Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58.518
Cevap
74
Favori
1.298.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 77
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1398 Mesaj

deplasmanlarımızın hepsi çok zor, 2. sıra hedefi hayalcilik

edit : q7 denen çöp 14 qün sonra ilk 11 e yerleşecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 5 Şubat 2019; 1:14:10 >
    |
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    gs uefada ne kadar ilerlerse o kadar iyi 2.lik için
    |
    |
  • Yarbay
    3252 Mesaj

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Umutlu olmamak ıcın hıc neden yok.Gerçi aslında su durum ne kadar acı oldugunu anlamak lazım, bu kadar kötü ligi süpürememek..Avrupa ‘ya devam edip o tarafa ağırlık verememek cok acı.Bır daha böyle tablo ne zaman goruruz ? Belkı seneye ?
    Şenol hoca’nın anlamsız oyun tercihleri olmasa su an +4-5 puanımız vardı bile.Eğer düzelirse 2,olacagız, kuşkum yok.
    Bugun haberler cıktı hoca sıstem değiştiriyor dıye.Ama son 1 yıldır 10 defa bu haber cıktı bır şey değişmedi anlık değişimler hariç.Bir anda değişim zor olur tabı ama en azından toparlasak bile etkı edecektır.
    13 maç kaldı, 10 galıbıyet alın işi bitirin işte .Mayıs ayında kongre var yönetım toparlansın işin doğrusunu yapacak adamlar gelsin ,Şenol Güneş ile de tatlı tatlı yolları ayıralım, bu 1 yıllık kaos ortamından cıkalım artık.Doğru yönetim,Şampiyonlar Ligi vizesi ve belkı de Japon pazarının yaratacağı etkı ile yenıden düzlüğe cıkmak ıcın ortam oluşabilir.

Alıntıları Göster
    14 maç kaldı, 13 degil. Ayrıca demişsin ki "10 galibiyet alın işi bitirin işte" ne demek bu?

Kalan 14 maçtan 12 galibiyet bile alırsak, şampyion olamayız. Çünkü Başakşehir kalan 14 maçtan sadece 9'unu kazansalar şampiyonlar. Evet, bizim 14'den 12 yaptığımız halde.

Yani diyorum ki bu saaten sonra sampiyon olursak, Leicester City'nin sampiyonluğundan daha büyük mucize olur.

• Yarbay
    3717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Evet aktif oyuncular icinde Kagawa dan iyi var mi ? Varsa soyle bilelim.

Alıntıları Göster
    Milli takimda bile kadroda yer alamiyor?? Nasil en iyisi oldu size gore? Fatih Terimle kavga etmisler ondan mi mili takima almamislar asya kupasinda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KaraDinKartalDon

14 maç kaldı, 13 degil. Ayrıca demişsin ki "10 galibiyet alın işi bitirin işte" ne demek bu?

Kalan 14 maçtan 12 galibiyet bile alırsak, şampyion olamayız. Çünkü Başakşehir kalan 14 maçtan sadece 9'unu kazansalar şampiyonlar. Evet, bizim 14'den 12 yaptığımız halde.

Yani diyorum ki bu saaten sonra sampiyon olursak, Leicester City'nin sampiyonluğundan daha büyük mucize olur.

Alıntıları Göster
    Besiktasin sampiyon olma ihtimalini hayalini futbolcular bile kurmuyordur yahu :) 2.lik bile cok zor? Basaksehirden puanmi alacak senol? FT den 3 puani hazirdami bekliyor?

|
    |

• Binbaşı
    1759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

Milli takimda bile kadroda yer alamiyor?? Nasil en iyisi oldu size gore? Fatih Terimle kavga etmisler ondan mi mili takima almamislar asya kupasinda?

Alıntıları Göster
    Sakat oldugu icin alinmamis olabilir mi??? Bunu da düşünmek çok zor olmamali...

• Yarbay
    3252 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    10413 Mesaj
    Şampiyonluktan bahsetmedim tabi ? Başka şey mi yazdım orada diye tekrar okudum nasıl böyle anlaşıldı anlamıyorum.
    "düzelirse "2.olacağız hiç sebep yok demiştim..Bu kadar net basit yani.Antalyaspor da bize fark atacaktı güya ,niye böyle yazıyorsunuz aklım almıyor.Kötülemek için çırpınıp duruyorsunuz yani.Gerçekci olmak falan değil bu.Fatih Terim ne yapıyor ki ? GS ne yapıyor allah aşkına ? 3 puan hazır beklemiyor tabi ama alamaz mıyız gerçekten komik olmayın.Aldıkları adamları neredeyse ilah yapanlar var arkadaş.Beşiktaş alsa dünya laf olurdu Mitiroğlu 2 sene önce adı geçtiğinde bile laf edilmişti şimdi alınsa abow yani. GS bizden fazla puan kaybedecek.Hele hele Avrupa 'da 1 tur daha oynarsa sıkıntı yaşayacaklar.

Quaresma dönerse 11'e o zaman yorumlar eleştiririz,şimdiden eleştirmenin deşmenin anlamı yok.Olmamış bir olay çünkü.Olacak mı belli değil ?

Yazan bir arkadaş Galatasaray'lı imiş.O zaman doğal böyle yazması tamam.telefondan dolayı görmedim takım logosunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 5 Şubat 2019; 7:49:11 >

• Binbaşı
    1051 Mesaj
    Güzel bir hava yakaladık diye düşünüyorum. Özellikle ödenen maaşlar belli ki işe yaramış.

Ama hoca hala aynı hoca 4-1 iken Güven'i çıkarıp Medel'i alması fiyasko. Çocuk bile şaşırdı aptal aptal bakıyor sağa sola. Bu hoca bu kafayla ikinci olursa oturup da oyuncularına dua etsin. Allah da bir an önce kurtarsın bizi şu heriften.

|
    |
  • Yarbay
    3717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Sakat oldugu icin alinmamis olabilir mi??? Bunu da düşünmek çok zor olmamali...

Alıntıları Göster
    Sakat olduğu için mi? Bunu ciddi mi yazdın? Adam Dortmund ta kadro şansı bulamadı diye Japonya milli takımına alınmadı.Sakatlığı nerenden uydurdun?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    564 Mesaj
    Sizce oyunda Larin yerine Güven olsa ne olurdu? Güven Mesel değişikliği doğru muydu? Madem Larin girecekti Güven neden çıktı? Acaba bir rahatsızlığı veya yorgunluğu mu vardı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Şampiyonluktan bahsetmedim tabi ? Başka şey mi yazdım orada diye tekrar okudum nasıl böyle anlaşıldı anlamıyorum.
    "düzelirse "2.olacağız hiç sebep yok demiştim..Bu kadar net basit yani.Antalyaspor da bize fark atacaktı güya ,niye böyle yazıyorsunuz aklım almıyor.Kötülemek için çırpınıp duruyorsunuz yani.Gerçekci olmak falan değil bu.Fatih Terim ne yapıyor ki ? GS ne yapıyor allah aşkına ? 3 puan hazır beklemiyor tabi ama alamaz mıyız gerçekten komik olmayın.Aldıkları adamları neredeyse ilah yapanlar var arkadaş.Beşiktaş alsa dünya laf olurdu Mitiroğlu 2 sene önce adı geçtiğinde bile laf edilmişti şimdi alınsa abow yani. GS bizden fazla puan kaybedecek.Hele hele Avrupa 'da 1 tur daha oynarsa sıkıntı yaşayacaklar.

Quaresma dönerse 11'e o zaman yorumlar eleştiririz,şimdiden eleştirmenin deşmenin anlamı yok.Olmamış bir olay çünkü.Olacak mı belli değil ?

Yazan bir arkadaş Galatasaray'lı imiş.O zaman doğal böyle yazması tamam.telefondan dolayı görmedim takım logosunu.
    Geçen sene arkadaşlara Galatasaray forması giydirmiştim ligin başındaki iddaa yüzünden :) Bu 2. yarıda senle iddasına girebiliriz GS mi yoksa Beşiktaşmı daha fazla puan toplayacak diye.
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    Turgay Demir kagawa 8 numara oynamalı diyor ülkemin spor yorumcuları

|
    |
  • Binbaşı
    1051 Mesaj
    Hala yaptığı 9 asisti gösteren var. Abi siz akıllanmazsınız.

Olcay kadar tabela yapan olmadı bu takımda. O çocuğu neden ıslıkladınız?

Abi Beşiktaş'ın ilk kurtulacağı şey isim aşığı taraftarlar. Şu fazlaliklardan kurtulsak çok iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 5 Şubat 2019; 10:23:31 >
  • Er
    6 Mesaj

İsmi de isim olsa. Abi Alex gibi şampiyon yapsa alkışla şakşakla. Gomez kagawa gibi olsa derim ki adam büyük yıldız taraftar sever böyle derim ama q7nin neresi yıldız bir tane düzgün takımda oynayamamış hepsinde kadro dışı kalmış ve modern futbola tamamen zıt bir adam

|
    |
    Arizona Dream kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3964 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Hala yaptığı 9 asisti gösteren var. Abi siz akıllanmazsınız.

Olcay kadar tabela yapan olmadı bu takımda. O çocuğu neden ıslıkladınız?

Abi Beşiktaş'ın ilk kurtulacağı şey isim aşığı taraftarlar. Şu fazlaliklardan kurtulsak çok iyi olacak.
    Taraftara 2 hareket yapıyor çizgi üzerinde taraftar başlıyor quaresma quaresma diye. Antalya maçında onun yokluğunda oynanan pas oyunu daha keyifli değil mi quaresma nın bilek hareketinden? Antalya maçında quaresma olsaydı o paslaşmaları topun üzerine basarak çalım attığı adamı bir daha çalımlamaya kalkarak hiç ederdi. Kagawa nın kullandığı Ljajic in kullandığı serbest vuruşları ben kullanacam diye topun başına gelirdi. Kanser hücresi gibi takımı bir şekilde huzursuz etmeyi başarıyor. Tez zamanda gider inşallah

|
    |

• Binbaşı
    1073 Mesaj
    9 asistin 2 si frikik 3 ü korner. 3 taneside 9 kişilik rize ye karşı.
    Her yeri topçu olsa nolur. Ljajic gibi bir tane asisti yok. Kapasitesi sınırlı çünkü. Ronaldo'dan falan yetenekli yazmayın çay püskürüyor sonra.
  • Yarbay
    3741 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

Alıntıları Göster
    Arkadas sen bu kadar cahillikle niye futbol bolumunde takiliyosun ? Bak bakiym Kagawa kac kere milli olmus kariyerinde. Sakat olan oyuncu iyi oyuncu diye tekerlekli sandalye ile mi oynayacak ?
  • Yüzbaşı
    885 Mesaj
    Ya şu konuda ki Galatasaray lı Japon hayranlarına tamam Nagatomo en iyisi deyin yollayın forumlarına abi. Hatta İnamoto bile daha iyi deyin. Tartışmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xayro -- 5 Şubat 2019; 11:44:30 >
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
ankara gülüş tasarımı
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,500
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.