Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20232024202520262027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ts Başak ı yenmeli en kötü bir beraberlik gelmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok hoşuma giden bir Tweet. Bu arada Burak'ın pozisyonu harbiden penaltı.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    larin topu alınca 2 saat bakınıyo napacağını bilmiyo 2-3 tane saçma top atışları bekleyişleri beni delirtti yaw.
  • Aslında bizim şansımız su ; ileri hattındaki 4 isim kanat olarak da oynayabilecek isimler . böylesıne esnek bır forvet hattı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünkü maçta görünenler

ilk maç uyum sorunu vardı senmi topa gitcen ben mi yada o pası ayama atma koşu yoluma at gibi

acil olarak eksik bölgeler belli
    sağbek-solbek-solaçık

solbek adrianoya bağlı

önlibero ise medele
    kaboreyi ya şimdi alacaksın 2m a yada sezon sonu bedavaya....şimdiden söz kesmek lazım
  • Caner Erkini sadece geriye düştüğümüz maçlarda kanat olarak oyuna almalı hoca çünkü bu gram defans yapmıyor bütün golleri sol kanattan yedik . Talibi varsada direk satılmalı

Burakta iyi kamp yapamadı zamanla açılacaktır heyecanlı şuan taraftar baskısı yüzünden

Oguzhan ve tolgayı acil 3 e 5 e bakmadan satmak lazım

Dorukhan ile birinin yerini kapattık inş muhayer ile de öbürünün bölgesini kapatıcaz bu ego yığını yağlı göbekli oyunculardan kurtulucaz

Kurtulmamız gereken oyuncular
    Tolga Zengin
    Caner
    Roco
    Tolgay
    Oguzhan
    Belki töre
    Vagner şeytanı
    Medel 8m€ veriyorlarsa acilen postalanmalı mahalle futbolu oynuyor resmen

çoğunun sözleşmesi sene sonu bitiyor zaten ama maaş ve 2 3 m € para hiç fena olmaz zaten takımıda bozuyor bunlar babel iyiki gitti mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MbayeDiagne -- 19 Ocak 2019; 17:30:9 >
  • Aynen öyle hocam. 2016 - 2017 sezonunda, 12 gol atıp 11 asist yapmış. Sonraki sezon 6 gol 13 asist. 2 sezonda 18 gol atıp 24 asist yapmış. Toplamda 42 gollük skor katkısı. Bu direkt olarak verdiği katkı. Bir de verdiği onlarca gollük pas var golle sonuçlanmayan. Ki bunları yaptığı lig, bizim ligimiz gibi kalitesi yerlerde olan bir lig değil.

Seria A gibi bir ligde yapıyor bunları. Sivasspor,Ankaragücü gibi takımlara karşı değil; Palermo,Lazio,Juventus gibi takımlara karşı.

Bu adamın önüne Mario Gomez, Diagne gibi santrafor koyduğunuzda açık ara farkla asist kralı olurdu bu ligde. Karakter olarakta sıkıntılı birine benzemiyor. 27 yaşında, böyle bir futbolcunun kiralanarak kadroya katılması + üstüne 6.500.000 € gibi komik bir opsiyon koydurulması başarıdır bana göre. Boşuna takdir etmiyorum bu konularda Fikret Orman'ı ve ekibini. Dursun Özbek mesela. Sözleşmesinin bitimine 1 sene kalmış Belhanda için 10.000.000 € bonservis + yıllık 4.000.000 € maaştan 4 yıllık sözleşme yaptı. Yaklaşık 25.000.000 € harcayarak alınan oyuncu da Belhanda. Bu sezon golü yok herifin. Neredeyse asistinden fazla maç cezası alacak. İnsan üzülüyor haliyle.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 19 Ocak 2019; 18:11:12 >
  • Bir de biz şeytanlık yapalım. El kabir parası verilmediği için Galatasaray maçında oynamayı reddetmiş.

Pis kokular geliyor yine iki takım arasında.....

Demiyorum çünkü kendim de inanmıyorum galiba Ankaragücünde parasal sıkıntı var

• Burak geldi tamam eyvallah ama fazla simartmaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Burak geldi tamam eyvallah ama fazla simartmaya gerek yok
    şımartan yok ki aksine adama dun full kufur edilmiş.ayıptır be..bu kadar da olmaz..destek olmuyorsunuz bari köstek olmayın(tribundekı taraftara dıyorum)
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    bide kaptan yapmışlar şu şaklabanı.delirmemek elde değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

şımartan yok ki aksine adama dun full kufur edilmiş.ayıptır be..bu kadar da olmaz..destek olmuyorsunuz bari köstek olmayın(tribundekı taraftara dıyorum)

Alıntıları Göster
    Müşterileri diyorum hocam. Dünkü pozisyon penaltı degildi mesela. Hemen başlamışlar adam utancına itiraz etmedi diye... Hatta Sergen le kıyaslayanlar bile var.

Vodafone Park 'ta ki müşteriler Burak a tepki falan vermez. Onlar için gol atsın yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Başka derdimiz kalmadı tribündeki şovmenlerle uğraşıyoruz. Adamın derdi Beşiktaş değil ki? Birileri ödev vermiş onu yapıyor. Aynı grup birkaç ay önce her gördüğü yere Fikret Orman paralar nerede pankartı asıyordu. Beşiktaş'ın B'si umurlarında değil. Bunların grubu falan belli iken umarım daha da statlara alınmazlar.

fikret orman eskiden eve götürdüm diye dalga geçiyordu. ciddiye alıp cevap vermeye gerek yok bunlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _legendmaster_

burakı islıklayan beyinsizler kendilerine beşiktaşlı demesinler
    bu dengesizlere inat tribüyne çağrılıp alkışlanmalı çoğunluk tarafından. tek kayda değer forveti küstürmek bjk ye ihanettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

bide kaptan yapmışlar şu şaklabanı.delirmemek elde değil
    Ben bunu görmedim bak maçı izlemediğim için. Yine cinlerim tepeme çıktı. Hay ayak dışına ya.
  • Burak yilmaz'ın Vodafone park da pek tepki göreceğini sanmıyorum

• Burak'ı ıslıklamak cidden akıllı insanin yapacagi iş değil. İcerde olmaz umarim boyle seyler.

• verdigi tepkinin ve isteklerinin %80'inin tersi cikan, nefret dolu, gruplasma meraklisi, bilgisiz ve varoş bir taraftar kitlemiz var onemli sayida. bunlari dinlememek lazim aslinda hic de, sesleri cok cikiyor iste her bos kafadan cok ses ciktigi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Bir de biz şeytanlık yapalım. El kabir parası verilmediği için Galatasaray maçında oynamayı reddetmiş.

Pis kokular geliyor yine iki takım arasında.....

Demiyorum çünkü kendim de inanmıyorum galiba Ankaragücünde parasal sıkıntı var
    Yok yav bizim takım araya birilerini sokmuş, maç Ankara’da olsaydı Kayseri’ye aldıracaktık hatta

• 
Sayfa: önceki 20232024202520262027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.