Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2022/2023 Sezonu[ANA KONU] Derbi Fatihi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.843
Cevap
114
Favori
1.019.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir zamanlar Beşiktaş'ın yardımcı antrenörlüğünü yapan Edin Terzic, Borussia Dortmund teknik direktörü oldu.

⚫⚪ Beşiktaş 2022/2023 Sezonu[ANA KONU] Derbi Fatihi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizps3 -- 23 Mayıs 2022; 20:14:32 >

• Şu yeni sezon öncesi en büyük transfer adını bile yazmak istemediğim o kan emici baş belalarından kurtulmamız.. Gün yüzü görmesinler bir daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ehmet38 E kullanıcısına yanıt

O turnuvaya dünya şampiyonu fransayı 1 kere yenip 1 kere berabere kalarak götürdüğünü unutmamak gerek.

Kadro söylenilenin aksine çok uyumsuz ve eksikti.Aksiliklerde olunca öyle olması kaçınılmaz oldu.

Şenol Güneş gelirse Beşiktaş ta yine şampiyonluklar,kupalar alacaktır.

• Çebi değişen yönetici kadrosuyla saçma sapan işler yapmayacaksa seçilsin ama bu ekibe çok yakın bir ekip kurar ve bu kafayla devam edecekse kaybeder umarım.

Fuat Çimen le falan olacak işte değil ama bir ders vermek gerek.

Yine de gönlüm düzgün bir yönetici kadrosuyla akıllanmış bir Çebi yönetimi görmekten yana.

• Bir değil mutlaka iki forvet alınmalı, ikinci forvet de tarz olarak as forvete benzer gelişime açık biri olmalı.
    Pivot santrfor alınacaksa yedeği güven olmaz , 1.90 lik siyahı genç birini bul. Uganda'dan da olur.

Bir de bu iş vefa işi olmasa da Atiba ile cuzzi Bir ücret ve maç başı olarak bir sene daha anlaşmak lazım, dünya kupası var. Futbolu şu an bırakamaz, futbolu bizde bırakması Uygun olacaktır

• Dün 21 Senelik Beşiktaşlıyım Hayatımda ilk kez ANÇ'den bu kadar Utandım Avans Vermeye Devam Etsin ANÇ Umarım Kongre Farkındalığı vardır Genel Kurul Üyelerimiz de
    Bu Sezon Trabzonlu oldugunu gösterdi tüm Camiamıza

• Yeni konu hayırlı olsun...

• Yeni başlık hayırlı olsun umarım yarışmacı rekabetçi kimliğimizi sürdürürüz ve zirveye oynarız. Şampiyonluk benim için her zaman 2.planda benim baktığım şey yarışmacı rekabetçi taraftarını memnun etmiş olmaktır. Buna en iyi örnek liverpooldur son 5 senede city 4 sene şampiyon olmuş olsada liverpoolda 90 puan ve üzerini görüp şampiyon olamamıştır. Taraftarı her zaman liverpoolu bağrına basıyor alkışlıyor bende bi taraftar olarak sonuna kadar mücadele istiyorum. Şampiyon olmuş olmamış önemli değil bi çok kişide böyle düşünüyordur. Yeni sezondan temennim bu yönde....

Geçtiğimiz sezon ne hatalar yaptık birazda bunlara değinmek istiyorum

1- Hocamız son güne kadar belli olmadı bi plan kamp doğru düzgün yapamadık

2- Transferler ihtiyac doğrultusunda değil şunu alamadık bunu aldık doğrultusunda gitti buna şöyle örnek vermek gerekirse bats pjanic alex montero değilde gedson godin mitrovic trezeget gelse belkide şampiyonduk

3- Mhk hakemler tff çok can sıkıcı durumda acayip can sıkıcı durumda bu sezon enfazla hakkı yenen takım açık ara Beşiktaştır buna karşı susan yönetim olduğu sürece çok zor

3 maddede geçen sezonun özetidir bana göre bunlar tamamlanmadığından ligdeki konumumuz çok çok iyidir oda ayrı bi konu

İsmael hoca değinmek gerekirse hoca iyi niyetli belli ama öyle takıma eli değmiş gibi gözükmüyor çok fazla buda kafalarda soru işaretleri bırakıyor bide bu adama göre sistemi yapıp sonra bu adamla olmadı dersek ne olacak kaybedecek sezonumuz var mı bunlar soru işareti he takım bana göre mücadele edicek savaşacak ama kazanmak şampiyonluk mücadele için yeterli olacak mı soru işaretleri hep

Geçen senenin kazanımları nedir derlerse emre serdar emirhan deriz başkada geçmiş sezona göre hatırlamak istediğim çok şey yok

Hayırlı uğurlu olur yeni sezon inşAllah

• Aga yonetim ne bekliyor hocayi kovsun iste daha yeni hoca transferler fln gelecek.

• Giresunda ki Chiqinho bize uyar mı? Yetenekli bir oyuncu iyi de duran top kullanıyor

• Liverpool, Origi'yi maç sonu sahaya çıkartmış, tüm futbolcular alkışlamış. Biz sadece Vida'yı alkışlattık. İyidir, kötüdür emek vermiş, sözleşmesi bitmiş her futbolcu için hemen maç sonu veda töreni yapılsa işte vizyon derdik de... Vizyon ne arar bu yönetimde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 24 Mayıs 2022; 14:24:4 >
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Daha Valerien'in takıma dolduracağı çöpler gelecek hocam ne kovması. Onların sözleşmelerinden kurtulmaya çalışacağız falan. Daha yolun başındayız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başkan adayı Fuat Çimen canlı yayında,

⚫⚪ Beşiktaş 2022/2023 Sezonu[ANA KONU] Derbi FatihiTRT SPOR Canlı İzle - TRT SPOR Canlı Yayıntrt spor canlı İzle - trt spor canlı yayın
    TRT SPOR Canlı İzle - TRT SPOR Canlı Yayın
    https://www.trtizle.com/canli/tv/trt-spor
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt

Aynen bu sene en azindan basinda umudumuz vardi seneye bastan sona full umutsuzuz en azindan sasirmayiz hayal kirikligi olmaz neyse.

• Shiningeagles24 kullanıcısına yanıt

Ya dün noldu , kaçırdım ben

• Çebi yine sözünden çıkmayacak çöpleri yönetime doldurur. Oy hakkı olan umarım Fuat Çimen'e atar.

• Rıdvan gidecek büyük ihtimalle. Seneye Umut Meraş var.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Origi'nin verdiği katkı ile kıyaslanamaz.Newcastle ve Everton maçlarında takımı ipten almıştı.Geçen Everton maçında da 2 gole katkı verdi.Böyle oyuncun olsun ayakta alkışlarsın pek tabi.

Vida neyse'de diğer pek çok oyuncunun öyle vefa gösterilecek bir katkısı olmadı.F/P oranları leş açıkçası parazit hepsi.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt

Umut meras yedek olarak bile dusunulmemeli, yanariz biteriz .

• neilblack kullanıcısına yanıt
    Şu halde bile kaç maça ilk 11'de başladı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.