Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.334
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    3189 Mesaj
    Bu Akhisar teknik ekibini komple kovmak lazım.

|
    |

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler o değil de,
    MAÇ KURAL HATASI NEDENİYLE TEKRAR OLUR BEN DİYİM..

normalde 1 metrelik farklarıo hakem göremdim diyor ama

5. dakika hakemin gözü önünde orta dairenin rakip saha tarafındaki ucundan ofsayt atılı kullanılmaz...
    yani hakemin kaçarı yok, kuralı unuttum diycek.. bu da maç tekrarı demek..

Not: CAner sol BEK yine ve işkence!!!!!! olamaz ya :(
    sol açık oluyor ama sol bek olmuyo işte bee
    neyse kural değişmiş
    kendimi tekzip ediyim
    |
    |
    YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
    YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
    DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650

• Binbaşı
    1539 Mesaj

Iste sorun şu ki caner sol bek degil.sol açik onu orda oynatan da kabahat.sağa koy lensi sol açigada Caneri oh miss.Bay trevala da gene 90 dk gezdi sahada..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Pitx1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sayılan takım, gol atmış olsa dahi hiçbir golü geçerli kabul edilmez. Hükmen galip gelen

takımın üçten fazla attığı goller geçerli olarak kabul edilir.

|
    |

Cevaplar için teşekkürler.E o zaman bizimkiler inş. itirazda bulunur.

@K E N
    @nk061
    |
    |
    Bahsedilenler: nk061 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör K E N

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||

tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://www.youtube.com/watch?v=bFM-hBLtTWM 4dk.
  • Yarbay
    8082 Mesaj
    Burak Yılmaz nasıldı ? Maçı izleyemedim. Var mı bilgi verecek olan ?

Gökteki yıldızı Allah, yerdekini Benz yarattı. Teşekkürler Benz :)
  • Binbaşı
    1539 Mesaj

2 %100 luk pozisyona girdi atamadi..fena degildi.ancak larin de toparlamis..ilk kez ışık verdi..

|
    |
    nk061 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Avatarın güzelmiş, Kürşat reyiz.

yusuf diye bi adamı vardı, yusufffffffff başımız çok büyük dertte yusufffffff diye inletirdi ortalığı. kürşat at silahını kürşattt. yusuf sen de. allah kahretsin allah kahretsiiiiiin
    |
    |
    Umutstan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Başka Mirini mi izledik bilmiyorum ama bu adamdan çok büyük beklentiniz olmasın.Bir Marcelo falan çıkmaz.Kafa toplarında iyi,arada topla çıkıyor,soğukkanlı.Başka artı özelliği yok.Defansif özellikleri bana göre kötü sürekli adam kaçırıyor,markajı yok,göründüğü gibi hızlı değil.Her pozisyonda ileride kaldı.
    Adam bir tarafinda caner onunde medel ile oynadi. Daha ilk resmi maci. Adriano ve iyi bir 6 numara ile izleyip karar vermek lazim. Marcelo da ilk geldiginde fazla begenilmemisti hatta sampiyonluk golunu atmasa belki bonservisini bile almazdi yonetim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: nk061

Burak Yılmaz nasıldı ? Maçı izleyemedim. Var mı bilgi verecek olan ?
    Dorukhan'ın golünde pası attı, birinci yarı sonunda Dorukhan ile tiki taka yaparak ceza sahasına girdi güzelde vurdu ama kaleci çıkardı. Öncesi yok ama sonu şöyle;

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Lens sol kanatta sıfır. Sağda da bir işlevi yok futbol zekası olduğunu düşünmüyorum ama imkanlar dahilinde oynatılır yapacak bir şey yok.

Q7 artık gitmeli gerçi biz gitsin dedikçe rütbesi yükseliyor takımda. Sağ bek de sol bek de şart. GG sakatlanır 1-2 maça yedeği yok adamın şaka gibi. Sol bek ADriano da bitmiş halde ileri geri yapamıyor artık.

Libero neyse de sağ sol bekler kesinlikle alınmalı.

Alıntıları Göster
    bence herkes görüyor bunu da bu akdar transferi yapacak para yok arkadaşlar..
    FEnerin haline bak takımı değiştiremiyor..

GS ye bak sattıkça satıyor.

yani daha ekonmik çzümler lazım.
    Caner sol bekte felaket ötesi..

ama hem sol bek al
    hem sol açık al
    ohh böyle tavsiyeyi onlar da görüyodur elbet.

sadece sol bek alınsa, caner sol açık oynar,
    gibi daha ekonomik çözümler lazım.

Dorukhan hangi mevkilerde oynayabiliyor mu acaba?

Bugun Lens de Q7 de çok çabuk yoruldu, onun maçı değil zaten ama, pekdemek mi oynasın sağ kanatta sonuçta...
    hatta burak da çabuk yoruldu..
    takım kondüsyon olarak iyi değil sanki.

Ama takım kesinlikle ruhsuz değil, kaçan pozisyonlardan veya hatalarından sonra telafi etmeye çalışmalarından,
    yüzlerinden bu okunuyor. ellerinden gelen bu..
    |
    |
    Bahsedilenler: norton772
    YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
    YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
    DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650

• Binbaşı
    1539 Mesaj
    Yav su Burak a tepkiler cok abartildi artik.neymis bi macta kendini atmis vs..bitti gitti artik yav bu kadarda uzatmanin buyutmenin ne anlami var anlamadim..Buyuk Bjk taraftari yeri geldiginde affedici ve sahip cikici da olmali..Burak suan Bjk formasi giyiyorsa bize sahip cikmak duser..Hadi bunu yapmiyoruz bari protesto islik vs yapmayin be kardesim..

|
    |
    Kral yine hareketini yapmış ve önümüzdeki 2 sene boyunca "Quaresma Quaresma Oley Oley Oleeey" tezahuratını garantilemiş. Liselileri ve takım oyunu ile alakasız olan fanatikleri nasıl kandıracağını çok iyi çözmüş. Yaşasın Quaresmaspor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 18 Ocak 2019; 22:53:57 >

|
    |

Orijinalden alıntı: mrbaronx

2 %100 luk pozisyona girdi atamadi..fena degildi.ancak larin de toparlamis..ilk kez ışık verdi..
    Larinde hep ışık var,

bu yaştaki adamın gelip ilk senesinde yıldınızın parlayacağı kadar yetenekli olsa avrupa scoutları bırakır mı bize?

tabi ki zamanla bu kumar tutacak veya tutmayacak..

Genç sabırsız Beşiktaşlı arkadaşlara kalsak
    bunlara göre Cenk de çöptü zamanında, hatta Aboubakar'a ilk maçlarında "topçu mu bu bee" diyenleri hala hatırlıyorum..
    |
    |
  • Yarbay
    3189 Mesaj

|
    |

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Teşekkürler

@K E N
    |
    |

Gökteki yıldızı Allah, yerdekini Benz yarattı. Teşekkürler Benz :)
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.