Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11351136113711381139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Sesli güldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

bakın ağzımı açmak istemiyorum susun artık bu takım şampiyon olacaksa her futbolcuya ihtiyacı var Oğuzhana da güvene de lense de yeter artık futbolculara sövüp hakaret emeyi kesin inanmayan GÖLGE ETMESİN..
    Tebrik ediyorum hocam.
    Sene başı o çöp bu çöp.
    Şimdi ouvvv Elneny adamsın.
    Çok var bunun gibi.
    Beğenmiyor isen defol git izleme. Sizden önce mesajımda yazdım. Yeri gelecek ozi yeri gelecek lens lazım olacak.
    Gerçek hayatta bir baltaya sap olamamış oturmuş pc başından o çöp bu çöp.
    Vallahi cinnet geçireceğim artık
  • İnanmayan gölge etmesin.
    hoca da bizim oğuzhanda bizim lensde güvende
    bu takım şampiyon olacaksa herkes barışacak herkes kucaklaşacak sizin gibi hayatında maça gitmemiş klavye kartallarıda sesini kesecek
  • Ikinci yarıdaki pas tercihleri hep yanlış oldu. Doğru pasları bulsak belki 6-7 olacak maçtı ama nedense herkes ters tercih yaptı. Çok ilginç yani. Hocanın yerinde olsam ikinci yarı ortalarında üç oyuncu değişikliği yapar 1-2 farklı oyuncuya şans tanırdım. Ayrıca bence bu maç tam boyd'a göre maçtı. Açık alan vardı kullanabileceği.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Apo Avciola

• binevi hocayı kabullenme akşamı oldu. yönetine tepki, taraftar yönetim çatışması, kongre mongre derken takımın başına kim gelmiş kim ne yapıyor pek umrunda değildi taraftarın. mağlubiyetlerin de payı var. bu maçla tescillendi takımın hocası.

• Lensin tek olumlu hareketi Kayseri kontraya çıkarken makas ile topu kesmesi oldu. Sonra 25 metre açması sıktı sıvadı onuda :))

Yedeklerden girenleri insan halı sahaya bile çağırmaz o derece.
    11 fena ama nazar değmesin .
    Diabi de ne bilim beyin yok gibi ya bu zencilerde kronik sanırım buda, azıcık beyni olsa hızınla baya güzel şeyler yapacak buna eminim .

• Böyle bir haftada 3 puan çok güzel... Takım gelişiyor, ilerleme katediyor bu daha da güzel.

• Avcı'yı beğenenlerin de beğenmeyenlerin de mantıklı gerekçeleri var. Ben de memnun değilim ama güveniyorum hocaya. Dünya futbolunu takip eden modern bir hoca. İnatlarını törpülesin başarılı olacağına inanıyorum. Takımla birlikte büyüyecek inşallah
  • [Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Adebayor, bugün Kayseri'de son maçımdı, dedi.
  • Yukarıya doğru ivme devam ediyor. Adem ve Burak'ın konsantre bir şekilde sahaya dönmesi olumlu etkiledi takımı. Burak'ın sahada varlığı, hırsı ve tribünler ile iletişimi takımı gaza getiriyor. Adem de nihayet üzerindeki ölü toprağını atıyor, kaçak güreşmeden her aksiyonun içine girmeye çalıştı.

Tabi rakip çok zayıf. A. Gücü ile birlikte bu sene düşmesi kesin iki takımdan biri, sonuç pek bir ölçü değil. Fakat takımın iştahı ve tribünlerin nihayet geri dönmesi olumlu. Kadıköy'e kadar iki maçı da kazanırsak muhteşem olacak.
  • FO gitti bahar geldi sanki takıma ..Allah bozmasın dahada kenetlenerek, her geçen maç dahada üstüne koyarak devam edelim inşAllah.

• Avcı için olumlu konuşanlar var hala.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çebi keşke sivas maçı sonrası gelseydi.

İçeride rize deplasmanda gazişehir maçlarını kesinlikle vermezdik.

4 puan bedavadan gitti. Şimdi oynasak handikap yaparız.

En çok ta şu rezil ankaragücü takımına verilen 2 puan kahrediyor beni.

Aynen devam hocam. Sıradaki gelsin.
  • Bugün Burak ile Elneny süper oynadı.

Devamı gelir inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Alev alev ... 🔥

https://store.donanimhaber.com/f4/72/7f/f4727f916963697581ea5eb85a7d2ff0.png
    Devreye 3 maç var 3 üde sıkıntılı.

• Adamsın +1903 şimdi birlik olma vakti, bu gece taraftarıyla,hocasıyla,oyuncusuyla,oynamayanıyla ve yönetimiyle Beşiktaş fitili ateşledi. Fener maçına kadar 2/2 yaparsak kadoköy'e lider gideriz!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11351136113711381139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.