Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1880. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar seneye daha iyi kadro filan kuramayız bu mali durumda boşa hayal kurmayalım.

Daha faydalı kadro kurarız diye dua ediyorum ve umarım gelecek senelere iskelet olabilecek bir kadro kurarız diyelim hatta.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam tüm kanatlarımız birbirinin aynısı, dün lens şansa 2 3 orta attı da vay anasını iyi oynadık diyoruz ilk yarı için.

Hepsi kendini hızlı sanan ancak rakibe toslayınca afallayıp top kaptıran tipler. İnanın beğenmediğimiz Kerim Frei olsa şuan kadroya ilk yazılan kenar oyuncusu olurdu. Adamda şut orta hız çalım hepsi vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Hocam tüm kanatlarımız birbirinin aynısı, dün lens şansa 2 3 orta attı da vay anasını iyi oynadık diyoruz ilk yarı için.

Hepsi kendini hızlı sanan ancak rakibe toslayınca afallayıp top kaptıran tipler. İnanın beğenmediğimiz Kerim Frei olsa şuan kadroya ilk yazılan kenar oyuncusu olurdu. Adamda şut orta hız çalım hepsi vardı.
    Aynen oyle hepsi birbirinden kotu. Ben de seneye daha iyi kadro kuracagimizi dusunmuyorum ama yirtici ve bitiriciligi iyi bir forvetle en azindan bazi kusurlar ortaya cikmaz.

3 gol yiyelim 4 tane atalim sorun yok ama Burak Yilmaz falan olmaz artik. Siyahi bir forvet sart bize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Larin Belçika liginde iyi oynamış. Acaba 3-4 milyona satabilir miyiz?
  • Dünkü yediğimiz friki golü neydi öyle? Tecrübesizliğine veriyorum. Bunlar bir fırsattır. Böyle giderse yedek kalecimiz bile olamaz seneye.

Şimdiden iyi bir kaleci almak için çalışma yapılıyordur umarım.
  • Bize en az 11 tane futbolcu gerek. Sanırım bu gidişle bir de yönetim gerekecek gini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaleci efsane. 3 tane gol yedi ayrica kayserisporlu futbolcular ne bicim tiplere sahip esek trasi olmuslar resmen. Hepsi birbirinden itici.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SunSets

Şampiyon olursak 2 kere 4 kupa alırız. Şampiyon olunca gelecek paralar ve oyuncuların değeri de artacak. TS'nin ne kadar puan çalındığını gördük hep beraber. Başakşehir'e yüreyerek oynayan takımlar bize gelince Aslan oluyorlar. Kayseri size karşı oynadığı hırsla ve Konya maçından ümidim var Başakşehir'i durdurabilirler. Biz 4 maçı alırsak olacağız İnşallah.
    Bu sezon da siz mi mağdursunuz tamam Galatasaray yıllarca bu taktiğin ekmeğini yedi de artık bayatlamadı mı taktik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Maçları 90 dakika izliyor musun nereden karar verdin buna? Çocuğun top ayağına hiç bir şekilde yakışmıyor yedirdiği gol zaten top ayağına yakışmadığı bariz belli.

Alıntıları Göster
    Hocam Rıdvan hatayı yanlış yerde teknik hamle denediği için yaptı ters ayakla yakalandığı pozisyonda zorlamadan uzaklaştırması gerekiyordu, burada o pası atanın da sorumluluğu var, ayağına top yakışmıyor demişsiniz o hata haricinde gayet iyi işler çıkardı Rıdvan ilk yarıda attığı çok güzel çalımlar vardı, denediği vücut çalımları vardı, Caner'in yedirdiği gollerin de haddi hesabı yok bu arada.

• Maçı metal retarda serebral palsili futbolcumuz necip tercihi kaybettirdi.

Ayrıca ilkyarıda burak ve diaby maçı 2-0 yapıp koparmalıydı.O goller kaçtıkça aha dedim bu maç gider.

Zaten adamlar 2 şutta 3 gol attı.Bir gol serbest vuruş.

Kaleye gelen 3 topu da içeri alan kaleci de deli gibi çalışmalı,tosun gibi kaleci olmaz çok major hataları var.Akıllıysa yemez içmez antreman yapar kendini geliştirir

• SunSets kullanıcısına yanıt
    Kayseri o zamana kadar kümede kalmayı garantileyeceği için o hırsla oynayacağını düşünmüyorum.

Ateş hattından çıktı sayılırlar
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Bence de hocam siyahi hızlı forvet şart oğlu şart. Burak gününde olmadığında Beşiktaş'ın maç kazanması mucize. Seneye zaten adamın yaşı yorgunluğu bir kat daha artacak. Atanla tutanın iyi olmazsa ortasahaya zidane figo koysak nafile.
  • Burak Yılmaz da o kadar çok top kontrol hatası yaptı ki düzgün kontrol yapsa en az 3 tane onun bitiriciliğiyle gol atardık. Burak Yılmazı bazı maçlar gerçekten anlamıyorum, bazı maçlar çok iyi işler yaparken diğer maçlarda böyle basit top kontrol hataları sanki bilerek veriyor gibi maçları.

Bundan önceki gönderildiği takımlarda da bu yüzden gönderiliyordu yoksa her sezon 20 gol üstü atan forveti kim sevmez?
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Dün inanılmaz etkisizdi ne koşmaya ne vurmaya mecali vardı. Yaşına, sezonun sonu olmasına ve sıcağa bağlayasım geliyor o anda aklıma atiba geliyor susuyorum.
  • bıyıklı genç forvet kullanıcısına yanıt
    Bir maçlar bitsin de sonda göreceğiz ayak oyunları. Normalde Başahşehir'in TS'nin altında ve yaşlı oyuncuları da var bu oyunla da şampiyon olamazlar. Adamları öyle koruyorlar ki oyunu çok iyi oynuyor görüyorlar. GS maçında ki gibi kartları verseler Başahşehir'e ve doğru faule faul deseler en az 20 puan alttaydı Başakşehir takımı. Bizle oynayan orta sırada ki takım berabere sanki şampiyonluğu kazanmış gibi seviniyorlar yazık. Sen Başakşehir'den ye golleri bize gelince k.pek gibi oyna...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 7 Temmuz 2020; 14:24:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SunSets

Bir maçlar bitsin de sonda göreceğiz ayak oyunları. Normalde Başahşehir'in TS'nin altında ve yaşlı oyuncuları da var bu oyunla da şampiyon olamazlar. Adamları öyle koruyorlar ki oyunu çok iyi oynuyor görüyorlar. GS maçında ki gibi kartları verseler Başahşehir'e ve doğru faule faul deseler en az 20 puan alttaydı Başakşehir takımı. Bizle oynayan orta sırada ki takım berabere sanki şampiyonluğu kazanmış gibi seviniyorlar yazık. Sen Başakşehir'den ye golleri bize gelince k.pek gibi oyna...
    TT arenada bile 1 penaltı 1 kırmızı kart aldınız. En son kim almış o stadda bunları. Trabzonspor kollanıyor demiyorum ama hiç sıkıntısı yok hakemlerden yana bende Trabzonsporu severim her maçını takip ediyorum mesela Nsakala en son 2 tane sarı karttan kırmızı gördü ikiside sarı kart değil pozisyonların.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Takıldığım gruptan atabilirim hakem hatalarını bu senede yaptıklarını, demek ki herkes kendi takip ettiği şeyi ve yerlerinden görüyor detaylı. Başakşehir oynadığımız maçta verilmeyen penaltı, Ankaragücü'nden lehimize verilen penaltı, soğuk kanlı oynayan Da Costa faul yapmış gibi kart çıkarıyor, biz de hakemin önünde ayağa basar kart yok veya faul verir geçer sert hareket değil diye bir sürü var. Sorth foto attı ayağına basılan o kadar var ki faul vermemiş ve kendisine verilmiş. Adamın nokta nokta her yerinden delik açmışlar, adam iğneyle oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 7 Temmuz 2020; 14:55:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Beyin yok. Asla kadroya giremezdi.
  • destroy26 D kullanıcısına yanıt
    Şimdikilerde var diyorsun yani hocam. Bunlar giriyorsa kerim ilk 11 de başlardı bu kadroda.
  • 
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.