Sira : 20

Koltuk : 31

1 adet bilet mevcut

325 TL

BILET SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jujuuu -- 4 Mayıs 2017; 20:5:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurder

2 adet icin 500 tl verilir

Kuzey Alt (Yeni Açık Alt) 107 Blok (7.kategori) yan yana iki kombine devredilir.
  • Kale arkasın 3 adet bilet alınacaktır. Fiyat görüşülür , özel mesaj atın . Anında dönüş sağlarım

• Kategori 3 Blok 103 Fenerbahçe maçı için devredilecektir.

DEVREDİLMİŞTİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihy -- 5 Mayıs 2017; 16:6:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asturan

merhaba

4. kategori doğu üst bileti mevcuttur.

günceldir
  • 110 7.kategori biletimi ucretsiz olarak 8.kategori guney ustle takas ediyorum. Ilgilenenler ozel mesaj atsin.

• Kuzey üst 407. Blokta yan yana iki bilet devrediyoruz. PM den ulaşabilirsiniz.

Bilisimci1903 isimli kullanıcıya devredildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fyelci -- 5 Mayıs 2017; 9:19:53 >
  • 2 bilet yanyana.

Eşimle gitmek icin herhangi bi kategoriden yanyana iki bilet ariyorum.

• 1 adet 1.kategori 115 blokta biletim var devredebilirim.

devredildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karcemaskas -- 5 Mayıs 2017; 13:2:20 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safkar14 -- 5 Mayıs 2017; 14:57:41 >
  • 3.kategori batı alt 124 blok biletimi devredebilirim pm

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.