Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19171918191919201921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş Wagner Loveden boşalan dede kontenjanını Burak Yılmaz ile doldurdu.

İş yapar ama alacağı paraya daha genç biri alınırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 30 Aralık 2018; 21:36:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan ne banmış bitmedi gitti yemin ediyorum

edit : aa bitmiş oğuzhan ve tolgay'a dorukhan üzerinden giydirdiğim bir mesajım yüzünden 7 gündür yokum.

neyse burak gelmiş galiba. quaresma ve burak ile birlikte iyice mide bulandırıcı bir takım olma yolunda gidiyoruz. %1'lik bir olumlu durumdan bahsetmemi isterseniz; ljajic defans arkasına yerden-havadan oyuncu kaçırmayı seven birisi. burak'ı bu konuda kullanırsa bir nebze bir şeyler görebiliriz fakat her türlü aciz bir transfer. yönetimin şu gün bu adamı alması "biz içine ettik her şeyin, sıvama dönemine geçtik" demek.

stoper için ise isimat mirin veya bastos'dan birinin geleceğini düşünüyorum, duyduğum bu benim. bastos daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 30 Aralık 2018; 21:41:40 >
  • k62545 kullanıcısına yanıt
    Burak biter başkası cıkar ..

• Burak sakatlıktan oynayabilecek mi acaba? Serdar aziz de gelsin, tam olsun

• VAR varken Burak'ı aldık bari geçen sene alaydık
  • Takımın bir vagnere daha sabrı yok burak gol atarsa kalır atmazsa başkan gider. Atarsa şampiyonluğu getirir burda herkes özürdiler atmaza yönetim burda söve söve gönderilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Git okakayı al gel burak nedir

Haberler süper
    Fener 25m luk fabregası almış 35m a
    Gs de 12mluk falcoyu almış 18m a

Bu lige anca çöp gelir. Genç bile 3. Sınıf alınıyo anca
    Medya bu traftarlarla ne kadar kolay dalga geçiyo takımlarda harcıyacak beş kuruş yok millette gerçek sanıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 30 Aralık 2018; 22:4:52 >
  • Fikret, Şenol beraber sıvadılar. Burak isterse bu sene 500 gol atsın benim gözümde kesinlikle bir değeri yok. Eminim ki çoğu Beşiktaşlı böyle düşünüyordur. Şenol ve Fikret gidene kadar bana müsade. 2003'ten sonrası kabus gibiydi ve bitti zannetmiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    şampiyonlar ligi şampiyonu yapsın bizi sevinirsem ne olayım emek hırsızı o

• Başkan en az 5-6 oyuncu gidecek diyor. Love dışında bir haber yok. Belki Roco da gönderilir. Diğerleri soru işareti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeki uzundurukan şenol güneşin bakambuyu istediğini yönetimin de uğraştığını söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ulan ne banmış bitmedi gitti yemin ediyorum

edit : aa bitmiş oğuzhan ve tolgay'a dorukhan üzerinden giydirdiğim bir mesajım yüzünden 7 gündür yokum.

neyse burak gelmiş galiba. quaresma ve burak ile birlikte iyice mide bulandırıcı bir takım olma yolunda gidiyoruz. %1'lik bir olumlu durumdan bahsetmemi isterseniz; ljajic defans arkasına yerden-havadan oyuncu kaçırmayı seven birisi. burak'ı bu konuda kullanırsa bir nebze bir şeyler görebiliriz fakat her türlü aciz bir transfer. yönetimin şu gün bu adamı alması "biz içine ettik her şeyin, sıvama dönemine geçtik" demek.

stoper için ise isimat mirin veya bastos'dan birinin geleceğini düşünüyorum, duyduğum bu benim. bastos daha iyi olur.
    Bastos, şuan Lazio da oynayan oyuncu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Bastos, şuan Lazio da oynayan oyuncu mu?

Alıntıları Göster
    aynen aynen o bastos.

• Burak'i sezon basinda degil takim devreyi bu kadar kotu gecirdikten sonra almak tamamen sorumlulugu hocaya yikma hareketi. Baskan aslinda senol hocayi coktan kovardi ama bu sezondan hic bir sey olmayacagi en basindan belli oldugu icin hocayi kendine kalkan olarak kullaniyor ve yaza kadar asla kovmaz sonuclar ne olursa olsun. Senol hoca gittikten sonra gslilerin ft ile fenerlilerin ersun ile yasadigi seylerin benzerini yasayacagiz muhtemelen. Ama sanssizligimiz hoca yaslandi tekrar bize donmeden birakir meslegi 2-3 sene milli takimi calistirdiktan sonra.

• _legendmaster_ _ kullanıcısına yanıt
    A Spor'u ciddiye almamak lazım. O oyuncu yıllık 18 milyon euro alıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Fikret, Şenol beraber sıvadılar. Burak isterse bu sene 500 gol atsın benim gözümde kesinlikle bir değeri yok. Eminim ki çoğu Beşiktaşlı böyle düşünüyordur. Şenol ve Fikret gidene kadar bana müsade. 2003'ten sonrası kabus gibiydi ve bitti zannetmiştim.
    Aynısını ben de düşünüyorum. Q7, Caner ve Burak öğğhk. Sırada kim var Arda mı ? Kulüp, ne hocanın ne de yönetimin umurunda değil. Menajerlerin at koşturduğu bir takım olduk malesef. Kendi çapımda, protesto olarak, hoca ve yönetim gidene kadar Beşiktaş maçlarını izlemeyi düşünmüyorum.
  • Forvete malesef Burak ı aldık gibi

Peki sağ bek ve stoperden ne haber var?

• Para yok diyorlar bakalım ne kadar verecekler bu emek hırsızına !! ama halen inanmak istemiyorum ben bu transfere gündemi meşgul etmek için atılmış bir yem olması ümidi ile bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

Aynısını ben de düşünüyorum. Q7, Caner ve Burak öğğhk. Sırada kim var Arda mı ? Kulüp, ne hocanın ne de yönetimin umurunda değil. Menajerlerin at koşturduğu bir takım olduk malesef. Kendi çapımda, protesto olarak, hoca ve yönetim gidene kadar Beşiktaş maçlarını izlemeyi düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    Aynen bir de Caner var daha.. Burak gol atar atmasına da bu seneyi kurtarır. Ya seneye? Ne bileyim Burak her maç bir gol atsın, güven 3 maçta bir gol atsın ben güven e heyecanlanırım. Nasıl ki cenk attıkça biz mutlu oluyorduk. Şu an orta kafa gol olunca, köşe vuruşundan gol atınca öyle sevinemiyorum. Biz böyle heyecanlı akıcı oyun görmek istiyoruz

• 
Sayfa: önceki 19171918191919201921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.