Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.281.968
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2640 Mesaj
    Hükmen galip gelirseniz 1 averaj daha kazanmayacak mısınız? 1 averaj 1 averajdır başvurun.
    |
    |

Şu an transfer yasak biz de. Yapanı dövüyorlar sanırım. Yoksa alabilirdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Başka Mirini mi izledik bilmiyorum ama bu adamdan çok büyük beklentiniz olmasın.Bir Marcelo falan çıkmaz.Kafa toplarında iyi,arada topla çıkıyor,soğukkanlı.Başka artı özelliği yok.Defansif özellikleri bana göre kötü sürekli adam kaçırıyor,markajı yok,göründüğü gibi hızlı değil.Her pozisyonda ileride kaldı.
    Medel ve Caner kötüydü mirin in yapacak bişeyi yoktu. Ligin ilk yarısı karius un performansı da bu yüzden kötüydü. Her top kaleye gelirse kalecide motivasyon kalmıyor. Ama bakın vida performansını tam vermeye başlayınca kaleci de güzel kurtarışlar yapmaya başladı. Bu iş takım oyunu. Çarklar doğru işlediği sürece güzel sonuçlar gelecektir. Caner ve medel in pozisyon kayıpları yüzünden takım şok koşmak zorunda kalıyor

|
    |

• Yarbay
    3186 Mesaj
    İtiraza gerek kalmaksızın kural uygulanacakmış. Dorukhan.
    |
    |

Ilk yaridaki pepeden iyiydi bence ilk yarida pepe resmen kaçak dövüştü..ancak vida baya baya iyiydi.orta sahada dorukhan iyiydi.Medel bana gore hic bir halta yaramiyor.q7 yine eksik oynatiyor,yerine pektemek oynasa daha iyi diyorum en azinda durmadan mucadele ediyor adam..

|
    |
    impact_24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gimmeluck

bence herkes görüyor bunu da bu akdar transferi yapacak para yok arkadaşlar..
    FEnerin haline bak takımı değiştiremiyor..

GS ye bak sattıkça satıyor.

yani daha ekonmik çzümler lazım.
    Caner sol bekte felaket ötesi..

ama hem sol bek al
    hem sol açık al
    ohh böyle tavsiyeyi onlar da görüyodur elbet.

sadece sol bek alınsa, caner sol açık oynar,
    gibi daha ekonomik çözümler lazım.

Dorukhan hangi mevkilerde oynayabiliyor mu acaba?

Bugun Lens de Q7 de çok çabuk yoruldu, onun maçı değil zaten ama, pekdemek mi oynasın sağ kanatta sonuçta...
    hatta burak da çabuk yoruldu..
    takım kondüsyon olarak iyi değil sanki.

Ama takım kesinlikle ruhsuz değil, kaçan pozisyonlardan veya hatalarından sonra telafi etmeye çalışmalarından,
    yüzlerinden bu okunuyor. ellerinden gelen bu..

Alıntıları Göster
    Bende zaten eldeki oyunculardan maksimum verim felsefesinden kadro yazıyorum. Dediğin gibi Caner sol kanada atılır ve en azından geriye de yardımı olur. Bence Adriano gönderilip yerine uygun fiyata sol bek alınsa çok daha iyi olur. Ayrıca ön libero ciddi sorun. Tekrar tekrar yazıyorum iki mevkide de oynayabildiği için Djedje bizim ilacımız olur. Yani 2 oyuncu transferi ucuz bir şekilde çok şeyi değiştirir. Ayrıca adriano'nun maaliyeti düşülürse ve hatta Medel satılırsa üste para bile kazanırdık.

http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8

• Kurmay Yarbay
    1786 Mesaj
    kural belliyken neden itirazımız beklensin ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 18 Ocak 2019; 23:5:38 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: K E N

Avatarın güzelmiş, Kürşat reyiz.

yusuf diye bi adamı vardı, yusufffffffff başımız çok büyük dertte yusufffffff diye inletirdi ortalığı. kürşat at silahını kürşattt. yusuf sen de. allah kahretsin allah kahretsiiiiiin
    Gülsümmm ve o kahkaha gülüşü efsaneydi ne günlerdi ya Türkiye'nin en iyi dizisi olabilir ve kötü karakter olarwk Kürşat benim gözümde 1 numara

|
    |

• Yarbay
    3039 Mesaj
    Pepe'ye €5M verene kadar Mirin gayet rahat aynı işi görür. Daha ilk maçı ama çok kötü görünmedi. Ayağı düzgün bir stopere harika bir kesiciden daha çok ihtiyacımız vardı.

Fakat oyunu tutamıyoruz yine, o noktada değişen bir şey yok. Biraz becerikli bir takım bizi yenebilirdi. Çok pozisyon veriyoruz, bu işi çözmeden bir yere varmak mümkün değil.
    |
    |
    1.5 senedir orta 3'lünün verim vermiyor olmasının nedeni hem formsuz hem uyumsuz olmaları.6 oyuncun var orada ve hepsi de bambaşka adamlar.Oğuzhan-Tolgay-Medel hepsinden yapamayacağı şeyleri istiyoruz.

Bize lazım olan defans orta saha arasında top yapabilen seri fizikli bir adam.Tolgay kafa olarak yerinde olsaydı aslında bence tam adamı olacaktı.Biliyoruz iyi bir Tolgay ne kadar katkı veriyor.Ama onun da eksiği var hücum.Fakat gerideki bağlantıyı iyi yaparsa hücum kısmına pek iş düzmez zaten.
    |
    |

|
    |
    3291 Mesaj
    Takım haftaya tamam olur. Ben Beşiktaşı genel olarak beğendim. Adriano bek Kanatta Caner sağda Lens-Gökhan ve Atiba-Dorukhan ile bu takım uçar gider. Takım transfere ihtiyacını kendi içinde çözmeli. Adamlar var sadece performans lazım bize. Sağ bek alternatifi dışında transfer yapılmasına karşıyım. 16 maç için dünya para verilmez. Ayrıca Tolgay,Love,Tolga,Töre yüklerinden kurtulmadan alamayız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    1786 Mesaj
    Şu son dakikalardaki oyuncu değişiklikleri saçma sapan. Oğuzhan'ın kafasını çevirmeye dermanı yok, top tutsun diye Adem'in yerine oyuna giriyor.

Bu orta saha ile, sol bek ile ilk yarıdan farklı bir performans ortaya çıkmaz. Tek umut Adriano, onun da kafası karışık gibi.

Hafta içi analiz şirketiyle anlaşma imzaladık. Göreceğiz ne gibi etkisi olacağını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Maç neden yarıda durdurulmadı kimse farkına varmadı mı? Boşu boşuna maç oynanmış.
    Bizim başvuru yapmamız gerekiyor şuan maç bitti başvuru yapmazsak böyle kalır.

|
    |
    772 Mesaj
    Akhisar'dan umarım 5 puan kesilir ceza olarak.Kendim için bir şey istiyorsam namerdim maksat adalet sağlansın

Orijinalden alıntı: Be4die

Akhisar'dan umarım 5 puan kesilir ceza olarak.Kendim için bir şey istiyorsam namerdim maksat adalet sağlansın
    Düşme hattında işler karışık
    |
    |

Orijinalden alıntı: Aragramir

Maç neden yarıda durdurulmadı kimse farkına varmadı mı? Boşu boşuna maç oynanmış.
    Yarıda durdurulma gibi kural olmadığı için olabilir. İstersen 1. dakikada fark et. Güzel maç oldu neden boşuna olsun. Haftada 1 maç yapıyor zaten Beşiktaş, yorulma olmaz.
son dakika
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.