Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lider Başakşehir'in 9 puan gerisinde 4.sırada (2018-2019)

13-6-3-4-24-17-7-21

Lider Sivasspor'un 3 puan gerisinde 3.sırada (2019-2020)

13-7-3-3-19-14-5-24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 3 Aralık 2019; 0:17:47 >
  • Şöyle bir rakip takım forumlarını gezeyim dedim. Tedirginlik başlamış.
  • Lens,Boyd ikisinden kurtulup bir tane düzgün kanat alırsak iyi olur.

Bize yedekten girip etki edecek oyuncu şart bana göre.10 numara ve kanat yedekleyecek oyuncu lazım.

Forvet lazım.

Eski Malatyasporlu şuan Başakşehir'de oynayan Aleksic kiralasaydı iyi olurdu bana göre Guilherme'den daha etkili oyuncu.

Katkı vermeyen fazlalıklardan kurtulup nokta atışı yapmak gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takımımızın buhrandan çıkmasının kırılma anı gs maçıdır. ft uzay takımıyla çarkı çeviremeyip oyuncularına mok atınca yenme şansımız arttı. ogünkü moral ile yükselen bir ivme yakaladık.
  • Kimsenin hevesini kırmak istemem ama bu takımın bu ay dahil ligin geri kalanında maaşların ödenme ihtimali çok düşük.

Ocaktan sonra ciddi bir çözülme görebilirsiniz takımda.Ligin ikinci yarısında antremana çıkmama,maçı prostesto etme olayları başlarsa kimse şaşırmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forever eagle kullanıcısına yanıt
    Burak varken Balotelli fazla olur. Hangisi yedek kalmayı kabul eder ki?

• Tsdeki Sörloth gibi bir adam bulup 6 ay kiralasak güzel olur ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Lens,Boyd ikisinden kurtulup bir tane düzgün kanat alırsak iyi olur.

Bize yedekten girip etki edecek oyuncu şart bana göre.10 numara ve kanat yedekleyecek oyuncu lazım.

Forvet lazım.

Eski Malatyasporlu şuan Başakşehir'de oynayan Aleksic kiralasaydı iyi olurdu bana göre Guilherme'den daha etkili oyuncu.

Katkı vermeyen fazlalıklardan kurtulup nokta atışı yapmak gerek.
    Boyd tan hala beklentim var

• Şimdi geldik eve.Stat boş idi bunlar hoş değil.Burak için halen küfür ediliyor bunlar saçmalık.Ama direk üstümüzde olduğu için küfür edenler dikkat edip baktım.Çoluk çocuk hepsi ve eğleniyorlar yani.Sanki hoşlarına gidiyor küfür etmek.Sinirli adam öyle hareketler yapmaz çünkü küfür ederken..

Stat atmosferi çok dağınık.Herkes ayrı telden çalıyor.Kuzey tarafında izledim ve ne yazık ki oradakilerin maç ile ilgilisi yok sanki.

Takıma gelecek olursam yine hücumda sıkıntılar var.Çok kenara bağlı kalıyor kanatlar.Hani 4 gol attık, oyuncular hırslıydı falan ama bireysel olarak sıkıntılar yetersizlikler var.Devre arasından sonra yeni transferler ile göreceğiz bakalım artık sorun Avcı'da mı yoksa transfer edilen oyuncularda mı ? Diaby kesinlikle bu takımın oyuncusu gibi görünmüyor kanat oynarken.Lens ayrı havalarda , Nkoudou özellikle ilk yarı çok çizgide kaldı.Burak zaten kenarlara kaçıyor üstüne Nkoudou-Diaby böyle oynadığı zaman hücumda çok etkisiz oluyoruz.Samet Aybaba ile başlayan 5 yıllık dönemdeki performansları izleyenlerin bu sene şimdiye kadar memnun olduklarını zaten pek sanmıyorum.

Eğer 3 yıldır atılmayan nokta atışları artık olursa iddia ediyorum şu rakiplerin olduğu şu basit berbat ligin 2.yarısında yenilmeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 3 Aralık 2019; 0:11:49 >

• Fb maçına kadar 2/2
    Kasımpaşa maçı çok önemli içerde Malatya yi hallederiz zaten.

• Arkadiusz Milik kullanıcısına yanıt
    Bunun için Avcı'nın kendisini geliştirmesi üstüne koyması lazım.
  • Maç sonu röportajda Avcı nin gözler dolu doluydu.Tribune çağrılmak çok etkilemiş hocayı.Maç sonu görüntüleri çok iyiydi.Maçtan bile iyiydi.Bu adam bu sezon inşallah bizi şampiyon yapacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Şimdi geldik eve.Stat boş idi bunlar hoş değil.Burak için halen küfür ediliyor bunlar saçmalık.Ama direk üstümüzde olduğu için küfür edenler dikkat edip baktım.Çoluk çocuk hepsi ve eğleniyorlar yani.Sanki hoşlarına gidiyor küfür etmek.Sinirli adam öyle hareketler yapmaz çünkü küfür ederken..

Stat atmosferi çok dağınık.Herkes ayrı telden çalıyor.Kuzey tarafında izledim ve ne yazık ki oradakilerin maç ile ilgilisi yok sanki.

Takıma gelecek olursam yine hücumda sıkıntılar var.Çok kenara bağlı kalıyor kanatlar.Hani 4 gol attık, oyuncular hırslıydı falan ama bireysel olarak sıkıntılar yetersizlikler var.Devre arasından sonra yeni transferler ile göreceğiz bakalım artık sorun Avcı'da mı yoksa transfer edilen oyuncularda mı ? Diaby kesinlikle bu takımın oyuncusu gibi görünmüyor kanat oynarken.Lens ayrı havalarda , Nkoudou özellikle ilk yarı çok çizgide kaldı.Burak zaten kenarlara kaçıyor üstüne Nkoudou-Diaby böyle oynadığı zaman hücumda çok etkisiz oluyoruz.Samet Aybaba ile başlayan 5 yıllık dönemdeki performansları izleyenlerin bu sene şimdiye kadar memnun olduklarını zaten pek sanmıyorum.

Eğer 3 yıldır atılmayan nokta atışları artık olursa iddia ediyorum şu rakiplerin olduğu şu basit berbat ligin 2.yarısında yenilmeyiz.
    Tespitler doğru. Bizim seyirci yıllardır ayrı telden çalıyor. Maçla ilgileri pek yok. Kremsi keyiflerini yapıyorlar orda. Itici güç olmuyorlar yeteri kadar. Diaby, bal yapamayan arı misali. Orta ve ileride oynayanlar maçın ikinci yarısında nedense tüm nihai pas tercihini hep ters yaptı. Akamadık bir türlü. Yoksa fark çok açılabilirdi.

• Bu arada takımın performansına bakılırken hem oyuncular üstünden tek tek hem de takım olarak bakmak lazım. Ilk ve ikinci yarıda da bazı pasları bencilce yada saçma tercihlerle heba ettik. Mesela ilk yarıda Burak solunda Ljajic bom boşken gol atıp kahraman olma sevdasıyla harcadı. Buna benzer baka pozisyonlar da oldu ve basit şekilde yanında akan oyuncuya verileceğine saçma alternatiflere yönelindi. Futbol basit oyun. Işin basiti varken zoru niye zorlanır anlamak mümkün değil. Bir de Atiba olsun Elneny olsun bazen dikine ileri gitmeyi hiç düşünmüyorlar hatta arkalarına bile dönmeyi düşünmeden ya geriye yada yana oynuyorlar. Bence asıl can alıcı kısım orası. Orayı biraz işlevsel kılabilirsek çok daha fazla hücum opsiyonu oluşturabiliriz. Fb bunu yapıyor mesela ama onlar da fazla şuursuz yapıyorlar bunu.

• sdjsjdsjsdjdjsjdsjsdjdsdsj

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Maç sonu röportajda Avcı nin gözler dolu doluydu.Tribune çağrılmak çok etkilemiş hocayı.Maç sonu görüntüleri çok iyiydi.Maçtan bile iyiydi.Bu adam bu sezon inşallah bizi şampiyon yapacaktır.
    İnşallah bende sizin gibi gördüm hoca çok duygusaldı belli ki çok mutlu etmiş çağrılmak bu gecenin bana göre de en büyük kazanımıydı.

Hoca yazık maç sonu her tribüne gidip eğildi ben utandım nerdeyse selamlamak güzel tabi ama sanki o kadar eğilmeye gerek yoktu aslında bu durum bile psikolojik ürkekliğin sonucu.

Hoca gelişime açık bi adam zaten hem takım hem kendisi biraz daha cesaretlenip güveni artsa daha da iyi olucaz inşallah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkk -- 3 Aralık 2019; 0:46:19 >
  • Bu arada Caner in topu dışarıdan çevirdi diye kıyameti koparanlar gidip Beinsport un sitesinden maçın özetlerini tekrar izlesinler. Oraya topun tam çıkmadan çevrildiğine dair yuvarlak içine alınmış net görselini koymuşlar.

Bir tezleri daha patladı.
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    Takım olarak asında sıkıntımız geçen sene ve sezon başına oranla azaldı.Öyle ki dikkat edin Caner'in defoları o kadar göze batmıyor.Çünkü takım kapatıyor bu eksiği.İşte bunlar önemlidir.Her oyuncu 4*4 olacak diye bir şey yok.Önemli olan yama yapmak uyum sağlamak.

Atiba-Elneny bazı anlarda belirttiğin gibi fazla kaçıyor Beşiktaş için.Ama onlar olmadan olmadı işte gördük.3 yıldır orayı yap boza çevirdik kimi koysak olmadı.Ljajic-Burak halen tam performanslarında değil (Burak pek süpriz olmadı benim için bu yüzden aslında biraz yeterli gibi geliyor bana normal karşılıyorum ) ek olarak kanat rotasyonlarının skor tehditi yaratması ile Atiba Elneny ikilsinden oluşan sıkıntı çözülecektir.Yani burada bir birleştirme daha yapmış olacağız.Parçalar tek başına değil bütün olarak anlam kazanmış olacaklar.

Yalnız Abdullah Avcı'nın kesinlikle gelişmesi lazım.Takım ile büyümesi lazım.Ben Başakşehir'de böyle oynattım burada ahanda bakın oluyor derse ,şampiyonluk bile gelse çoğu kişi memnun olmaz vc1903 arkadaş hariç ve 2 yıl sürer macerası.Benim Şenol hoca'dan sonrasında istediğim yine uzun dönemli takım ile büyüecek ve altyapı dahil A takımın artık aynı yapıda oynamaya başlamasıydı.Umarım Avcı bu isimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

İnşallah bende sizin gibi gördüm hoca çok duygusaldı belli ki çok mutlu etmiş çağrılmak bu gecenin bana göre de en büyük kazanımıydı.

Hoca yazık maç sonu her tribüne gidip eğildi ben utandım nerdeyse selamlamak güzel tabi ama sanki o kadar eğilmeye gerek yoktu aslında bu durum bile psikolojik ürkekliğin sonucu.

Hoca gelişime açık bi adam zaten hem takım hem kendisi biraz daha cesaretlenip güveni artsa daha da iyi olucaz inşallah..

Alıntıları Göster
    Adam 3 lü bile çekmeyi bilmiyor.Tribünlere bilmiyorum dedi gibi okudum ağzını.0 taraftar görmüş adam hayatında ilk defa yaşadı bunu.Bunu evdeki her galibiyetten sonra gelenek haline getirmek lazım adam daha da motive olsun.

• 
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.