Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yine 3. oluruz. 1-2 sene birşey beklemeye gerek yok. lucescu yu düşünmesi bile fikonun vizyonunu gösteriyor.gerçi dünyada 3 tane teknik direktör var avcı,sergen ve lucescu. başka olsa onlarada bakardı kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Avcı nın neyi nasıl gsye kaybettiği belli Beşiktaş ta bu sıkıntıyı yaşamaz buldunuz camiasız takımı 2 senedir bir şekilde yiyorsunuz adamları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

Hoca kampa yetişiyor mu?
    Milli takım arasına doğru bekliyorum ben.
  • Mirin e neden bu kadar sallanıyor anlamış değilim.

Zamanla Vida ile uyyumları gelişir bence müdahaleleri yerinde ve ayağına hakim bi defans..

neden herkes gitmesini istiyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Vida nin yanına iyi bir stoper Atiba nin yerine iyi bir orta saha kaliteli bir kanat ve Burak ı yedekleyebilecek forvetle çok rahat alırız ligi.Avci bu sezon ligi alır.Senol hocanın ilk geldiği heyecanla gelecek.

Alıntıları Göster
    Daralma dedi klübün başındaki zat daralma ve Avrupa ligindeyiz geçen sezonki durumdan farklı birşey beklemeyin tarım yamalak girilecek sezona.Ben açıkçası Yen'i sezonun Fikret Orman yönetiminin son sezonu olacağını düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

Mirin e neden bu kadar sallanıyor anlamış değilim.

Zamanla Vida ile uyyumları gelişir bence müdahaleleri yerinde ve ayağına hakim bi defans..

neden herkes gitmesini istiyor acaba
    İyinin yedek ama as olmaz böyle adamlarla yoka koyulalım dersen işin iş defansda belli bir seviyenin üstünde olması gerek yazmıştım Beşiktaş tarihinde en fazla gol yendiği sezonu geride bıraktı en kötü dönemlerinde bile kalesinde bu kadar gol görmemiş

• Anlaşılan bu teknik direktör işi de yılan hikayesine dönecek gibi, her işte olduğu gibi bu işi de eline yüzüne bulaştıracak yönetim. Neyse başkan balon gezisinden dönsün de bir hoca bulur inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Anlaşılan bu teknik direktör işi de yılan hikayesine dönecek gibi, her işte olduğu gibi bu işi de eline yüzüne bulaştıracak yönetim. Neyse başkan balon gezisinden dönsün de bir hoca bulur inşallah
    1. Teknik direktör var mı yok.

2.Teknik adam çalışacağı oyuncu kadrosunu belirlemek ister başta sonuçta eldeki ile oluşabilecek hatalar yönetime aittir değil mi.

3.Haziran ayı gelmiş senin bir teknik adamın yok.Daha çalıştırıcın belli değil sen o bu şu alınsın diyorsun misal e sanki bu noktaya gelecek adam kukla felan olacak gibi öyle görünüyor yaptığından sorumlu olmayacak bir kişi.

4.Bunca hazırlıksızlık ve erteleme ile önümüzdeki senden birşey beklemek bilmiyorum.Klübün başındaki adamın umrunda değil ki ne hak savunma ne hamle yapma hiçbirşey yok kendi derdine düşmüş.

5.Bu klübün en büyük sorunu umarsızlık.Hiçbirşeyi takmama.Ayrıca plan program gibi işlemlerin sıfır olması.Resmen salla gitsin kafana göre ilerlemesi.

Ben tekrara söyledim yine söylüyorum.Beşiktaş'ta ilk yapılması gereken transfer yeni yönetimdir.Antrenör gitti ama en başında yönetimde gitmeli idi.Çünkü son 2 sezonda yükselen değerleri alt üst eden baltayı taşa vurduran bunlardı.Son 2 sezonun sorumlusu.Bu değişmedikçede düzelmez.Beklentimde yeni sezonda daha kötü bir sonuç elde edileceği ve gideceği yönde umarım.

7 sezonda 2 şampiyonluk birşey değildir.Tüpçü ile karşılaştırırsak Tüpçüden de pek bir farkı yok gibi Fikret'in o dönemden elde edilenlerden görünen o ki 2 side enkaz bırakmıştı böyle olacak gene sonuç.

• Fikret Orman Demirörenden bile daha kötü olma yolunda ilerliyor. Dursun Özbek milyon euroları saçtı 2 sene önce ne ceza aldılar ne transfer yasağı hiç bir şey almadılar. O kadro sayesinde 2 sene üst üste şampiyonluk aldılar bizim son yıllarda en iyi başarımız son 2 yılda şampiyonluk en son 2008 de olmuştuk. Biz dandik dandik oyuncularla oynamaya çalışıyoruz. Kulüpleri büyük yapan her zaman futbolculardır dandik futbolcularla büyük takım olamazsın. Şuanda Hakan Çalhanoğlu ile büyük takım mı Milan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 28 Mayıs 2019; 14:19:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

İyinin yedek ama as olmaz böyle adamlarla yoka koyulalım dersen işin iş defansda belli bir seviyenin üstünde olması gerek yazmıştım Beşiktaş tarihinde en fazla gol yendiği sezonu geride bıraktı en kötü dönemlerinde bile kalesinde bu kadar gol görmemiş

Alıntıları Göster
    bu istatistiğin sebebi ilk yarıdaki rezil oyunumuzdu. Orta sahanın HİÇ Bİ ŞEKİLDE olmayışı, uyumsuz bi defans kurgusu vs vs ... bunun Mirinle ne alaksı var allah rızası için.
  • SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    sercan uygur adında bir tanıdık var mı
  • Valla şapkadan tavşan çıkarabilecek biri lazım malesef, bu bütçe ile gelecek vaadeden adamlar alıp bunlarla üzerine koya koya gidebilecek kim varsa o gelsin yoksa bizim başkan transferleri ben yapıyorum diyordu onun yaptıkları ile 2 senede ne hale geldik gördük.
  • Yallah kümeye

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Darksun80 D kullanıcısına yanıt
    Bütçeye göre şunu alın diyecek biri lazım. Şenol güneşin trabzondayken bir aciklamasi vardi isim vermem şu oyuncuyu alin demem oyuncugu yönetim alir tarzinda bir şeyler demişti. Şunu alin diyen bi adam degildi ne gelirse bahtına..

• quote:

Orijinalden alıntı: _legendmaster_

sercan uygur adında bir tanıdık var mı
    yok vallaha Sercan tanıdık :D
  • Önemli Duyuru: Başlık sahibi olarak, herhangi bir mesajı silme veya değiştirme yetkim bulunmamaktadır. Bu konu ile ilgilenen Bölüm Adminlerimizdir. Mesajınızın silinmesi veya başka mesajları şikayet etmek için bana özel mesaj atmanıza gerek bulunmamaktadır arkadaşlar.
  • Yeni konu hayırlı olsun. Umarım güzel bir sezon geçirip, şampiyonluğu burada kutlamak nasip olur.

• Yerimizi alalim. Bu sene de umudum yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sezondur şampiyonluğu hep sezon başlangıcından veriyoruz,ligin ilk devresindeki saçma sapan puan kayıplarıyla veriyoruz.

Abdullah Avcı gelsin sezonun ilk devresini Başakşehirde yaptığı gibi güzel geçirtsin ikinci devre taraftar devreye girip bir omuz atar sonunu getiririz inşallah.

Beşiktaş,Fenerbahçe,Galatasaray bu ligin doğal şampiyonluk adayıdır her zaman.Yönetime hiç ama hiç güvenmiyorum ama Beşiktaş gibi bir takımın taraftarı en azından henüz başlamayan bir sezon için umudunu kesmemeli.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.