Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızda Ekonomik ve Kurumsal Revizyon Paneli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Beşiktaş'ımızda Ekonomik ve Kurumsal Revizyon Paneli

FaceBook Etkinlik :http://www.facebook.com/events/379507675420013/

Panel günü Taksim Akm önünden 20 dk da bir servis kalkacaktır.

Bu panel Önce Beşiktaş ve Bilgili Kartallar tarafından düzenlenmektedir.

Ücretsizdir.

• iyi işler çıkacak eminim Beşiktaş yeni yönetimi sorunu çözmüş anlaşılan uygulanacak planları taraftarla paylaşacaklar umarım reeldede en iyi şekilde uygulanır taraftar ile yönetim arayı ısıtıp tek bilek olduktan sonra herşey olur taraftar üstüne düşeni yapar takıma zarar vericek şeylerden kaçınır güzel işler bunlar güzellll
  • Taraftardan öneri alacak olmaları mantıklı.Umarım istenilen gibi sonuçlanacak bir panel olur.
  • katilamayanlar sorularini aktarabilecek mi ?
  • özelden yazarsanız sorarız :)
  • Yeni yönetim güzel işlere devam ediyor

Fikret Orman başgan
  • internette taraftarların görüş belirtebildiği; çeşitli konularda görüş alışverişi yapılabilen daimi bi platform kurulmalı bence. transfer vb gibi konularda; kurulucak scout ekibi daima taraftarla iletişim halinde olsa fena olmaz. basit gibi gelebilir ama iyi bi öneri aslında. keşke gidebilsemde söylesem
  • Yeni yönetim önce YD yi gaza getirip alacaklarından feragat ettiğine dair imza almalı ardından da YD yi mahkemeye verip tazminat talep etmeli...
  • Kulup şu anda 2 adet bağımsız denetim şirketince denetleniyor her şeyin sırası gelecek :)
  • şu Kartal Yuvalarına gerekli önem verilmeli artık. bugün gittim yine doğru düzgün ürün bulamadım. yine anahtarlık alıp çıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: VogAumTaR

şu Kartal Yuvalarına gerekli önem verilmeli artık. bugün gittim yine doğru düzgün ürün bulamadım. yine anahtarlık alıp çıktım

+1 Arsenal'den Milan'dan örnekler gösterilse olmaz mı aslında ? Hazır görüş alınacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

internette taraftarların görüş belirtebildiği; çeşitli konularda görüş alışverişi yapılabilen daimi bi platform kurulmalı bence. transfer vb gibi konularda; kurulucak scout ekibi daima taraftarla iletişim halinde olsa fena olmaz. basit gibi gelebilir ama iyi bi öneri aslında. keşke gidebilsemde söylesem

ne iyi olur be sabah akşam futbolcu bakarız fm'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

quote:

internette taraftarların görüş belirtebildiği; çeşitli konularda görüş alışverişi yapılabilen daimi bi platform kurulmalı bence. transfer vb gibi konularda; kurulucak scout ekibi daima taraftarla iletişim halinde olsa fena olmaz. basit gibi gelebilir ama iyi bi öneri aslında. keşke gidebilsemde söylesem

millet dalga geçiyor ama fm, transfermarkt vs çok büyük imkanlar ve bu işi abartmış; artık dünyanın öbür ucundaki sıradan bir oyuncu hakkında bile bilgisi olan bilg. kullanıcıları var. faydalanmak gerek... nitekim ben transfermarkt'da gezmekten; her mevki'den sözleşmesi bu sene biten ikişer üçer kaliteli oyuncu söyleyebilirim

• quote:

quote:

quote:

millet dalga geçiyor ama fm, transfermarkt vs çok büyük imkanlar ve bu işi abartmış; artık dünyanın öbür ucundaki sıradan bir oyuncu hakkında bile bilgisi olan bilg. kullanıcıları var. faydalanmak gerek... nitekim ben transfermarkt'da gezmekten; her mevki'den sözleşmesi bu sene biten ikişer üçer kaliteli oyuncu söyleyebilirim

Aynen birçok kulüp fm database'yi kullanmaya başlıyor. Panele katılacak arkadaşlar varsa mutlaka söylesin bunu

• quote:

quote:

quote:

aman fm deme deli oluyorum valla, torrentten indiren başımıza futbol alimi kesiliyor, şunu diyorum almıyorlar bunu diyorum almıyorlar diyor, lan sen kimsin allahın forum üyesi (haber sitesi üyesi artık neyse). deli oluyorum öyle malların yorumlarını okudukça (sana demiyorum ha eğer dediğin gibi bir platform kurulsa milletin yapacağı spam çok iğrenç boyutlarda olacaktır sadece bunu öngörüyorum)

fm'ciler ve fm'ci olup forumlarda kadro kuranlar, sizleri eşşekler govalasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.