Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22072208220922102211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belhanda nın ilk isabetli sutu 20. Haftada iken, Kagawa 9 dk da 2 gol attı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni transfer Mirin kaliteli bir kumaş maçta iyiydi bence de ama kaleci ve diğerleri için aynı şeyi söylemek çok zor.
  • Dürüm out=Sushi in.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Hırsızsız şaklabansız maç izlemenin keyfi çok ayrıymış gerçekten de
    şaklaban okey ama o "hırsız" olsa maç 10-2 falan bitecekti. larinin harcadığı pozisyonları dorukhanın eline geçse yine 10-2 idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Hırsızsız şaklabansız maç izlemenin keyfi çok ayrıymış gerçekten de
    Bu neydi şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Günlerdir elektrikli traş makinesi almaya çalışıyorum marka da bir türlü karar verememiştim, Kagawa dan sonra kararsızlığım bitti, az önce Panasonic olanı aldım, made in Japon.
    en iyisi panasonictir.
  • ERSİN DÜZEN: Haftaiçi Quaresma'nın oturduğu sitede kafede arkadaşımla görüşürken Quaresma'yı gördüm. Gidecek misin diye sordum. Gideceğim dedi. Porto mu dedim? Hayır dedi. Orda çalışanlar da beni tanıyor onlar da bana sen gelmeden arkadaşlarıyla aynı şeyi konuşuyordu dediler. Duyduğuma göre menajeri Suudi Arabistan'daymış. Quaresma, Amerika'ya da gidebilir.

Az önce TRTSPOR'da söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

haydaaaa
    Fotoyu ben blurladım instaya atmaz olaydım 😂 kimin hangi türe ilgilisi olduğunu öğrenmiş oldum 😂😂😂

• Dorukhan ve Ljajic'in aslında daha fazlası var.Özellikle Ljajic daha bir şey oynamıyor.
    Ljajic ön alanda oynadığı için yanına adamlar lazım..Yok. Dorukhan takım savunması zayıf alan açık olduğu için çok efor veriyor ,daha dengeli olması daha ekonomik oynaması lazım ..Yapamıyor.
    Bunlar çözülürse katlanır performansları emin olun.
  • Burak bu takımın oyuncusu armayı taşıyor. Kişiliğini de düzeltir elbet, düzeltmeli. Beşiktaş armasını taşımak kolay iş değil. Bir şans vermek lazım. Larin gibi kalas yerine Burak olsaydı cidden çok daha fazla gol olmuştu bu maçta. Islıklamak Burağa değil Beşiktaşımıza daha çok zarar veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Yeni transfer Mirin kaliteli bir kumaş maçta iyiydi bence de ama kaleci ve diğerleri için aynı şeyi söylemek çok zor.
    Kale büyük sorun. özellikle hava topların da koca bir hiç. Herif hiç bir hava topuna çıkmıyor, suratım dağılır güzel yüzümde çizik mi oluşur diye endişe ediyor bilemiyorum ama bu herif zerre güven vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

40 yıldır forumdayım, adminlik yaptım, şuraya tiwik kopyalamayı bilmiyorum millet nasıl beceriyosunuz
    https://twitter.com/HaberKartali/status/1092132744103116800

şunu ayarlasın birisi çok güzel görüntü.
    Bu yüzden seni emekli etmişler usta.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Dorukhan dediğiniz gibi ileride göbek ortasaha bile oynar çok rahat zaten defanstan çok forveti seviyor çocuk. Medel ve Atiba ile oynaması onu geliştirir bence. Adem'in defans önünden top alması yerine Dorukhan ile başlayıp sonra ona geçirilmeli toplar. Adem geriye gelip top alınca benim tansiyonum yükseliyor. Ademin suçu değil bu mecbur bırakılıyor acilen çözüm bulunmalı.
  • vodafone arenada ki ilk maçta burak direk tribüne çağrılıp alkışlanmalı, moral kazanmalı. 2. olacaksak ihtiyacımız var bu adama. beşiktaşa ihanet etmeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 3 Şubat 2019; 22:29:24 >
  • Maç rahat geçti bu yüzden belki çok konuşulmayacak ama Boffen'in Gökhan'a yaptığı müdahale de net olarak penaltı veremeyen hakem kendine hakem demesin. Daha neye çalıp , neyi göreceksin.
  • RageReturn R kullanıcısına yanıt
  • Dorukhan'ı unutmayın, oda çok iyi gol attı.
  • Güzel adam Süreyya izlemek için güzel bir gün . Anladınız siz onu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venerable

Maç rahat geçti bu yüzden belki çok konuşulmayacak ama Boffen'in Gökhan'a yaptığı müdahale de net olarak penaltı veremeyen hakem kendine hakem demesin. Daha neye çalıp , neyi göreceksin.
    Bir maçta hakemi konuşmadan geçsin olmuyor bu kalitede hakemlerle. Aynı yorumu maç izlerken yaptım adam VAR'a gidiyor şaka gibi. Uyarılmasa VAR olmasa mis gibi penaltıyı da vermeyecekler. Bu Beşiktaşa özel değil her takıma aynı muamele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Bu yüzden seni emekli etmişler usta.

Alıntıları Göster
    yok kendi isteğimle oldum da bilmediğimi bilseler ederlerdi haklısın

• 
Sayfa: önceki 22072208220922102211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.