Şimdi Ara

Beşiktaş Gomis için devreye girdi ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
6.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thanatos13

keşke bjk veya fener araya girsede alsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Shuwetza

Gomis tam bir çöp. Kim alırsa elinde patlar, bakalım kime kalacak ihale bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shuwetza

Gomis tam bir çöp. Kim alırsa elinde patlar, bakalım kime kalacak ihale bekliyoruz.

yazık bırde futboldan anlıyormus gıbı yorum yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Bu gs liler de 8 haftada baya havaya girdiler. Kolay degil 2 yilda 41 puan fark yemek. Baya bastirilmis duygulari varmis. Bu yilda sampiyonlugumuzu izlemek baya psikolojik sikinti yaratacak bunlarda. Zevkle izleyecem. Tek bir sey istiyorum nolur bu yil biz kotuyduk ondan sampiyon oldunuz diye aglamayin. Bu kadar iki yuzlu olmayin yoksa bu konularin hepsini uplariz. Gecen yil fazla eglenmedik bu yil egleniriz. Kaldiramayacaginiz seylerin altina girmeyin.

her şey bitti farkındasın demi eski bjk'siniz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

böyle yapacaksanız gol atamamaya başladığında da biz alıntılayalım uyar mı?
  • quote:

quote:

quote:

Adam simdiden 9 gol atti, bir 9-12 gol daha atarsa kimse sesini cikarmaz 18-21 arasinda gol atmasina yetersiz bulmaz. O yuzden atamadiginda alintilayabilirsiniz sonucta bir cogu kisiye laflarini yedirtti bile adam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Adam simdiden 9 gol atti, bir 9-12 gol daha atarsa kimse sesini cikarmaz 18-21 arasinda gol atmasina yetersiz bulmaz. O yuzden atamadiginda alintilayabilirsiniz sonucta bir cogu kisiye laflarini yedirtti bile adam.

sadece bu yıl olarak neden düşünüyorsun birader? ayrıca, bu ülkede 3 hafta gol atmasın sallamaya başlarlar adama..

bide gs den önce gomis'i hiç izledin mi? gol atamadığı zamanlar dünyanın en çekilmez oyuncularından biri oluyor, dua edinde ekstra antrenman yapıyor.. antrenmanlardan sıkılıp bırakınca fiziği de düşmeye başlayınca gelip o mesajımı tekrar uplarsın nasıl içine dert etmişse artık

• yazık uzun zamandır gol atan bi forvetleri olmamıştı bu nedenle çapsızca yorum alıntılayıp kendi çaplarında eğleniyorlar. :))) sanki bizim yorumlarımızda GOMİS KÖTÜ FORVET demişiz. Adam hasta yığılıp kalabilir demişiz ki o da doğru. 5-10 gol atan forvet görünce ağızlarının yeri değişti hepsinin :)))))

adamlar yıllardır 50 menejer transferi yaptı tutan 1-2 taneden bi tanesi, diğer bütün menejer kazıklarını, soyulduklarını unttular hemen :D
  • thanatos13 kullanıcısına yanıt
    Gomis bundan sonra butun sene gol atmasin yine de ligin en iyi santraforudur.

Olay gol atmasi degilki. Top tutmasi, gucu, kosulari, takimi ileri tasimasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

yazık uzun zamandır gol atan bi forvetleri olmamıştı bu nedenle çapsızca yorum alıntılayıp kendi çaplarında eğleniyorlar. :))) sanki bizim yorumlarımızda GOMİS KÖTÜ FORVET demişiz. Adam hasta yığılıp kalabilir demişiz ki o da doğru. 5-10 gol atan forvet görünce ağızlarının yeri değişti hepsinin :)))))

adamlar yıllardır 50 menejer transferi yaptı tutan 1-2 taneden bi tanesi, diğer bütün menejer kazıklarını, soyulduklarını unttular hemen :D

ağlaaaaa

Transferlerden 2 tanesi tuttu demiş 11'miz kaleci harici değişti hepsi tuttu. Bir de menajer oyunundan bahseden adamın forveti Negredo işin tuhafı. Çekememezlik böyle bir şey, nereye saracaklarını şaşırdılar artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ipodnano1

Gomis bundan sonra butun sene gol atmasin yine de ligin en iyi santraforudur.

Olay gol atmasi degilki. Top tutmasi, gucu, kosulari, takimi ileri tasimasi.

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

yazık uzun zamandır gol atan bi forvetleri olmamıştı bu nedenle çapsızca yorum alıntılayıp kendi çaplarında eğleniyorlar. :))) sanki bizim yorumlarımızda GOMİS KÖTÜ FORVET demişiz. Adam hasta yığılıp kalabilir demişiz ki o da doğru. 5-10 gol atan forvet görünce ağızlarının yeri değişti hepsinin :)))))

ağlaaaaa

Transferlerden 2 tanesi tuttu demiş 11'miz kaleci harici değişti hepsi tuttu. Bir de menajer oyunundan bahseden adamın forveti Negredo işin tuhafı. Çekememezlik böyle bir şey, nereye saracaklarını şaşırdılar artık.

negredo bi menejer transferi değil. yönetim uğraştı aldı, başarısız oldu o ayrı konu. konuyu saptırmaya gerek yok. Transferin başarısını veya başarısızlığını tartışacaksak son yıllardaki transferlerimize bakalım bir bir karılaştıralım istersen?

Anlayabilir misiniz bilmiyorum ama ben konuyu tekrardan anlatayım.

GOMİS bi Menejer transferidir. GOMİS in menejeri, kendisinin son büyük kontrat senesi olduğu için Türkiye'ye tezgahı kurdu. GS - BJK- FB-TS hepsine Gomis önerildi. GS kabul etti , istediği kontratı da verdi ve aldı. GS Gomis i takip ediyodu da , zorladı aldı vs değil yani. Şu anda çok iyi bi performans sergilemesi bu söylediğim gerçeklerin hiçbirini geçersiz kılmaz, değiştirmez, kendisinin kronik bi hastalığı olduğunu da değiştirmez.

Mutlu olduğunuz için herşeyle dalga geçmeye çalışıyorsunuz aklınızca. normaldir.

hayrını görün bu arada. ben sizler gibi benim takımımda değilse kakadır gözü ile bakmıyorum. izlerken biz de zevk alıyoruz. Siz daha almamışken fikirlerimi söylemişim hala da arkasındayım.

insan gibi anlattım ama anlayana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 17 Ekim 2017; 17:10:22 >

• Gomis, Beşiktaş veya Fener'e gitseydi GS'den 4 6 puan alıp BJK veya FB ye bir o kadar katkı verirdi. Çok iyi transfer sizi 2 3 yıl götürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

quote:

Bu gs liler de 8 haftada baya havaya girdiler. Kolay degil 2 yilda 41 puan fark yemek. Baya bastirilmis duygulari varmis. Bu yilda sampiyonlugumuzu izlemek baya psikolojik sikinti yaratacak bunlarda. Zevkle izleyecem. Tek bir sey istiyorum nolur bu yil biz kotuyduk ondan sampiyon oldunuz diye aglamayin. Bu kadar iki yuzlu olmayin yoksa bu konularin hepsini uplariz. Gecen yil fazla eglenmedik bu yil egleniriz. Kaldiramayacaginiz seylerin altina girmeyin.

her şey bitti farkındasın demi eski bjk'siniz artık

Hayirdir sezon erken bitti galiba size.

• Konu muazzam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÖMİS ÇÖP LEN

1 GÜNDÜR GOL ATMIYOR LEN

NEGREDONUN 24 HAFTADA YAPAMADIĞINI 1 MAÇTA YAPTI LEN
  • quote:

Gomis cidden çöp bir oyuncu. Gerçi geçen yılda Eren rovaşata falan atınca Aboubakar + cenk = Eren diyolardı. 2 haftada konu uplayıp yorum yapanlar fail diyolar Sezon sonu görürüz hayatında şampiyonluk görmemiş gomis'in nasıl bir oyuncu olduğunu.

Sence bu kadar yeterli mi yoksa sezon sonunu beklemeye devam edelim mi?

Adama hasta dediler, çöp dediler 24 gol attı an itibariyle. Demek ki sağlıklı olsa 40-50 tane atacaktı

2 yıldır şampiyon olan, oturmuş bir sistemi ve düzeni olan Beşiktaş’ın forvetleri sürünürken Gomis yeni kurulmuş takımda atıyor bu golleri.

İlla rakip takıma mok atacağız diye kendinizi komik durumlara düşürmekten çok zevk alıyorsunuz sanırım

• quote:

Hala ? Tarihe not düşelim bunu dediğinde ligin 2. haftası gomisin attığı golde sadece 3. 2 yıl önce cenk ilk maçta 3 gol atmıştı oysaki Sanırsın ligin sonu geldi adam 30 gol attı. yoruma bak

Sanırsın ligin sonu gelmiş bekleyelim sabret

• şöyle ifade edelim.
    gomis beşiktaşta olsa şuan şampiyonluğu büyük oranda garantilemişti beşiktaş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

ağlaaaaa

negredo bi menejer transferi değil. yönetim uğraştı aldı, başarısız oldu o ayrı konu. konuyu saptırmaya gerek yok. Transferin başarısını veya başarısızlığını tartışacaksak son yıllardaki transferlerimize bakalım bir bir karılaştıralım istersen?

Anlayabilir misiniz bilmiyorum ama ben konuyu tekrardan anlatayım.

GOMİS bi Menejer transferidir. GOMİS in menejeri, kendisinin son büyük kontrat senesi olduğu için Türkiye'ye tezgahı kurdu. GS - BJK- FB-TS hepsine Gomis önerildi. GS kabul etti , istediği kontratı da verdi ve aldı. GS Gomis i takip ediyodu da , zorladı aldı vs değil yani. Şu anda çok iyi bi performans sergilemesi bu söylediğim gerçeklerin hiçbirini geçersiz kılmaz, değiştirmez, kendisinin kronik bi hastalığı olduğunu da değiştirmez.

Mutlu olduğunuz için herşeyle dalga geçmeye çalışıyorsunuz aklınızca. normaldir.

hayrını görün bu arada. ben sizler gibi benim takımımda değilse kakadır gözü ile bakmıyorum. izlerken biz de zevk alıyoruz. Siz daha almamışken fikirlerimi söylemişim hala da arkasındayım.

insan gibi anlattım ama anlayana.

Sen hala ne konuşuyosun Hiç utanmada yok

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.