Şimdi Ara

Beşiktaş'ın Sahadan İzinsiz Çıktığı Ortaya Çıktı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: inonu88

Ne demeye calistigini biliyorumda iceri girmek icin can guvenligi vs gibi durumlarda hakemden izin almaya gerek yoktur diyoru kurallar. Hakem sahaya cik deyip cikmazsan hukmen maglup olursun. Bizimkilerde hakeme sormus icerde iste hakem benden haber bekleyin demis cikin deyip cikmama olayi yok yani. Olayi daha cok karmasiklastirmanin anlami yok. Maci tatil eden hakem guvenlik sebebiyle Besiktas bunu yapamaz sahaya cikmayi reddetme gibi bi durum yok. Allahaskina hocam yakin tarihte trabzonda olmadi mi aynisi ? O gun ben trabzonada cok kizdim takim ayirt etmem bu durumda.

Doğru diyorsun da can güvenliği nasıl tehlike de olacak?
    Sahaya yüzlerce taraftar girer yada hakem futbolculara içeri talimatı işareti verir öyle girer insan içeri.
    Senin futbolcun yedek kulübesinde taraftar ile atışmasa beşiktaş yedek kulübesi arkasında hiç bir olay çıkmayacak ki sahaya giren taraftarda yok.
    En son şenol güneş yedek kulübesine oturmuş buz tedavisi görmüş idi hakem oyun devam etsin işareti ile birlikte şenol güneş yedek kulübesinden çıkıp soyunma odasının yolunu tutuyor. Olması gereken bu mu yani?
    Sonrası tekrar yere düşüyor hakemin şenol güneşi en son gördüğü nokta burası burdan 5 dakika sonra dikiş sonra da sedye hastane yolu.
    Götürdükleri hastane de yarılma olduğunu yazmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kardeş benim zekamı sorgulamadan önce bi tartışma adabı edin.daha iki kelimeyi yan yana getirmeyi bilmiyorsun BLOK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

kardeş benim zekamı sorgulamadan önce bi tartışma adabı edin.daha iki kelimeyi yan yana getirmeyi bilmiyorsun BLOK

Alıntıları Göster
    Yav he he bir siz biliyorsunuz tartışmayı zaten, Zoruna gitmiş anlaşılan mesaj laf sokmaya çalıştığına göre, Alakasız şeyler yazmışsın. Hadi engelle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

quote:

Ne demeye calistigini biliyorumda iceri girmek icin can guvenligi vs gibi durumlarda hakemden izin almaya gerek yoktur diyoru kurallar. Hakem sahaya cik deyip cikmazsan hukmen maglup olursun. Bizimkilerde hakeme sormus icerde iste hakem benden haber bekleyin demis cikin deyip cikmama olayi yok yani. Olayi daha cok karmasiklastirmanin anlami yok. Maci tatil eden hakem guvenlik sebebiyle Besiktas bunu yapamaz sahaya cikmayi reddetme gibi bi durum yok. Allahaskina hocam yakin tarihte trabzonda olmadi mi aynisi ? O gun ben trabzonada cok kizdim takim ayirt etmem bu durumda.

Doğru diyorsun da can güvenliği nasıl tehlike de olacak?
    Sahaya yüzlerce taraftar girer yada hakem futbolculara içeri talimatı işareti verir öyle girer insan içeri.
    Senin futbolcun yedek kulübesinde taraftar ile atışmasa beşiktaş yedek kulübesi arkasında hiç bir olay çıkmayacak ki sahaya giren taraftarda yok.
    En son şenol güneş yedek kulübesine oturmuş buz tedavisi görmüş idi hakem oyun devam etsin işareti ile birlikte şenol güneş yedek kulübesinden çıkıp soyunma odasının yolunu tutuyor. Olması gereken bu mu yani?
    Sonrası tekrar yere düşüyor hakemin şenol güneşi en son gördüğü nokta burası burdan 5 dakika sonra dikiş sonra da sedye hastane yolu.
    Götürdükleri hastane de yarılma olduğunu yazmıyor.

Alıntıları Göster
    Tamam can guvenligi meselesi benim yorumum diyelim sana gore oyle bi durum yok. Yinede kurala gore iceri bi sebepten dolayi giren takim direk hukmen maglup olmaz cik deyip cikmazsan oyle olur. Mesela sizin Otto Baric mevzusunda cikma reddedilmisti.

Besiktasin iceri girme sartlari uygun gorulmezse ayri bir ceza alir zaten. Su konu bi karara baglansada bizlerde burda tartisip kalp kirmasak. Ben kendi adima bazi soylemlerimden pismanim acikcasi sanada uygunsuz laf ettiysem affola. Hepimizi delirttiler demin bi arkadasla da ozel mesaj yoluyla konusup baristik aslinda suclu bizler degiliz bizi bu hale sokanlar.

• quote:

Tamam can guvenligi meselesi benim yorumum diyelim sana gore oyle bi durum yok. Yinede kurala gore iceri bi sebepten dolayi giren takim direk hukmen maglup olmaz cik deyip cikmazsan oyle olur. Mesela sizin Otto Baric mevzusunda cikma reddedilmisti.

Besiktasin iceri girme sartlari uygun gorulmezse ayri bir ceza alir zaten. Su konu bi karara baglansada bizlerde burda tartisip kalp kirmasak. Ben kendi adima bazi soylemlerimden pismanim acikcasi sanada uygunsuz laf ettiysem affola. Hepimizi delirttiler demin bi arkadasla da ozel mesaj yoluyla konusup baristik aslinda suclu bizler degiliz bizi bu hale sokanlar.

Alıntıları Göster
    Evet suçlu bizi bu hale sokan gittiği her takımda bu nefreti körükleyen, Fenerbahçe'ye karşı böyle oyunlar hile hurdalar yapan Şenol Güneş.

Şikeci dediği takımların başına geçen, şikeci dediği oyuncuları transfer eden, başarı için her yolu mübah gören birisi kendisi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 23 Nisan 2018; 17:3:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Maç saha olayları yüzünden değil, teknik direktörünüz içeri kaçtığı kendini hastaneye kaldırttığı için tatil edildi yahu ?

Bu tweetlerdeki maçlarda yaşanan "saha ve seyirci" olaylarıyla Kadıköy'deki maçın hiç alakası yok. Hasan Çetinkaya'nın başını yardığınız maç bunlara emsal gösterilebilir.

Ya da Mehmet Topal'ın gözünü çıkardığınız maç emsal gösterilebilir. Biz de hakeme sormadan can güvenliğimiz tehlikede deyip soyunma odasına kaçıp kendimizi hastaneye kaldırtsaydık keşke. Öyle hükmen alınıyor madem.

Her takım kulübe arkası tribüne birini soksun, elenmek üzere olan takım kaçsın içeri oh ne ala memleket.

• Bu rapordan sonra bize hükmen mağlubiyet verilirse bundan sonra ligde derbi maçlar zor biter.

Açık kanalda olduğu için belki daha fazla insan izledi ama bir zahmet bulun da daha iki hafta önce Kayserispor ile Kayseri'de yaptığımız maçta kaleci Volkan'a neler atılmış bir izleyin.

Evet belki milat olacak ama başta Quaresma kardeş ve Caner Efendi'nin sahadaki cesur yürek davranışları! da milat olacaktır. Sahaya atılan en ufak maddede oyunu bırakmak, taraftarları provoke etme amacıyla üzerlerine yürümek, hataya kılıf bulmak için karşındaki camianın, rakibinin gururunu hiçe sayarak, illegal işlerle karalama kampanyaları oluşturmak vs. pekçok açıdan milat olacaktır.

Aziz Y ve ekibinin verdiği negatif izlenimler sebebiyle Fenerbahçe takımı birçok şehirde protestoya uğrarken, böyle bir emsal karar vermeyi düşünenler bundan sonrasını da iyi analiz etmeliler. Açık söyleyeyim, o akşam bilinçli olarak 4 köşeye ve BJK kulübesinin arkasına yerleştirilmiş provokatörlerin çıkarttıkları olayların en az 10 mislini biz her sene Trabzon'da yaşıyoruz, en son deplasmanda 4-0 önde olduğumuz maçta taraftarların sahaya inmesinden korktukları için MECBUREN maçı tatil etmek akıllarına geldi.

Daha önce de yazdım, gerçekten adalet isteniyorsa bu maç kaldığı yerden seyircisiz olarak oynatılmalıdır. Rapordan da alenen görüldüğü üzere hakem maçı, rakip teknik direktörün hastaneye kaldırılmasından dolayı tatil etmek zorunda kalmış.

• Jst1907 J kullanıcısına yanıt
    Şenol hoca ne yapsın peki? Dışarıda durup ona daha fazla bir şeyler atmalarını mı izlesin? Gidip soyunma odasına tedavisini yaptıracak tabii ki. Kusura bakmayın ama " hem suçlu hem güçlü denir " buna ancak.
  • quote:

Bir tuttukları şeye bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şenol hoca ne yapsın peki? Dışarıda durup ona daha fazla bir şeyler atmalarını mı izlesin? Gidip soyunma odasına tedavisini yaptıracak tabii ki. Kusura bakmayın ama " hem suçlu hem güçlü denir " buna ancak.
    Hakem kararı vermeden sahayı terk edemez hocam kimse daha önce gördük pek çok örneğini, Sulu derbiyi izleyin ne bileyim olaylı trabzon Fenerbahçe maçını izleyin anlarsınız yani, Maç oynanırken hakem dışında kimse karar veremez kafasına göre, Ayrıca soyunma odasına gitmeyecek önce sağlık ekibi bakar sonra onlar gerek görürse hastaneye gider bu böyledir, Dikkatli izlerseniz hakem sahaya davet ediyor o ara Şenol bey yedek kulübesinde sağlık ekibi filan yoktu yanlış hatırlamıyorsam beklediği karar çıkmayınca direk kaçıyor açık açık, Yani kısaca kuralları uygulamayan sizin ekip ve uygulanmasını engelleyen bu yüzden son cümlen sizin ekip için geçerli

• Akşam Ahmet Çakar da söyledi. Sahayı terketme diye bir şey olmaz. Hakem eğer güvenli ortam oluştuğuna inanırsa zaten içeri giren futbolcu da olsa, teknik direktör de olsa geri çağırır. Ha ona rağmen gelmezse (Sakatlık ve yaralanma durumunun dışında) işte o zaman hükmen alırsın. Burada öyle bir şey yok. Hakem zaten maçın bu şartlarda oynanamayacağına karar verip tatil etmiştir. Dolayısıyla burada mağdur olan taraf biziz.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum hocam görüntüler mevcut hakem açık açık sahaya geçin diyor futbolculara ama Sizin hoca uyanıklık yapıp kaçıyor
  • quote:

Akşam Ahmet Çakar da söyledi. Sahayı terketme diye bir şey olmaz. Hakem eğer güvenli ortam oluştuğuna inanırsa zaten içeri giren futbolcu da olsa, teknik direktör de olsa geri çağırır. Ha ona rağmen gelmezse (Sakatlık ve yaralanma durumunun dışında) işte o zaman hükmen alırsın. Burada öyle bir şey yok. Hakem zaten maçın bu şartlarda oynanamayacağına karar verip tatil etmiştir. Dolayısıyla burada mağdur olan taraf biziz.

Hakem çağırıyo şenol bey içeri kaçıyor hocam iyi izleyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Hiç sanmıyorum hocam görüntüler mevcut hakem açık açık sahaya geçin diyor futbolculara ama Sizin hoca uyanıklık yapıp kaçıyor
    Belki kafası yarıldığı için olabilir mi acaba

Neyse arkadaşlar, bir açıklansın da , o zaman sonuçları için konuşuruz, şimdi konuşmak yararsız.
  • Maç kaldığı yerden devam etsin biz de 10 kişi çıkalım

Hatta daha ağlarlarsa 9 kişi çıkalım

• 1. hakem izin vermeden sahayı terkedebilirsin, hakem temsilci aracılığıyla geri çağırınca dönmek zorundasın. Olduysa hakemin "gel gel gitme ne oldu neden girdin" vs demesi spontane bir olaydır, geri çağırmak istese temsilciyle çağırtır doğrusu budur kayıtlara geçer.
    Posizyon gereği hariç, futolcu çıkarsa sarı kart görebilir, teknik direktör çıkarsa iyi bir sebep gösteremezse uyarı alabilir, birdaha yaparsa tirbüne gönderilebilir ama hiçbirinde hükmen malup olmazsın. Teknik direktör gidip gelmeyebilir de, yine hükmen malup olmazsın. PFDK ceza verir kişiye.

Siz daha önce fenerbahçe sahayı terk ettiği için hükmen mağlu oldu sanıyorsunuz bir defa bu saçma fikirleri kafanızdan çıkarın. Geri çağrılmasına rağemn döndemdiği için yani müsabakayı terk ettiği için fenerbahçe mağlup sayıldı.

2.Maçın tatil olmasının şenol güneşin kafasına (bozuk para, çakmak vs farketmez) sert bir cisim gelmesiyle noktalanması, tatil edilmesinin tek sebebinin bu olduğu anlamına gelmez. Maç önceden 2-3 kere durmasaydı, hakem ortaya gelip maçı tatil ederim görüntüsü vermeseydi, sadece şenol güneşin kafasına madde geldi yaralanma oldu diye maç tatil edilmezdi.
    Yani örnek olarak, maçta hiçbir olay yok, gitti dengesizin biri bişey attı teknik direktörün kafasına geldi adam yere düştü, taraftarlar atanı bastırıp napıyosun vs gibisinden uyardı, polis geldi adamı aldı. Teknik direktör kontrol amaçlı hastaneye bile gitse maç devam eder.

3.Hakem raporunda maçı çıkan olaylar nedeniyle tatil ettiğini zaten belirtmiş, rakip teknik direktör veya rakip takım davet ettim gelmedi ondan tatil ettim dememiş.

Olayları ben böyle algıladım. Böyle ise fenerbahçe hükmen kupadışı kalır.

Boşu boşuna yok yarıldı yok yarılmadı iç kanama dış kanama, içeri yöneldi, hakem gitme dedi, işin bunlarla alakası yok, yedek kulübesi önünde kafasına madde gelip yere düşmese bile, atılan o kadar yabancı cisimden sonra daha önceden 3 kere bu sebepten durmuş maç dünyanın her yerinde normal şartlarda tatil edilir. Hakem çok bile bekledi.

• Sağ kornerde atılan yabancı maddelerde hakem önce oyunu durdurup saha komiserini çağırıp uyardı (1. ihlal), sol taraftaki kornerde atılan yabancı maddelerde oyunu durdurup yardımcı hakemlerini de yanına çağırdı (2. ihlal), yedek kulübesindeki olaylardan sonra direkt içeri gitti (3. ihlal) ve maçı tatil etti. Hala burada tiyatro, vb diyenlere hatırlatayım, o yanacı icisimlerin sahaya atılması bile maç tatili için yeterlidir, illa birinin kafasına gelmesi gerekmez. Bugüne kadar maçlarda yaşanan çeşitli kafaya gelip yaralanmalı örnekler veriliyor, onlar daha ilk ihlaller, tekrarları sonrasında maç tatil hakkı doğuyor hakemin.
  • Oğlum sizin esas niyetiniz milleti birbirine düşürmektir.
    Bir türlü bunu beceremediniz.
  • Hükmen mağlup edilmeleri lazımdı ama neyse.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.