Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU]- 3 KUPANIN DA SAHiBi! Hosgeldin Valérien Ismaël (2368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75.674
Cevap
78
Favori
2.184.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23662367236823692370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 10 Numara

İlk 11 belli olmuş.

Ersin

N'Sakala Atiba Montero Rıdvan

Josef

Gökhan Pjanic Oğuzhan Kenan

Güven

(OrtaCizgi Özel)

Kenan forvette, Güven kanatta oynasa daha iyi olur. Şenol Güneş, Güven'i kanatta oynatıyordu. Kenan kanatta hiçbir şey yapamıyor. NSakala'nın kanat versiyonu gibi.

Katılıyorum, Güven tek forvet oynadığında bir maçta şuurunu kaybetmişti. Kenan'dan Bats şekli sürekli press yaparak faydalanabiliriz ancak. Hoca öyle başlatmayacaksa da bir şekilde o pozisyona kayacak ikisi de.

• Uyumayın Ey Forum Bugün #BeşiktaşınMaçıVar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiningeagles24

Uyumayın Ey Forum Bugün #BeşiktaşınMaçıVar

Uyku tutmuyor zaten kadro aklıma geldikçe 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt

arka tarafın çok sıkıntılı olduğunu düşünmüyorum ama ileri kafayı yedirtir. Kenan forvet çıkacak kabus gibi....

Pjanic aldırır inşallah maçı. Ben yenileceğimizi düşünmüyorum. 1-0 olsun bizim olsun

• Neden sakatlıklar bu denli arttı? Bir ada feda döneminde de böyleydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kivalo

Katılıyorum, Güven tek forvet oynadığında bir maçta şuurunu kaybetmişti. Kenan'dan Bats şekli sürekli press yaparak faydalanabiliriz ancak. Hoca öyle başlatmayacaksa da bir şekilde o pozisyona kayacak ikisi de.

Alıntıları Göster

Kadro ileri uçta adeta ates ediyor  

• Senaryo şöyle olması lazım, bol miktarda duran top kullanmalıyız. Frikik olur, kenarlardan serbest vuruşlar olur, korner olur, hatta penaltı ballı kaymak olur. Yoksa iş çok sıkıntı. Ama duran top almaya çalışırsa ileri uç kazanma ihtimalimiz yüksek diye düşünüyorum.

• ugurss222 kullanıcısına yanıt
    Allah kahretsin ki dalga geçtiğimiz 6-7 olacak maçı 3-0 da ti ye alarak şunlara 3-3 e getirttik ya bir kez daha yazıklar olsun bize... acımayın anadolu takımlarına,adamların oyuncusu maçı karıştırıp üzerine siz yaptınız diyebilecek küstahlar. Atın abi 6 tane 8 tane 10 tane bunlar o dilden anlıyor!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Besiktas erkenden fazla one gecmesin firsatini bulunca geregini yapin denmis hakemlere hatta belki yandas Adanaya da,baksana yapmadiklari pislik kalmadi macta.

Tabi bizim mac 2 dk fazla oynatilir Fener macinda 1 saniye gecti diye bitirilir. Futbolun yazisiz kurali var arkadaslar o halde o atak yapilirken mac bitirilmez.

Neyse Fener Giresunu normalde yener zaten ona takilmiyorum bu kadar zorlanacaklarini fln da dusunmemistim ama kafa yapisi olarak Besiktas erkenden arayi acmasin olayini belli ediyorlar.

Ya Kayserinin Gs yi 3-0 yenmesi bizim berabere kalmamiz kadar konusulmadi ulan sanki biz 5 yedik.

• Belki de ligin en zor maci olacak. Hani su an diyorum ki belki ekstra caba sarf ederler kazanir ama su isimlere baktigimda bunu yapacak kimse yok.

Guven 75 te oyuna girip 80 de adam kovalamayan biri.

Kanser maci olacak. Duran top veya Altay 2-3 tane kendi kalesine atmazsa puan alamayiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 24 Eylül 2021; 9:48:26 >
  • M3lank0lik kullanıcısına yanıt

2.yarıdaki maç direk rekor diyorum. eksik falan olmazsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enola

Bilgilendirme; Altay maçı sağ kanat: nsakala-töre

Gökhan Töre en son tercihim olur. Sağ açık Umut Meraş olsun daha iyi. Tek kriterim Gökhan'ın oynamaması. Bence orada OZZY 10 oynasın. Salih içerde oynasın.

Nefret ettim artık.

• Iddia oynayan bassın parayı Beşiktaş 'a. Bu maçla başlayıp en az 4 maçlık seri yapacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Larin de yokmuş.

Sol kanat Güven, forvet Kenan olur.

Bu hakkaten kötü oldu. Artık 1-0 olsun bizim olsun diyeceğiz. Zaten bu kadronun 2 golü bulma ihtimali hayli düşük.

• Futbolcumuz Francisco Montero, üst solunum yolu enfeksiyonu belirtileri göstermesi nedeniyle Futbol Takımımızın Altay maçı kamp kadrosundan çıkarılmıştır.

Edit:Takım içinde bi sıkıntı mı var ? Bu kadar sakatlık bu kadar kolay hastalanmaları normal değil.Acayip bir şekilde anormal durum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 24 Eylül 2021; 10:27:44 >
  • Arkadaşlar bilen varsa yazabilir mi? Altay passoligi çıkarttım az önce Beşiktaş Passoligimde var aynı zamanda 2 kart ayrı ayrı bilgiler görünüyor arkadaş transfer yapamıyor bana, müşteri temsilcisini aradım hem Bjk hem Altay olduğu için edilemez dedi ama saçma değil mi neden giremiyorum sonuçta yeni kart yeni bilgiler? Başına gelen oldu mu başka çözümü mevcut mu? Misal Altay başkasıyla maç yapsa Altay tarafına girecek olsam bileti hangi karta attığını seçemiyorum belki Bjk passosuna atacak?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Giden 4 puanımızda %100 hakem hatasi varken diger rakibimiz hakemler tarafindan ittiriliyor..Ortada cok adil bi yarış var yaziklar olsun boyle duzene..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 24 Eylül 2021; 10:30:36 >
  • monteroda kadrodan cıkarılmıs.acaba futbol tarıhinde böyle bir olay varmıdır.tüm takım sakat

• M3lank0lik kullanıcısına yanıt

3-0 olunca hoca maçı aldım artık dedi zaten. Bence doğal. Kalan kısıtlı sürede 3-0'dan beraberlik vermeleri tamamen giren oyuncuların problemi. Biraz şans faktörü de var ilk iki gol defansa çarparak girdi. 3. gol zaten gol değil. Pali Alabıyık'a da burdan selamlarımı iletiyorum.

• 
Sayfa: önceki 23662367236823692370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.