Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Başakşehir topu bıraktı diyenlere gülüyorum resmen ezdik. %100 bir dünya gol pozisyonu var sadece 1 tanesi gol olsa hepiniz farklı konuşuyordunuz şimdi.
    3-1 biten maçın skorunda da istatistik beşiktaş adına aynı o günden bugüne değişen ne peki.2 maçtada tokatlayıp 3 puanı almış aynı tarifeyle.Avunmaya devam et en son ne zaman yendin bu hükümet destekli akbil takımını ben avunacak birşey görmüyorum.Şuanda nerede nasıl puan kaybedeceğin kabak gibi belli ve hepside birbir çıkıyor hiçte şaşırtmıyor.

Şuanki tabloda sezonun şampiyon olacak takım maalesef GS görünen o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Kasım 2018; 21:29:33 >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    sanırım fb gibi gelirlere el koydurdular, mali raporda yoktur ama ona da güvenmiyorum. Geçen sene tarihimizin en çok gelirinin geldiği senelerden biri ama yönetimden ayrılan anç olmasa maaşlar ödenemiyordu. Pardon avukat yöneticimiz dava ücreti olarak 2 milyon tl almıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

İyi futbol oynamadın.Başak topu sana bıraktı sen oyna dedi.Görebilene.Boş boş deli dana gibi döndün dolandın anca.

Alıntıları Göster
    Adam gibi santrafor olsaydi affetmezdi topu birakti birakmadi ilgilemdirmez beni sen topu yikiyorsan oraya sapkadan tavsan cikartican

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güven maç sonrası tek başına çalışma yapmış sahada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta sahan gol atamaz Lens oynar etksız kalır Q7 oynar o da başka zarar verir.Forvetın top tutamaz.Babel harıc gol atar diyeceğimiz adam yok .Ulan ya ne yaptınız da böyle kadro oldu yönetime sormak lazım.

Töre sağlam formda dönmezse sıkıntı sürer .

Bakın daha GG ‘ün yedegı bıle yok oraya hıc girmiyorım bile ? Adam her maç 90 dk !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmusty355

Adam gibi santrafor olsaydi affetmezdi topu birakti birakmadi ilgilemdirmez beni sen topu yikiyorsan oraya sapkadan tavsan cikartican

Alıntıları Göster
    adam gibi forvet varken bile yenemedik sorun sadece forvet değil oyun.1 atarsın bala mala bu takım sana 2yi atar.Sonuç şaşırtmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Kasım 2018; 21:31:14 >
  • Baskı yaptık diyen ŞENOL MÜRİDLERİ açıp istatistiklere baksın lütfen çünkü Başakşehir'den sadece 1 isabetli şut fazlamız var yani defansta top çevirip, topla oynayınca baskı yapmış olmuyorsun MÜRİD kardeş önce bunu kafana sok.

Abdullah Avcı büyük hoca. Neden biliyor musunuz? Bugün oynattığı futbol bir çok insana kötü geldi belki ama bugün o kadar akıllı top oynadı ki, ŞENOL'un kapasite onu çözmeye bile yetmedi. Avcı bugün takımı 25m de oynattı ve golü attıktan sonra topu bize bırakıp aktif dinlenme yaptırttı savunmada takımına. Çünkü adam biliyor ki Beşiktaş kapalı savunmaya gol atamıyor. O da direk olarak golü atıp hemen topu bize bırakıp 90 dk öyle oynattırdı takımına. Biz de enayi gibi gittik aldık topu oynadık. Halbuki yapmamız gereken bizim de topu onlara bırakmamızdı. Ama nerde bunu anlayacak hoca bizde.

7 maçta 1 galibiyeti var adamın Başak'a karşı hala daha hocayım diye kenarda oturmaya utanmıyor bende laf da kalmadı söz de kalmadı azıcık gururu olsa çoktan istifa etmişti zaten artık bu tarihte eşi benzeri görülmemiş bir sabotajdır. Yöneticisinden, antrenörüne, topçusuna kadar herkes 115 yıllık camiayı sabote etmektedir. Yazıklar olsun!

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

mesajin muhattabi benim muhtemelen de siz neden uzerinize aldiniz anlamadim "yonetim ve senol gunes" demissiniz, e ben de oyle diyorum. ben hic kimsede hicbir hata yok, kadro da city'den hallice, tum suc sadece hocada diyenlere dedim onu. herkesin hatasi var demek istedim.

bir de etiketlemeyin "etrafli elestirin" dedim. elestirenlere troll demis diyosun. hic kel alaka bir cevap olmus bana kusura bakmayin

Alıntıları Göster
    Siz niye alındınız ya? Siz yine aklı başında yorum yapanlardansınız. Kimileri var rastgele, bomboş yorumlar yapıp, bunlara karşı bir şeyler söyleyince de hemen sen trollsün diyorlar. Onları kastettim ben. Foruma yazmayacağım demiştiniz ama bunun kısa sürmesi iyi olmuş

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Sıra zaten kendisine geliyor belli.

Larin ile başlandı sezona olmayınca Love sonra Pektemek bunlar da tam çözüm değil Güven.Güven Pektemek ile başlanır herhalde.Pektemek formayı aldı gibi şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Hiç bir akıl yok bunlarda sahadaki milyonluk esseklere ayrılan para ve zaman yazık.Bunlar birde şu havada gidip para verip izliyor ne denilebilir ki hakeden birşey olsa eyvallah ama bu takım gram haketmiyor hatta antrenör hatta yer yer yönetimi.

• Şenol Güneş: "Eksiklerimiz çok. Kazanmak için sahaya çıkan takımımız oyuna iyi başladı. Atabileceğimiz golleri atamadık. Kaçırdığımız gollere bakınca maçı kaybetmek burada oluyor ama oyuna bakarsak, oyun üstünlüğümüz sonuca yansımadı. Altı pasta önüne düşen topa vurmazsan, kornerde vurdurursan bu olur. "

-Bu maçın faturası ne olacak?

Şenol Güneş: "Ne faturası? Fatura şirkette olur. Kaçan golleri niye kaçırdık, golü niye yedik, bunları çalışacağız. Bunun ne faturayla, ne de hesapla bir ilgisi yok.""

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün takıma veya hocaya laf edemem. Gayet iyi oynadık şans yanımızda değildi.Quaresma olsa farklı olurdu
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Olur mu Hocam Şenol Güneş istifa edecek takımın başına ZİDANE geçecek,

Bir anda Lens dünyanın en iyi kanat oyuncusu olacak. Her maç 5 asist yapacak,
    Oğuzhan ve Tolgay gerçek Casper'a dönüşecek ve rakip oyuncuların içinden geçerek her maç 5 asist yapacak,
    Adem Messi'den daha iyi bir oyuncuya dönüşecek.
    Vagner'in özel yetenekleri Zidane ile beraber açılacak ve her maç en az 10 gol atacak.

ve Beşiktaş

2018-2019 ŞAMPİYONU.
  • Bu maçtan puan ümidi olan var mıydı bilmiyorum ama, kurbanlık koyun gibi bekleyip, böyle mağlup olmak zavallica.

Başakşehir 6 puan onumuzde ve bu geçen haftadan belliydi.

Abdullah Avcı yi beğenmiyoruz ama, beğendiğimiz hocayı daha kaç kez tokatlamasi lazım, beğenmek için.

• Başakşehir'i yenmesi kolay değil. Üzülecek bir durum yok. Ligdeki en iyi takım onlar şuanda. Geçen sene biz deplasmanda çok net bir sporla yenmiştik ama işte kolay değil.
  • öyle bir anlatmışşınız ki avcıyı sanki futbol dehası sanar bilmeyen biri sormazlar mı adama 4 5 yıldır şampiyonluk potasına giripte şampiyon olamayan takım kim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

adam gibi forvet varken bile yenemedik sorun sadece forvet değil oyun.1 atarsın bala mala bu takım sana 2yi atar.Sonuç şaşırtmasın.

Alıntıları Göster
    Gomez varken yendik suan vitaminsiz love ile oynuyoruz

• Fikret ormanın yerine planlı programlı bir ekip gelip, 1-2 sene feda demezsek batıyoruz beyler. Bu seneki leş kadro ile gelirler çok düşecek, planlı programlı bir yönetim şart. Menajere verilen yetkiyle transfer yaparsak daha çabuk batarız. Onun için şimdiden yazalım,Fikret Orman İstifa.
  • su kariusa hic isinamadim.

fabri gibi ekstra is yapamiyor. olmadik kurtarislar yok. vasat bir kaleci. tolga oynasa daha iyi olacak sanki.
  • 
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.