Şimdi Ara

🦅 Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı (2602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.345
Cevap
145
Favori
1.313.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26002601260226032604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimseyi bulmasak olmuyor mu? Haziran ayında teknik direktör bulunsa daha iyi.

• Şenol Trabzonu bekliyor bence. Alın Fatih Terim'i gitsin :))

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt

Olay öyle zaten. Buradakş arkadaşlar twitter tayfasının gazına geliyor her zamanki gibi. Aslında somut bir şey yok. Biri sallıyor işte kim neye inanırsa.

Sezon bitmeden hangi hoca boşa çıkacak nereden bilecek başkan. Şu an bazı isimlerle görüşülse de sezon sonu boşa çıkan 1 aday her şeyi değiştirebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hans Flick Beşiktaş'tan yıllık 6 milyon euro ücret istemiş.  

• eee sene başından beri yaptığınız linçi o takip ettiğiniz elemanlar yüzünden yapmadınız mı? onana maça çıkmadan linç yiyordu şaşkınlıktan şok olmuştur muhtemelen.Rebiç oxlade oynamıyor diye demediğiniz kalmıyordu. bizim şuanki başkan bile ligin 2. haftası hakem yüzünden berabere kaldığımız pendik maçından sonra korkmayın herşey kontrol altında tarzı birşeyler yazıp linçi körüklemişti o yüzden 2 başkan adayı da umrumda değildi benim. Zaten bu şekil başkanlığa gelmeye çalışan birinden pek başarıda beklemiyorum.

Umarım herşey düzelir yakında.

• Fatih hoca mantikli aslindalobisi var tff de

• Sercan Dikme (@sercan_dikme) on Xtwitter
    ÖZEL | Beşiktaş’ta Hansi Flick defteri kapandı. Alman hoca hem maaş beklentisi hem de 5 büyük ligde çalışma isteği nedeniyle Beşiktaş’ın teklifine teşekkür etti. @SportsDigitale
    https://twitter.com/sercan_dikme/status/1786037135629258950
  • Ziya Doğan röportajı

Gündem Beşiktaşyoutube
    Beşiktaş taraftarı ölüyü diriltir Aldırma Kartal Aldırma nidalarını biz bitirdik Beşiktaş'tan 3 defa teklif aldım Ayman'ı satın Atiba'yı alın dedim Semih Kılıçsoy dayanıklılığını arttırırsa Dünya'nın her yerinde oynar! Gündem Beşiktaş YouTube Kanalına Hoş Geldiniz! Beşiktaş'ın efsanelerini konuk ettiğimiz ve şanlı tarihine ışık tuttuğumuz İKONİK, bundan böyle her perşembe yeni bölümüyle sizlerle! Yeni bölüm konuğumuz Beşiktaş'ımızın efsanelerinden Ziya Doğan. Ayrıca Beşiktaş’ta maç öncesi taraftarlarla gerçekleşen çekimler ve Siyah-Beyazlı camianın önde gelen isimleriyle yapılan röportajları ve çok daha fazlasını Gündem Beşiktaş YouTube kanalımızda bulabilirsiniz. Bizde Gündem hep Beşiktaş! Abone olun, beğenin, yorum yapın. Gücümüze güç katalım. Kanalımıza Abone Olmak İçin; https://bit.ly/gundembesiktas Ajans: Alltrio Media Web: www.alltrio.com mail: mustafa@alltrio.com
    https://www.youtube.com/watch?v=fUfIZkxLGQs
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Zaten öyle olacak da ne medyanın ne de taraftarın ağzı durmuyor işte.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gefson sakatlıktan Amartey de abisini kaybetmiş o yüzden yokmuş. Demir ege de sakat diyorlar.

Salih Ox Muçi orta saha kurgusu yarın büyük ihtimalle. Zaten başka kimse kalmıyor.

• Gedson  yok gözünüz aydın  çöp salihe kaldınız belki de 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Mayıs 2024; 20:46:16 >
  • Tombala yapana, adam dövene bir maç; kazaen kırmızı kart gören Al-Musrati'ye iki maç ceza verildi.

• WmLord kullanıcısına yanıt

Normal fb nin kurtarıcısına hareket yaptı cezasız bırakır mı fb cumhuriyeti 

ŞENOL GÜNEŞ falan gelmez en azından bu yönetim istemez boş yapmaya gerek yok sergen de gelmez umarım Antalya'da pek iyi gitmiyor  abartıldığı gibi iyi bir hoca değil bence ve her an sıkılıp boşlayan biri bize faydası olacağımı düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Mayıs 2024; 20:44:3 >
  • Aykut Kocaman nasıl olur ki beşiktaşta? Bence iş yapar.

• SAY10 kullanıcısına yanıt
    Yok fatih terim gelsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • R-Kartal kullanıcısına yanıt

Fatih Terim Galatasaraydan başka büyük bir klüp çalıştırmaz tr'de. Hatta hiç bir klübü çalıştırmaz bence. Ama Aykut hoca öyle değil. Küçükken beşiktaşlıyım demişliği var. Neden olmasın? Şenol güneş hem trabzonu hem sizi çalıştırdı defalarca..

• Buda yeni moda oldu, bilgisayarda yazdığım ama göndermedim mesaj telefonla girince otomatik olarak atılıyor.

• Am@deus kullanıcısına yanıt
    Evet, WEB'den yazınca önbelleğe alıyor. Mobile geçince gün boyunca o mesaj ilgili başlıkta hep hazır bekliyor.

• Yukarıda başka takımdan biri dalga amaçlı mı yazdı bilmiyorum ama bence Aykut Kocaman herhangi bir yabancı hocadan 10 kat daha iyidir. Bizim ligin dinamikleri farklı. Hakeme oynamalar, lobi, futbolcunun gözünün devamlı hakemde olması, hakeme devamlı itiraz, hakemin etrafını sarmalar, kulüp başkanının, teknik direktörünün ve bilimum yöneticilerin her puan kaybından sonra hakem şikayeti, futbolcuların ölmüş gibi sahada yatmaları, beline darbe alan futbolcunun kafasını tutması... vs vs vs vs

Bu yazdıklarıma yabancı hoca alışana kadar sene biter 

• 
Sayfa: önceki 26002601260226032604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.