Şimdi Ara

🖤🤍 Beşiktaş 2024/2025 Sezonu | ANA KONU | 1 Eyl 2024 - 21:45 BEŞİKTAŞ v Sivasspor (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mechatengu Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 22 Misafir (2 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.466
Cevap
173
Favori
407.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alacaklarını verip gönderdikten sonra bu adamları göndermek için bir yetkiliye gerek yok. hoş friedel'in oyuncu gönderme konusunda yetkili olduğunu söyleyen kişi sercan dikme. son haftalarda friedel gönderemedi, haberlerini yapan siteler de ya fanatik gibi kulüpte yasaklanan medya, ya da anç medyası oluyor genelde.

peki siz friedel'in yerinde olsanız, alacağını isteyen adamı nasıl gönderirsiniz? teklif getirdiğiniz adam "yok ben yatarak para kazanacağım, gitmiyorum" derse ne yapardınız? aboubakar gibi "ben bu kulübe 3. kez ihanet etmeden gitmem" diye açık açık söyleyen bir adamı nereye satabilirsiniz?

amartey gibi bir adama bile teklif geldi. adam gitmem diyor. amartey. amartey'e teklif. tekrarlıyorum ki kime teklif geldiği anlaşılsın. bu adama bile teklif getirilebilmişken 1 adım sonrasında ne yapılabilir ben bilmiyorum. sizin fikriniz var mı? kendi kulübünüz olsa rebic'i, ox'u, abou'yu falan alır mısınız?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• htalks denen operasyoncu haluk yürekli ile program yapacakmış. sosyal medyada bir kısım beşiktaşlılar tepki göstermiş.

biraz yorumları okuyunca o kadar fazla "haluk yürekli kim ki, olay ne ki?" diyen adam gördüm ki.

şunu anladım, birisi gelse stadın ortasına büyük abdestini yapsa, birkaç hafta sonra unutulur. türkiye'nin kaderi bu.

• Sıfır scout transferi ile tamamlanan 1 sezon daha yaşıyoruz. Bir kaç genç alın belki biri tutar

• mcx kullanıcısına yanıt

bu sezon bence şampiyon olunmasının imkanı yoktu. bunu geçen sezondan beri söylüyorum. kadrosu oturmuş fb-gs varken, ortada dönen lobiler belliyken, tarihinin belki en kötü kadrosuna sahip beşiktaş 1 sezonda düzelemez. ben geçen sezon rebic şans bulamıyor diyenlere rebic defolsun gitsin diyordum. bu adamların bulunduğu takım şampiyon olamaz. bunlar kanserli hücre. 10 tane isim sayıyoruz gitsin diye.

bugün stoper, bek transferleri gelse bile beşiktaş'ın yarışma şansı bence olmayacak. böyle bir sezonda rafa silva, immobile, paulista gibi direkt katkı verecek adamlardansa dediğin gibi scout transferleri ya da daha fazla potansiyel vaat eden 22-27 yaş arası oyuncular alınmalıydı.

benim fikrim bu yönde. yarışmacı olacağız diye bir beklenti bile oluşturmadan, bu sezonu pas geçmeliydik. ama taraftarın beklentisi böyle bir sezonun ardından bile çok açık ve net şekilde şampiyonluk. hocadan bir yaz sezonunda oyun oturtmasını bekliyorlar. bence beşiktaş yanlış bir yola girdi. buradan karla çıkabilir mi çıkabilir. umarım ben yanılırım.

• Vince15Carter kullanıcısına yanıt

Tek Aldığımız Can Keleş gelişecek potansiyel var mı emin değilim. U21 altı milli 1 oyuncunun haberi bile çıkmıyor üzüüntü verici.

Tek iyi konu altyapı ile açığı kapatmaya çabalıyoruz.

U19 milli takımdan stoper Yiğit Fidan'la ilgilendiğimiz iddia ediliyor. Dün de Jr. Emre geldi.

• bence can keleş tamamen ya tutarsa transferi. altyapısı güçlü bir adam ama bir sonraki adımı atar mı atmaz mı 1-2 sene içinde belli olur.

altyapıdan iyi haberler geliyor ama önemli olan oradaki istikrarı sağlamak. semih gibi örnekleri çoğalttıkça alttaki çocuklar bir şansları olduğunu anlayacaklar. daha çok çabalayacaklar. bu açıdan aybaba gibi altyapı ile direkt as takım arasında bir portal görevi gören adamlar önemli.

Burda bjk hatası da var.Adami çıkar bir konussun desin ki benim amacım bu projelerim bu ben karışmam adam göndermeye benim transfer ağım yüksek pazara hakimim size yetenekli oyuncular bulacağım desin.E o kısımda da bir şey görmedik fredel bulduğu bir yetenek var mı ben bilmiyorum.Birde bu tüzüğe 3m Euro üstü oyuncu getirirse yönetim bu adamdan sorumludur bütün yükümlülük o yönetime aittir diye bir kural konulamaz mi.Herkes getirdiği oyuncudan sorumlu olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hummels bologna’ya gidişini ben biraz daha düşüneyim diyerek ertelemiş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bizim taraftarın en büyük sorunu birini alınca Messi veya CR7 etkisi bekliyorlar. Her topu aldığında 50 kişi geçecek bir kez koşunca gol atmadan durmayacak. Şu an millet Rashica’yı gömer oldu. Can daha geleli 2 gün olmuş yedeklerle beraber maça çıktı adam nasıl gol atamadı çöp diyorlar. Can bir kere as oyuncu olarak alınmadı. Her ne kadar gömseniz de Rashica gayet iyi sağ kanat. İşleyen takımla beraber Immobile’i ceza sahasında topla buluşturacak.

Şu takım ilk 11 oturtsun birbirine alışsın o zaman gömelim ortada oyun yoksa beraber gömelim. Bir de 50-60 maç boyunca ilk 11’in değişmeden oynayacağını sanan bu yüzden de Muçi gibi isimlerin yedek olmamasını isteyenler var. Sonra yedek kulubesinde bir zamanlar Pepe adriano Q7 oturuyordu edebiyatı yapıyorlar. Yedek kulübesinde Tayfur Onur vardı geçen sene 1 maça katkıları oldu mu? Sonradan girip maç çevirdiği 1 maç oldu mu?

Hem şuna bu kadar para verilir miydi diye soruyorsun hem de Amartey niye gitmiuor diyorsun. Amartey’i Rebiç’i Ox’u bonservissiz aldın ne katkı sağladı? Şimdi neden 2-3 milyon maaş alıp gitmiyorlar diyorsun. Ucuza bu aldın adamları ne oldu kimse istemiyor mu?

Katkı sağlayacak adama 5-10 neyse vereceksin. Ucuza kaçalım diye kaç senedir kadro çöp oldu. Her ucuz transferden Ghezzal etkisi beklerken patladı takım.

• Yav daha tayfuru bahtiyari bile yollayamadik naomaya caliaiyor bizimkiler sezona 75 oyuncuyla mi gireceklr anlamadm

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Can keleş Olcay şahan kadar katkı verse yeter bize

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

İmobileye çöp diyecekler daha dur.Sen adamı besleme sonra çöp de Gomezi olcaylar oguzhanlar q7 besleme oda etki veremezdi ki.Messsi ronaldomuz yok bu adamlar Messi Ronaldo olsa bizde ne arasin

• İncememed01 İ kullanıcısına yanıt
    hocam bu bakış açısı yanlış bence işte.

olcay şahan bir daha bu takımın çok zor karşılaşacağı bir oyuncu. inanılmaz bir off ball yeteneği var. aidiyeti, saha içi manevi katkısı vs de cabası. hep küçümsendi bu adamın katkısı.

can keleş bize olcay şahan'dan daha az da katkı verebilir ama o katkı da yeterli olabilir. inanın bu adama çok da vermedik. tutmasa üzüleceğimiz bir miktar değil. hatırlamayız bile.

niye bu kadar anlam kazandı bu transfer anlamadım.

• EaGLe Power kullanıcısına yanıt
    kesinlikle. bu yönetimin büyük yanlışlarından biri çok nemrut olması. transfer konusunda sonuna kadar destekliyorum bu tavrı. yaprak kımıldamasın.

ama friedel belli başlı yapılar tarafından yem edilip parçalanmaya çalışılıyorsa çık de ki bu adamın görevi bu değil şu. ya da evet kardeşim bu adamın görevi oyuncu yollamak ama beceremedi.

adamın title'ı yönetim kurulu danışmanı. adama oyuncu gönderme görevi verildiği yazılıyor. çıkıp ses eden yok.

• İncememed01 İ kullanıcısına yanıt
    Bakhtiyor'u yollamak gibi bir ihtiyaç yok ki. İyi bir teklif gelirse satılır, gelmezse rotasyonda devam eder.
    Montero, Hasiç, Tayfur ve Onur'a talep var deniyor.

Hoca bence iskeleti kurdu. Etrafını donatmaya bakıyor.

Mert, Paulista, Al-Musrati, Gedson, Rafa, Semih, Rashica, İmmobile kesin olarak resmi maçlara başlayacak.
    Svensson da büyük ihtimalle olacak.

Colley ve Masuaku soru işareti? Bir de rotasyonda kullanacağı isimleri belirleyecektir.

Amartey, Montero, Oxlade ve Tayfur'u takıma sokmadı zaten. Kadroya almayacağı diğer isimleri de az çok belirlemiştir. Yarınki maçtan sonra her oyuncu için detaylı raporla son kararını sunup satış için onay verecek.

Yok haklısın benim beklentim var candan zaten karşı değilim transferine

1 - Alejo Veliz (Yaş 19) - Forvet 4 milyon euro  Tottenham Hotspur sakatlanmasaydı 20 -30 milyon euroyu bulurdu

5 - Mustafa Erhan Hekimoğlu (Yaş 16) - Forvet 50Bin Euro Altı Beşiktaş  25-30 milyon euroyu bulunca satılık

10 - Claudio Echeverri (Yaş 17) - Orta saha 4 milyon euro Manchester City 50 milyon euroyu bulunca satılık

18 - Elias Jelert (Yaş 22) - Sağ/Sol Bek 5 milyon euro Galatasaray ingiltereye gitseydi 20-30 milyon euroyu bulurdu

🖤🤍 Beşiktaş 2024/2025 Sezonu | ANA KONU | 1 Eyl 2024 - 21:45 BEŞİKTAŞ v Sivasspor

🖤🤍 Beşiktaş 2024/2025 Sezonu | ANA KONU | 1 Eyl 2024 - 21:45 BEŞİKTAŞ v Sivasspor

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Görünen köy klavuz istemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 26 Temmuz 2024; 15:23:13 >

• 🖤🤍 Beşiktaş 2024/2025 Sezonu | ANA KONU | 1 Eyl 2024 - 21:45 BEŞİKTAŞ v Sivasspor

12-13 milyon euro bütçeyi 300 milyon euro çevirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 26 Temmuz 2024; 15:22:40 >
  • Futbol bölümünde yeri değil ama

Olimpiyat gibi bir organizasyon başlamadan önce geseli ilkin aydının vargas'a ırkçılık yapması hiç olmamış belki de tarihimizde ilk defa olimiyatlarda takım sporlarında madalya alacağız ama bi turnuva öncesi belli ki kaos yaratılmak isteniyor şu gese lobisi ülke sporundan elini çeksin artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehmet34 -- 26 Temmuz 2024; 15:29:59 >

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.