Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18791880188118821883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takımın potaya girme ihtimali bile yetti ne kadar gereksiz üye varsa foruma doldu. halbuki biz bize mağlup ama mutluyduk
  • Maça Ali Şansalan atanmış. Bu kadar kötü olup maç alması manidar. Daha 1 hafta önce Gökhan Töre'yi haksız yere atmış, şak diye Beşiktaş'ın maçına veriyorlar. Maç başı da dünya kadar para alıyorlar.
  • Am@deus A kullanıcısına yanıt
    Hocam vallahi yenilgilere üzülmüyorum ama teslimiyet beni benden alıyor. Mesela dün oynanan maçta kayseri 1-0 öne geçtiği anda yenileceğimizi biliyordum.

Sezonun başından beri "çok kolay yeniliyoruz".
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

beni bu yorumdan dolayı tiye almaya çalışmıştın dostum

Alıntıları Göster
    Buna içerleyip maçtan sonra yazacak kadar zoruna mı gitti arkadaşım? Ortanız yok kesinlikle ya diri diri gömüyorsunuz ya da yüceltiyorsunuz, hata yapana kadar sorunsuz oynadı ve hata yapabilir daha tecrübesiz ve genç. Oynayan her genci yüceltenlere de karşıyım, hata yapınca direk senin gibi ot gibi bitenlere de karşıyım. 18 yaşında bir futbolcu için nasıl bu kadar net yorum yapabiliyorsunuz anlamıyorum, çocuğun nasıl bir gelişim geçireceğini nereden biliyorsunuz? Müneccim misiniz 18 yaşındaki adamın iyi mi çöp mü olacağını biliyorsunuz. Bu demek değil ki çok iyi futbolcu olacak diyorum veya vasatdır, sadece çok tezcanlısınız ve genç oyunculara yaklaşımınız çok yanlış. Ozan Kabak'ın yaptırdığı penaltı ve golün haddi hesabı yoktu kendisine edilmeyen küfür yorum kalmadı ama şu an Avrupa'nın wonderkid 11 lerine yazılıyor misal. 3 yıl geçer Rıdvan hala bir şey olamamıştır çıkar dersin ben demiştim diye.

• Rıdvan'dan herkes ümitli. Ümidi olmayan 1-2 kişi var sadece. Yaptığı hatadan gereken dersi çıkarmıştır. Öz güvenli olması iyi ama o bölgede o dakikada öyle bir hata yapılmayacağını yaşayarak öğrendi. Fakat Sergen'in oyundan çıkarması daha büyük hataydı.

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 7 Temmuz 2020; 17:50:1 >
  • Rıdvan ekstra bir durum yaşamazsa topçu olur. Salih uçanı nerdeyse zidane ile karşılaştıran taraftar şeysinle tartışmak dan kaçının. Yıllık olarak nerdeyse 3 olmuş adam öğüttükleri için onlara göre kimseden topcu çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 7 Temmuz 2020; 18:0:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Rıdvan'dan herkes ümitli. Ümidi olmayan 1-2 kişi var sadece. Yaptığı hatadan gereken dersi çıkarmıştır. Öz güvenli olması iyi ama o bölgede o dakikada öyle bir hata yapılmayacağını yaşayarak öğrendi. Fakat Sergen'in oyundan çıkarması daha büyük hataydı.

Hatanın büyüğü aslında Gokhan'da. Daha 8 yaşındaki çocuklara altyapıda "sakın defansta göbeğe doğru serseri pas atmayın" diye sıkı sıkı tembihlerler. Fakat Rıdvan'ın da daha uyanık olması gerekirdi. Çocukta özgüven var, gayet iyi. Fakat özgüvenin fazlası da zarar verir.

Ersin'den ne kadar umudum yoksa tam tersine Rıdvan'dan da o kadar var. Bu çocuk kendine bakarsa olacak.

• ersin için ne kadar peşin hükümlü olmak istemesem de dün batırdı ama rıdvan'ı aynı değerlendirmemek lazım. bizde linç etmek meşhurdur şimdi herkes "gençler batırdı" demeye başladı ama rıdvan batırmadı. hata yaptı, olabilir yapıcak bir şey yok kendisi genel baktığımızda 3 4 haftadır caner'den daha faydalı ve olgun oynuyor. hoca da keşke çıkarmasaydı.

bi sonraki maçta rıdvan'ın kesinlikle 11'de olması lazım. caner dediğin adam artık kafaca kopmuş senden, sanki sözleşmesi bu sezonu kapsamıyormuş, sanki oynayacağı son 3 4 maçın parasını almayacakmış gibi oyuna girdiğinde takımı sabote ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 7 Temmuz 2020; 18:46:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rıdvan için hiç olumsuz bir şey demedim ve düşünmedim. Ben de oynadığı süredeki çabasını,oyununu beğendim
    Ama ersin için aynı şeyleri düşünmüyorum. Bence hiç ışık yok. Birinci ligte belki oynar.
    Bu arada Trabzonspor bir tane oldukça iyi ,bir tane de ortalama kalecisi olduğu halde altınordu'dan kaleci transferi yapmış.
    Bizde de yönetim ağlamaya devam etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademis -- 7 Temmuz 2020; 18:51:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altınordunun 2 kaleciside Trabzonspora gitti.

Hemde çok uygun fiyatlara. Biz uyuyalım.
  • Altınordu kalecisi bize gelmez ilk hatasında lisansı yırtar bu taraftar. Trabzon şehri çoğu kişi aksini düşünsede futbol oynamaya daha müsait iyi yapmış genç kardeşimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy26

Dediklerinde kısmen haklısın fakat Sosa'dan sonra Talisca'yı beğenmek de ne bileyim.

Hiç öyle biri olmadım. Arada zeka, altyapı, klasman farkı bir kere. Talisca özel oyuncu, müthiş yetenek. Ama tarih Sosa gibi oyuncuların şampiyonluklarını yazar her zaman. Sosa'lı Atiba'lı takımların oynadığı futbolu hatırlar insanlar yıllar sonra. Talisca sadece bir zevk yani onun yanında.

Atiba gittiğinde belki de 10 yıllarca yerine o seviyede bir ön libero bulamayacağız. O yüzden çok üzülüyorum. İşi asla gol atmak olmayan bir adamın görev verildiğinde gol atmaya çabalaması bile mükemmel aslında. Atiba işini müthiş iyi yapan bir profesyonel.

Ljajic de artık elde bu var kısmı mevzunun. Yani elde tutup faydalanmaya çalışmaktan başka çare yok aslında. Ne Sosa gibi birini izlemişken Talisca'yı, ne de Talisca'dan sonra Adem'i konuşurum. 3ünün de klasmanları farklı. Sosa bu çocuklara altyapı dersi verir. 2sinin de zeka seviyesi yetmez onu almaya.

Alıntıları Göster
    Sosa bizden gittiğinden beri çok abartılıyor nedense. Son dönemde lige gelen en yetenekli oyuncu Talisca ve bu klasmanda bir adamı yakın gelecekte asla göremeyeceğiz. Adam 2 sene ligde çılgın attı Avrupa liginde bizi taşıdı resmen. Tarih tek başına takımı sırtlayan oyuncuları yazar.

Oyun olarak zevk veren Beşiktaş o sene Avrupa liginde gruptan çıkamamıştı hatırlatırım.

• Başıma bi şey gelmeyecekse bir şey demek istiyorum, 4 te 4 yapalım net 3.oluruz.
    Ayrıca dün akşam bir kez daha net bir şekilde gördük ki teknik, oyun açacak bir 8 numara ve golcü kanat transferi şart oğlu şart. O kadar pozisyona giriyoruz gol atamıyoruz olacak şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmssf -- 7 Temmuz 2020; 22:14:3 >
  • Başakşehir maçında Demba Ba'nın pozisyonu penaltı değil miydi? Bana net penaltı gibi geldi ama VAR hiç oralı olmadı.

• Helal be başak. Adamlar strese girmeden sakin sakin istediğini alıyor. Biz kimler ile uğraşıyoruz.

• Mert Günok 29 unda iyi kaleci oldu Ersinin yolu uzun. Oynamadan da olmuyor.

Trabzonsporun 5. Kalecisi Arda iyi sayılır alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcx

Mert Günok 29 unda iyi kaleci oldu Ersinin yolu uzun. Oynamadan da olmuyor.

Trabzonsporun 5. Kalecisi Arda iyi sayılır alalım.
    Yahu yedekleri Volkanı alsak harikalar yaratır. 2 oldu bu arada. Yürü lan başak

• Denizli 7/8. gibi rahat oynuyor. potaya girdin son üç maçın kabus gibi, sonra neden düştük dersin
  • Adamların net penaltısını vermediler ama çatır çatır oynuyorlar. Başak bu sene bırakmaz artık. Tsde bir halt yok. Antalyayı yenemeyecekler bence.

• Adamlar bizim yarımız kadar girmiyor ceza sahasına ama oyuncu kalitesi ile çözüyorlar işi. Disiplini elden bırakmadan bir şekilde buluyorlar golü.

• 
Sayfa: önceki 18791880188118821883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.