Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lawagolem

http://haber1903.com/n-14579-senol-gunesin-yonetime-verdigi-listede-3-surpriz-isim-selcuk-inan.html

bu haberi dalga geçmek için yazmışlar
    İsimlere bak Zeki yavru,mustafa yumlu,selçuk Bu haberler bile şu anki vizyonumuzu yansıtıyor.Millet İbrahimovic haberlerine kızıyordu birde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Sanki Beşiktaş’ı kurtaracak, ağrılarım var diyip Arda ile gecelere akacak, arabasını önden yollamış bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

http://haber1903.com/n-14579-senol-gunesin-yonetime-verdigi-listede-3-surpriz-isim-selcuk-inan.html

İşin içinde şenol hocam varsa der beklerim..Volkan Şenide alırsak tamamdır onu unutmuşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Ali Nabi izliyorsa ve transfere onay çıkarsa iyi iş çıkartmış oluruz. Bastos tamda hocanın istediği türden. Orta sahaya yakın oynamayı seviyor, rakipten önce topa basıyor ve ayağı baya iyi. İşte olması gereken bu tip oyuncular. Vida'nın yanına bu tip bir stoper alacaksın mesela. Mirin'de benzer özellikte ama Bastos daha güçlü ve ortak özelliklerde 1 tık daha iyi.

Bu dediğin orta alan oyuncusunda iş var gibi. Yoksa Napoli gibi bir takımın ilgisini çekmek kolay iş değil. Sanırım bazı eksiklerinden dolayı çok ön plana çıkamamış. Bunun gibi bir oyuncu alıp yanına Atiba'nın 6-7 yaş genç versiyonunu koyacaksın tamamdır.

Benim hep düşündüğüm kurguladığım kadro planlaması genelde; yetenekli bir oyuncu yanında tecrübeli bir oyuncu şeklinde. 15-16 ve 16-17 sezonları buna en güzel örnek. Veya daha eskiye gidersek 2002-2003 sezonu. Bizim gibi takımlar kadro dağılımlarını bu şekilde ayarlaması gerektiğini düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Hoca geri bölgede hırçın lider olabilecek agresif adamlar seviyor.Bu adam böyle mi ? Hırçın gibi duruyor diğer liderliğini bilemem

• quote:

Ya Burak konusunu da sırf bu haberler buradan çıkıyor diye halen inanmıyorum.
    Bizim taraftar da bu haberleri görüp ona buna sövüyor yani.

Yılın her ayı böyle haberler çıkıyor ama halen inanıyorlar.Bakın Burak bile gelmese şaşırmam kesin değil daha

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

İşin içinde şenol hocam varsa der beklerim..Volkan Şenide alırsak tamamdır onu unutmuşlar.

Alıntıları Göster
    glovacki de gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Dostum orta saha oyuncusu 6'ya mı daha yakın 8 numaraya mı yoksa iki yönlü tiplerden mi? Fransa'nın bu jenerasyonu peynir ekmek gibi orta saha çıkarmış

Bu arada 2018'in son mesajını atarken yılın en sevdiğim 2 spor karesini paylaşayım

Alıntıları Göster
    Negredo biraz moral / güven yakalayabilseydi son haftalarda 2.maçın fotoğrafı yılın karesi olacaktı..

İşte bu kadar önemli forvetinin moralli olması..

• quote:

şöyle oldu, ben ali naibi'ye mail yoluyla bir stoper ve bir merkez orta saha yazdım. kendisi de geri döndü, orta sahayı 2 aydır o da izliyormuş ve beğeniyormuş onu söyledi ve "isimat mirin ve bastos hakkında ne düşünüyorsun ?" dedi. ben de tercihimin kesinlikle bastos olacağını yazdım. hikaye bu şimdilik, ona güvenerek dedim ikisinden biri gelebilir diye. bahsettiğim ve onun da takip ettiği orta saha da bu arkadaş;

https://www.transfermarkt.com.tr/eddy-gnahore/profil/spieler/168933

fakat şunu söyleyeyim, bu rutini 3-4 yıldır hep yaşıyoruz, buraya da yazıyorum genelde ve hiçbir şey çıkmadı, çıkacağını da sanmıyorum
    Hocam ulasabildiklerin varsa eger bende mail fln attim ama kimse sallamadi, Romanya da Haginin takiminda oynayan Vitorul Costanta takiminda, Dragus isimli bir genc var 19 yasinda hem sol acik hem forvet ilk uefa on eleme maclarini izlerken farketmistim Ianis Hagi fln halt etmis zaten babasi gibi olamayacak o cocuk TR liginde bile oynayamaz cok izledim neyse bu Dragus dikkatimi cekti muthis suratli, bitiriciligi yasina gore cok gelismis calim ozelligi cok fazla izledigim 3-4 macta 2 penalti aldi sirf. Birkac ay sonra stadyuma gittim Romanya-Sirbistan macini izlemeye cocuk hemen 11 de baslamisti herkes farketmeye baslamis.

Fener Denis Man i almaya calisiyor Staua Bukresten ama asil cevher bu Dragus denen cocuk, romanya da bir spor yazari arkadasim var onunla da konustuk bu konuyu oda diyor kesfedilmemis cevher.

Eger boyle bir yaptirimin varsa Besiktasin iyiligi icin su cocuga baksinlar istiyorum.

• Her işte bir hayır vardır. Burak transferine de olumlu yönden bakalım - ŞG'nin (ve mümkünse yönetimin) gidişini hızlandırabilecek bir faktör olabilir.

Beşiktaş'ın bünyesi böyle bir futbolcuyu da onu getirenleri de kolay kabul etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Sanki Beşiktaş’ı kurtaracak, ağrılarım var diyip Arda ile gecelere akacak, arabasını önden yollamış bile
    şuan ki durumdan kötü olmayacağı kesin

en iyi yerli forvet bi denemek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Hocam ulasabildiklerin varsa eger bende mail fln attim ama kimse sallamadi, Romanya da Haginin takiminda oynayan Vitorul Costanta takiminda, Dragus isimli bir genc var 19 yasinda hem sol acik hem forvet ilk uefa on eleme maclarini izlerken farketmistim Ianis Hagi fln halt etmis zaten babasi gibi olamayacak o cocuk TR liginde bile oynayamaz cok izledim neyse bu Dragus dikkatimi cekti muthis suratli, bitiriciligi yasina gore cok gelismis calim ozelligi cok fazla izledigim 3-4 macta 2 penalti aldi sirf. Birkac ay sonra stadyuma gittim Romanya-Sirbistan macini izlemeye cocuk hemen 11 de baslamisti herkes farketmeye baslamis.

Fener Denis Man i almaya calisiyor Staua Bukresten ama asil cevher bu Dragus denen cocuk, romanya da bir spor yazari arkadasim var onunla da konustuk bu konuyu oda diyor kesfedilmemis cevher.

Eger boyle bir yaptirimin varsa Besiktasin iyiligi icin su cocuga baksinlar istiyorum.

Alıntıları Göster
    hocam bende bir kaç kişinin kişisel maili, telefon numarası falan var bundan 3 yıl önce falan ali ece aracılığıyla kendimi tanıtmıştım, o sayede ulaşabiliyorum. he eskisi kadar yazmıyorum ama hala gözüme çarpan bir şey olduğunda yazıyorum. hani bir beklentiyle yaptığım bir şey değil yani. istiyorsanız belirtirim tamam, rica üzerine söylüyorum derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 31 Aralık 2018; 12:14:19 >

• quote:

hocam bende bir kaç kişinin kişisel maili, telefon numarası falan var bundan 3 yıl önce falan ali ece aracılığıyla kendimi tanıtmıştım, o sayede ulaşabiliyorum. he eskisi kadar yazmıyorum ama hala gözüme çarpan bir şey olduğunda yazıyorum. hani bir beklentiyle yaptığım bir şey değil yani. istiyorsanız belirtirim tamam, rica üzerine söylüyorum derim

Alıntıları Göster
    Sagolasin hocam, Romanya da bir suru canli mac tv den mac takip ettim 5 yil boyunca ilk defa bir kisi icin heyecanlandim.

• Yuksrıdaki videyu ızledim..

Gecen yıl düşünmüştüm bizim takım Fransa alt liginden bile iyi bir adam bile alsalar şu lige tam oturur yani.Fransız oyuncuların özellikler tam bizim lige göre. Biraz ayağı şutu aklı düzgün olsun tamam ya..Alsınlar 4-5 18 yaş adam ne zarar var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Hoca'nın geçmişte Volkan Şen'i istemesinin sebebini kendisi söylemişti, kulübe yük olmayacak ve yıllık 1 milyona oynayacaktı, bonservis bedeli yoktu, şuan eldeki kanatların hepsinin milyonlarca euro maliyeti var ve verdiğimizi keskinlikle geri alamadık, gönderemiyoruz da.

Şenol Hoca'nın bildiği tüm oyuncular Volkan Şen, Zeki Yavru, Harun Tekin, Ozan Tufan değil. Bunu Marcelo transferinde de gördük, sezon başından beri istediği adamdı, tabii genel algıya göre Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu istemesi lazımdı, Marcelo alındı 1,5 sene kulübe üst düzey hizmet etti ve kulübe en fazla para getiren stoper oldu anlatmaya gerek yok.

Hoca'nın forvet için bugüne kadar istediği tek oyuncu Burak değil, daha önce Lucas Pratto ve Jonathas isimlerini verdi, oyuncu tercihi teknik ve idari kararları alan Beşiktaş yönetiminindir. Şenol Hoca maaşlı elemandır ve kendisini Trabzonsporludur, onun isteklerini Beşiktaşlılık çerçevesinde değerlendirmek onu başka kalıplara sokmak olacağından abesle iştigaldir.

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    Öyle bır hava yaratılıyor ki hoca sadece bu isimler istiyor sanıyorlar , oyle dusunuyorlar .Böyle yaparak Besıktaş’ı karıstırıyorlar başka şey değil.Taraftar da kalkıyor kendı takımının hocasına küfür hakaret ediyor ! Hatta bilmeden tanımadan yargılıyor.

Merak etmesınler cok gördük yaşadık kendı adamlarını kendısi prim alacak diye belli adamlarıni çalıştırdıkları takımlara aldıran teknık adamları.. Bazıları unutmus olabılır ama bız unutmadık !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Güneş ile sözleşme yenileme haberlerinden sonra, konuya uzun süre yorum yapmama kararı almış bulunmaktayım. Ayrıca Şenol Güneş'i eleştirdiğimiz mesajları silen ve kendi çapında bizimle saçmasapan husumet çıkarmaya çalışan forum yöneticilerinin amacını anlamak da mümkün değil. Meydan bundan sonra eyoruk gibi arkadaşlara kalmıştır. İstedikleri gibi at koştursunlar konuda. Şenol hocalarıyla küme düşme yolunda Fenerbahçe karşısında başarılar diliyorum. Sezon sonunda bol bol gülmek ve haykırmak için geleceğim bu başlığa. Şenolsporlular ve Fikretsporlular büyük ihtimalle bu sezon sonu 3 yıllık Beşiktaşlılık kariyerlerine son verip, uzun bir süre tatile çıkacaklar. 2019/2020 konusunu da ben açacağım. Seneye takımın yeniden yapılanmasını, yeni hoca, yeni başkan, yeni düzeni hep birlikte konuşacağız ve bu kulübü tekrar bizler ayağa kaldıracağız. 3-4 sene sonra eyoruk gider, myoruk gelir bu sefer ama yapacak bir şey yok. Herkese hayırlı günler.
    Not: Ayrıca benim Şenol Güneş'i eleştiren mesajımı silince takım şahlanmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni başlayacak olan seonu saymazsak;
    Yeni yıl bize Avrupada başarı getirsin dicem elendik
    Yeni yıl kupada barşı getirsin dicem kupada zaten yokuz
    Ligde şampiyonluk getirsin dicem çok uzaklarda...

Ne diyelim yeni yılda kalan maçlarda başarılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Şenol Güneş ile sözleşme yenileme haberlerinden sonra, konuya uzun süre yorum yapmama kararı almış bulunmaktayım. Ayrıca Şenol Güneş'i eleştirdiğimiz mesajları silen ve kendi çapında bizimle saçmasapan husumet çıkarmaya çalışan forum yöneticilerinin amacını anlamak da mümkün değil. Meydan bundan sonra eyoruk gibi arkadaşlara kalmıştır. İstedikleri gibi at koştursunlar konuda. Şenol hocalarıyla küme düşme yolunda Fenerbahçe karşısında başarılar diliyorum. Sezon sonunda bol bol gülmek ve haykırmak için geleceğim bu başlığa. Şenolsporlular ve Fikretsporlular büyük ihtimalle bu sezon sonu 3 yıllık Beşiktaşlılık kariyerlerine son verip, uzun bir süre tatile çıkacaklar. 2019/2020 konusunu da ben açacağım. Seneye takımın yeniden yapılanmasını, yeni hoca, yeni başkan, yeni düzeni hep birlikte konuşacağız ve bu kulübü tekrar bizler ayağa kaldıracağız. 3-4 sene sonra eyoruk gider, myoruk gelir bu sefer ama yapacak bir şey yok. Herkese hayırlı günler.
    Not: Ayrıca benim Şenol Güneş'i eleştiren mesajımı silince takım şahlanmıyor.
    Kesinlikle katılıyorum. Suç kadroda yönetimde diyorlar. Konyaspor karşısında 1-0 öndeyken forvet çıkarıp defans sokan 1-1 olunca yine forvet sokan adamda hiç mi suç yok ?? Antalyaspor karşısında 1-0 geriye düşünce bam güm oynatan adamda hiç mi suç yok ? Beşiktaş ne zaman kapansa defansa dönse gol yiyor bunu nasıl öğrenemedi senelerce ?

Bu kadro Antalyaspor'dan kötü, Malmö'den kötü yani öyle mi ????

3-3 biten GS maçında o Burak Yılmaz a ne küfürler ne beddualar edildi. Ha ben bedduaya küfre inanmam ama emek hırsızlığına inanırım. Bu adam bizim emeğimizi çaldı o seyircinin o takımın emeğini çaldı.

Bu adam bu kulüpte olursa ve olduğu sürece de ne forma ne t-shirt ne hediyelik eşya ne de maçlarına giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 31 Aralık 2018; 13:13:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Kesinlikle katılıyorum. Suç kadroda yönetimde diyorlar. Konyaspor karşısında 1-0 öndeyken forvet çıkarıp defans sokan 1-1 olunca yine forvet sokan adamda hiç mi suç yok ?? Antalyaspor karşısında 1-0 geriye düşünce bam güm oynatan adamda hiç mi suç yok ? Beşiktaş ne zaman kapansa defansa dönse gol yiyor bunu nasıl öğrenemedi senelerce ?

Bu kadro Antalyaspor'dan kötü, Malmö'den kötü yani öyle mi ????

3-3 biten GS maçında o Burak Yılmaz a ne küfürler ne beddualar edildi. Ha ben bedduaya küfre inanmam ama emek hırsızlığına inanırım. Bu adam bizim emeğimizi çaldı o seyircinin o takımın emeğini çaldı.

Bu adam bu kulüpte olursa ve olduğu sürece de ne forma ne t-shirt ne hediyelik eşya ne de maçlarına giderim.

Ben laf anlatmıyorum artık kardeşim. Rizespor'un bile 3 attığı Fenerbahçe'ye avantaj elindeyken 1-0'dan yine geriye yaslanıp beraberlik verdi zorla sırf Fenerbahçe fobisinden dolayı. Fanboyları da ordan 1 puan aldık büyük başarı gibi göstermeye çalışıyordu. 3 yıldır K.paşa, Başakşehir galibiyeti yok adamın. Gomez, Sosa varken de yenemedi Başakşehir'i. Fanboyları hala saçmasapan bahanelerin arkasına sığınıyorlar. Gazali boşuna dememiş cahillerle tartışmaya girmeyin ben hiç kazanamadım diye. Şenol Güneş savunan adama laf anlatmak mümkün değil. Polemiğe girmeyeceğim bundan sonra hazır Burak da geliyor, Şener, Ozan Tufan falan da gelsin, şu Şenol'un istediği bütün adamlar alınsın da, ondan sonra sezon sonu ligi 7. bitirdiğimiz zaman Şenolsporlular gelip neler yazacak buraya onu merak ediyorum ben. Yani insan insana bu kadar tapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valentino -- 31 Aralık 2018; 13:18:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Burak Yılmaz transferi için istekli olan Şenol Güneş, Selçuk İnan ve Zeki Yavru'nun da transfer edilmesini istiyor. (Sabah)

Hoca 2011'de takılı kalmış sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.