Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
58.518
Cevap
74
Favori
1.298.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 77
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    Umut Nayir ne kadar kötü bir futbolcu ya.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Çingene idmana çıkmış yine, arap takımı istiyor muhabbeti var Porto hocası istemiyormuş sanırım.

Bir anda oluşan bu güzel havanın içine etmemesi lazım artık, yeter.
    Ya bunu kim alır abi. Bunu alan Arap takımı bile bunun ne mal olduğunu anlayıp 1 sezonda geri postaladı. Porto hocası mal değil ki bunu istesin. Bedava gelmesine rağmen istemedi bir de. Bu adam hiçbir yere gitmez. Şov yapıyor. Asıl mide bulandırıcı olan hala buna sosyal medyada "king, love, sen bizim her şeyimizsin, gitme" şeklinde yorum yapan iğrenç taraftarlar. Ve sayıları da hiç de az değil.
  • Yarbay
    8430 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

Kanat adamlarımız ileride boş pres yerine biraz geride karşılasa daha kolay topa sahip olup efor sarfetmeye gerek kalmayacak. Ama 2 ye 1 de kalıp topu da alamıyorlar yerlerini de boşaltıyorlar. Şu video var mesela bu kadar üst düzey zaten bekleyemeyiz ama izleseler bile birşey öğrenirler.

Alıntıları Göster
    Bizimkiler kontrollü defans yerine bodoslama daldığı için bir harekette ekarte ediliyorlar. Atiba gibi alan savunması yapmaları lazım yerine göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

Kanat adamlarımız ileride boş pres yerine biraz geride karşılasa daha kolay topa sahip olup efor sarfetmeye gerek kalmayacak. Ama 2 ye 1 de kalıp topu da alamıyorlar yerlerini de boşaltıyorlar. Şu video var mesela bu kadar üst düzey zaten bekleyemeyiz ama izleseler bile birşey öğrenirler.

Alıntıları Göster
    Catenaccio kardeşim bu. Burda buna benzer oyun oynayan takım var adı da Başakşehir, oynatan hoca da Abdullah Avcı ve şu an 8 puan fark atmış durumda ikinciye. Aynı futbolu gelip bize oynatsa burdaki Şenolcular isyan eder böyle futbol mu olur diye.
    |
    |

• Teğmen
    133 Mesaj

tahminim o çoğunluk genelde ergenler
    |
    |
    Valentino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj

Statta 35 40 yaşında adamlarda bağırıyor quaresma quaresma diye çıldırıyorum

|
    |
    AA3437 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2187 Mesaj
    https://eksisozluk.com/kagawanin-gelmis-gecmis-en-iyi-futbolcusu-olmasi--5929202?a=popular

Kagawa, mac basina 6 gol ortalamasi, yikildim gulmekten.
    Bizim ihtiyacimiz olan adamdi bu ya, Belhanda gibi asistin asistinin asistini yapmiyor, delikanli gibi asist yapiyor.
    |
    |
  • Teğmen
    133 Mesaj

maalesef şakşakçı çok yurdumda hele sürü psikolojisine girdiler mi, vay ki ne vay...
    |
    |
    Mr. Robot34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    2144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

adem ljajic dedigimiz adam da seria a'da 200 mac oynamis, 45 gol 45 asist yapmis adam beyler kagawa kagawa deyip adami 2. plana atmayin
    hatta ekliyorum bakın seria a gibi bir ligde bu mac sayisini ve bu istatistigi ne sosa, ne talisca ne de kagawa yapabilir. sosa zaten napoli'den gonderildi, talisca ve kagawa dikiş tutturamaz orada bu kadar.

|
    |
  • Yarbay
    4293 Mesaj
    Quaresma gitmeyecek galiba resmi twitter hesabı subliminal mesajı veriyor gene onu koymuş videoya antremanda şut çalıştı diye.
  • Yarbay
    7880 Mesaj
    Içimizdeki isyanın sesi Quaresma

|
    |
  • Emekli Yönetici
    2144 Mesaj
    hayatimda ilk kez bursa'yi tutarak mac izliyorum, samet hoca sayesinde

• Er
    6 Mesaj

Ahahah ben de Aykut var diye Konya da bursayı destekledim

|
    |
    Lawagolem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    541 Mesaj

gangam style daha iyi olur
    |
    |
    Louie-Andy Anderson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Quaresma gitmeyecek galiba resmi twitter hesabı subliminal mesajı veriyor gene onu koymuş videoya antremanda şut çalıştı diye.
    Su dk dan sonra bu adam hala oynayacaksa yuh olsun diyorum..yaziklar olsun..lens iyiye gidiyor..devam artik be..

|
    |
  • Yarbay
    3252 Mesaj
    Spor Toto Süper Lig'de 20. haftanın ardından oluşan puan durumu;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 4 Şubat 2019; 23:6:30 >
  • Yarbay
    10413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Spor Toto Süper Lig'de 20. haftanın ardından oluşan puan durumu;

Umutlu olmamak ıcın hıc neden yok.Gerçi aslında su durum ne kadar acı oldugunu anlamak lazım, bu kadar kötü ligi süpürememek..Avrupa ‘ya devam edip o tarafa ağırlık verememek cok acı.Bır daha böyle tablo ne zaman goruruz ? Belkı seneye ?
    Şenol hoca’nın anlamsız oyun tercihleri olmasa su an +4-5 puanımız vardı bile.Eğer düzelirse 2,olacagız, kuşkum yok.
    Bugun haberler cıktı hoca sıstem değiştiriyor dıye.Ama son 1 yıldır 10 defa bu haber cıktı bır şey değişmedi anlık değişimler hariç.Bir anda değişim zor olur tabı ama en azından toparlasak bile etkı edecektır.
    13 maç kaldı, 10 galıbıyet alın işi bitirin işte .Mayıs ayında kongre var yönetım toparlansın işin doğrusunu yapacak adamlar gelsin ,Şenol Güneş ile de tatlı tatlı yolları ayıralım, bu 1 yıllık kaos ortamından cıkalım artık.Doğru yönetim,Şampiyonlar Ligi vizesi ve belkı de Japon pazarının yaratacağı etkı ile yenıden düzlüğe cıkmak ıcın ortam oluşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 4 Şubat 2019; 23:33:1 >

• Yarbay
    6715 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Tasmalı Kedi

Millete bunu anlatamazsın işte

Alıntıları Göster
    q7 içim asıl istatistik budur, perşembe günü ekran görüntüsü almıştım.

gol krallığında ilk 13de Beşiktaşlı oyuncu yok!! devamı görünmüyor zaten listenin bein sports o kadar vermiş.

ama asistte q7 lider!

bu nasıl olur, en iyi asistçi sende ama ilk 13de gol kralın yok.
    Siz buna da kılıf bulursunuz ya ne diyim.

@muhammedbjksoluk hocam hangi siteden nerden ekledin bunu acaba yazarsan sevinirim.

• Yarbay
    10413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

q7 içim asıl istatistik budur, perşembe günü ekran görüntüsü almıştım.

gol krallığında ilk 13de Beşiktaşlı oyuncu yok!! devamı görünmüyor zaten listenin bein sports o kadar vermiş.

ama asistte q7 lider!

bu nasıl olur, en iyi asistçi sende ama ilk 13de gol kralın yok.
    Siz buna da kılıf bulursunuz ya ne diyim.

@muhammedbjksoluk hocam hangi siteden nerden ekledin bunu acaba yazarsan sevinirim.

Alıntıları Göster
    Bu istatistik için kımse bır sey demıyor zaten.
    Ama görünmeyen tarafı asıl sıkıntı veren bu.Faydasından cok zararı var.Bu ilk geldiğinde de böyle idi halen böyle.Bır ara dengelıyordu ama artık yok. Hatanın bır kısımı da Senol hoca ve yönetımde.Q7 ana plan olursa bunları yaşarız ama olmazsa kimsenın gözüne batmaz Quaresma ‘nın yaptıkları.Hamle oyuncusu olmalı.1.hucum silahımız olmamalı.Töre Olcay varken nasıl oluyordu hatırlayın anlayacaksınız.Ne Lens ne Töre yeterlı olmadıklarından dolayı 2 senedır bu duruma dusuyoruz .Bu yönetım sorunu.Şenol hocanın kanatların bu durumunu değiştirmemesi ,başka oyun tercıh etmemesı de tabı ko kendısıne yazar.
    Ayrıca Q7 gibi yeteneklı biri cok cok daha fazlasını yapmalı/yapmalıydı karıyerı boyunca.Adam Ronaldo’dan bile yeteneklı bence ama işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 5 Şubat 2019; 0:5:16 >
    |
    |

• Yarbay
    3252 Mesaj

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Radyo Dinle
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.