Şimdi Ara

🦅 Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı (2674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.345
Cevap
145
Favori
1.313.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26722673267426752676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kaynak olarak aspor gördüm o yüzden temkinliyim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Katıldığım ve katılmadığım yerler var. İnsanları çok sıkmadan kısaca yazmak isterim size.

Başkan kim olursa olsun, Sergen ve Şenol Güneş en son başarılı hocalarımız olduğu için doğal aday olarak dile getirilmeleri normaldir. Bu adamlarla ilgili soru geldiği zaman tabii ki olumlu konuşmak zorundalar, taraftarı karşına alamazsın. Zaten Hasan Arat'ın yabancı hoca istediğini biliyoruz. Yönetim çok diretirse yerli getirir gibi gözüküyor. Şu aşamada benim anlamadığım nokta sanki takımın başına birisi gelmiş gibi eleştiriler yapılması.

Nuri Şahin konusunda katılmıyorum. Kendisi kramponunu dün asıp saha kenarına çıkmış biri değil. Futbolcuyken zaten dünyanın en iyi hocalarıyla çalıştı bu adam. Üstüne kısa da olsa Antalya deneyimi oldu ki o gittikten sonra gördük Antalya'ya ne olduğunu. Dortmund konusunu zaten biliyoruz ona girmiyorum hiç. Yani bu adam ehliyet alıp hemen direksiyona geçmiyor, potansiyelli bir F1 yarışmacısı gibi, iyi bir takımda şans verilebilecek pilot olarak görmek lazım. Eğer risk alınmak istiyorsa böyle adamlarla risk alınır. İlhan Palut'la falan ben risk almazdım.

Şenol Güneş konusunda katılıyorum, şu aşama tutup onu getirmek inanılmaz saçma ve mantıksız olur. Sergen'den bile daha mantıksız olur öyle söyleyeyim. Diğer katıldığım konu ise hiç vakit kaybı olmadan bence de kupa finali oynadıktan sonra en kısa sürede hocanın açıklanması lazım. Geç kalınma lüksü hiç yok, bütün sezonu ve transferleri etkileyecek bir karar bu. Yine uzattım sanırım daha yazacaktım ama burada keseyim:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• carelesswhisper kullanıcısına yanıt

&#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı Sergen kısmı hariç &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı 

Sergen hassasiyetinizi biliyorum problem yok

• Biz aylarca teknik direktör arayalım. Ts 3 oyuncu ile anlaşmış bile dragus'u 1.7 milyona bağlamışlar. 2 oyuncu ile de temastaymış adamlar. Sezon başına kampa yetiştirip mis gibi çalışacaklar hocayla. Başarılı olur olmazlar orası ayrı ama transfer bu şekilde bilinçli ve hızlı yapılır. Biz her gün fal açıyoruz.

• Bayern hansi flick ile görüşmelere başlamış

• omzunda_muzikaletli_zenci kullanıcısına yanıt
    Bayern zamanında fena harcadı gitmez.

Başkan yedirmez onlara..atlar uçağa getirir canı isterse&#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı 

• Shiningeagles24 kullanıcısına yanıt
    Adamın 2,53 ortalaması varmış çok kötü harcamışlar

• &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı
    &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile KupalıBeşiktaş JK (@Besiktas) on Xtwitter
    Başkanımız Hasan Arat, Olimpiyat Oyunları Güreş Kota Turnuvası'nda finale yükselerek Paris 2024 kotası almaya hak kazanan sporcumuz Nesrin Baş ile görüntülü olarak görüşüp tebrik etti ve 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’nda başarılar diledi. Arat, ''Sen bütün Beşiktaşlıların…
    https://twitter.com/Besiktas/status/1788987656090579261
  • Sanki bu takımı hasan arat bu hale getirdi de hemen 4 ayda sıfırlayıp süper takım kuracak&#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı adam diyor çöplere öyle bir kontrat yapılmış ki göndermesi zor millet hala arata sallıyor ben bu kadar mantıksız taraftar görmedim&#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı 

• &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı
    &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalıduhuliye
    Tahkim Kurulu kararları açıklandı! Al-Musrati...
    https://www.duhuliye.com/tahkim-kurulu-kararlari-aciklandi-al-musrati

Bu ne yahu adam filan mı öldürdü??

• Eyvah james rodriguez takımından ayrılmış

Çağdaş atan gelsin.

Yoksa ?

&#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Olmaz Sergen Yalçın in yancısı derler dedikodu olur

Yakışır..bunda da batmazsak madden ..yürür gideriz zaten..kafiyeli oldu istemeden😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartekin -- 10 Mayıs 2024; 21:15:51 >
    Bize bunu itelemeden rahatlayamayacaklar..Bu sportif menejerlik tam malum binlerce yıllık pazarlama meslegine benziyor

• Teknik direktörlük konusu gerçekten çok kritik bir konu haline geldi. Öne çıkan adayların hepsinin ciddi artıları ve eksileri var maalesef. İdeal bir aday yok gibi ama conte flick gibi adayları getirmek bütçe ve kendi maaşları da dikkate alınırsa çok büyük maliyetlere gebe olur. Açıkçası geçiş dönemini bence Şenol hoca ile geçirmek mantıklı olacak . Şenol hocamın gelmesinin dezavantajlarını hepiniz yazmışsınız ve doğru çoğu. Ama bardağın diğer tarafına bakalım. Hoca getir; para, oyuncuları gönder; para, oyuncu al; hep para. Kasa da böyle bir para var mı ? Hayır. Şenol hoca kadronun tamamına hakim. İyi kötü bu oyunculardan verim alır. Örneğin Onur, Gedson vs. gibi oyuncular Şenol hocayla belli seviye verimle oynar. Diğer yandan mevcut ortasaha hattı Şenol hoca sistemine yatkın. Musrati , hacıahmet, OX, gedson, muci tam Şenol hocalık. Bütçemizi Abou ve muleka yı göndererek iyi bir santrafor ve genç bir yedeğine efektif kullanırsak, defanstaki kazma adamların ( aslında tamamı ama Necip Colley Worral) gönderip tecrübeli ve teknik stoper hattını kurabilirsek bu takım iş yapar. Açıkçası şampiyonluk yine zor ama tepeyi kovalayan bir takım oluruz. Bu sebeple Şenol Hoca gelsin diyorum. Transferi profesyoneller yapması kaydıyla…

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Çağdaş Atan SY'den de ŞG'den de daha hazırdır şu an ve ikisinden de daha iyi tercih olur. En azından elinden geleni sonuna kadar yapar.
    Ama büyük takıma liderlik yapabilir mi, bilemeyiz.

• 
Sayfa: önceki 26722673267426752676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.