Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi sezonların yıldızlarını yazıyorum:

15-16: Marcelo-Sosa-Gomez( 28 gol :( ) ek:Oğuzhan-Q7
    16-17: Marcelo-Cenk(24gol)-Abubakar(19Gol)-Talisca(17Gol)
    17-18: Talisca(20Gol)-Babel(15Gol)
    18-19: 404NotFound!
  • Adamın açıklamalara bak buram buram çalışmışlık, profesyonellik, kalite kokuyor.

Bizimki: NE FATURASI, FATURA FALAN YOK. Te allahim ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mmusty355

Gecen senelerde hep ezdi basaksehir bizi ama bu mac ezemedi onu soyluyorum. Evt gomez gibi golcu gelmedi abu da dahil buna

Alıntıları Göster
    Yahu ezmek ezilmek bir anlamı var mı puan karşılığı adamlar 3 puanı aldı bitti.Ezmelerine ne gerek var ezince 6 puan mı veriliyor anlamadım.Biz Gs'ye 3 attık 6-7-0 lık maça döndüde bize 6 puan mı veriler ekstra bonus mu sağladılar ne oldu.Bitik bir takımsın zaten 1-0 skor bile yetiyor seni yenmeye demekki maç 4-2 biter 3-2 biter ortada birşey yok.Tutulacak övülecek not edilecek birşey yok.Oyun yok üretkenlik yok.Sahada başıboş deli danalar gibi dolanan bir takım var.

• Bakın çoğu kişi gormuyor hoca bugun bazı seylerden vazgectı ,yenı şeyler denıyor oldu.
    Tolgay Oğuzhan oyuna bile girmediler .Girseler oynasalar da yenılsek yine kızıyordü olurdunuz gırmedıler oynamadılar biraz daha farklı oynayarak yenıldık yıne hoca suçlu.farklı oynamaya calıstık etkılı olamadık sonuç alamadık ! Neden ? Cunku oyuncular uygun deği. Bu bır transfer başarsızlığıdır yetersızlığidir işte.

Hocanın hatası bu tür değişiklikleri daha sık ve daha keskın yapmıyor olması.Ve sisteme cok baglı kalıyor olması.Mesela Adri cıktı neden Caner girdi ? Farklı bır hamle yap işte hocam ? Ama yok..Sıkıntı var işte.

Ama bu tür tercıhlerde esnek olan takıntısız olan bır başka isim var mı ? Yok işte !

Bana Avcı gelsın işte mıs gibi takım taktık yazmayın dikkate bile almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 3 Kasım 2018; 21:56:25 >
  • Akabey kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum
  • BU maç Kariusa yazar. yediği 2 golü şuan ligte yicek hiçbir kaleci yok.dogruya dogru.Dün musleranın elif elmasın sutunu nasıl cıakrdıgını gördünüz 2-2 iken. Ve kaleci transfer edildiğinde ali ece ne demiş izleyin.
  • Herkes q7 ye sövüyor, bu adam maç boyu topçunun birine kafayı takar kavga filan eder ama tek bir hareket yapar sana maç kazandırır veya en azından mağlup olmazsın.Belki yaşından dolayı fizik kondisyon olarak geriye gidebilir ama yeteneklerinden birşey kaybetmez.Bazen bu tür özel yetenekli topçuların sahada olması bile rakibi tedirgin eder,mesela bizde Drogba varken rakip bekler onun korkusundan hücuma çıkmıyordu.Bana göre q7 nin eksikliği hissedildi bu maçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elindeki kadro kötü diyonuz bugün Başakşehir'den Visca ve belki Mahmut dışında kimi alırsınız BJK 11'ine hadi yazın da bilelim ŞENOL MÜRİDLERİ. Yazın da bilelim. ŞENOL MÜRİDLERİ'ne yeni takma ad koyuyorum: FATURACILAR.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Tabi Hoca'nın olaylı fener maçından sonra futboldan iyice koptuğunu ben daha önce kaç kere dile getirdim zaten ama bu sezon adam daha sezon başlamadan bir SAĞ BEK, bir FORVET bir de 10 Numara istedi ve en önemlisi bunların hepsinin kampa yetişmesini istedi peki sonuç?

Bazıları kör numarası yapıyor ama Beşiktaş Adem'siz bir kamp geçirdi taktiğini bunun üzerine oturttu sanki pes oynuyoruz da akan ligde bir anda taktik değiştirebiliyoruz.

Beşiktaş'ın ligin ikince yarısında daha iyi oynamasının sebebi de bu, takım sürekli değiştiği için ve alınan oyuncular kampa yetişmediği için takım ancak 2. yarı oturabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Federasyon cezalarınızı açıkladığı zaman da kendi ana konuna sevimli mesajlar atarsın artık.

Alıntıları Göster
    Arkadaslar Yusuf Namoglu istifa diyen siz degil miydiniz? Bugün sahada bir takim hakemler tarafindan resmen dograndi. 1 penalti + 3 net kart verilmedi.

Bu maclar sizi destekliyor iste. Niye hosunuza gitmedi bu sefer? Yusuf Namoglu istifa desenize? Neden acmiyorsunuz bu muhabbeti?

• Getirin oradan Beşiktaşıma bir Rize şov yalsın. Lanet olsun senin oynatacağın oyuna hoca !! bi kerede şaşırt bizi farklı bir taktik dene adam evire çevire yeniyor bizi yıllardır kedinin fare ile oynadığı gibi. Ve lanet olsun sizin oynayacağınız topa ruhsuzlar takımı.. Yeter ya kafayı yedirecekler adama.

• Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Hocam fark ettiniz mi bilmiyorum ortalama kalecinin tek eliyle çıkardığı toplara Karius iki eliyle müdahale ediyor

• abi forvet morvet yok güven 11 de başlasın bari bişi yapmasada ruhunu koyar vagner dede ile olmaz bu iş

• Daha bizde en başta kaleci güven vermiyor. Şunu da içeri alacak diyoruz birini almazsa ötekini kesin yiyor.

Adem Ljajic dışında skora etki edecek kaliteli bir yabancı oyuncumuz yok bu benim görüşüm. O da bir Talisca asla değil.

Beşiktaş takımı santraforsuz. Başakşehir Adebayor'u kulübede oturttu vitesi yükseltmedi. İçler acısı halimizi yönetim düşünsün artık.

Lens, Love, Vida, Medel, sıradan oyuncular hepsi. Atiba da jübilesi gelmiş zorla oynatıyoruz.

Kadroda büyük çaplı revizyon lazım ama maddi imkanlar yok.

Bu sezon tek sevindirici gelişme genç yetenek Güven. İnşallah daha fazla süre alır bu çocuk formayı hak ediyor.
  • neverlate kullanıcısına yanıt
    Beşiktaş’lı arkadaşlar kızıyorlar fakat şu maçı Pepe ve Vida’nın kart görmeden tamamlaması Namoğlu’nun hediyesidir çok net. Göztepe maçında da Tolgay’ın bir pozisyonu vardı rakibin bileğini kırıyordu VAR inceleyip birşey yok demişti. Artık rutin bir hale geldi bu olaylar.

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    bloklusunuz sağnak bey ama yine de refresh our brain...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 3 Kasım 2018; 22:5:35 >

• okan855 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten sıkıntı burada, bu ligde WİNNER oyuncun olmadan şampiyon olmak çok zor.

Sizde Gomis varken şampiyon oldunuz,
    Bizde Bi Gomez geldi şampiyon olduk,
    Bi Abu-Talisca geldi şampiyon olduk,

Şimdi 3 büyüklerin hiçbirinde WİNNER oyuncu yok, Başakşehir ise yıllardır değişmeyen iskelet kadrosuyla ligi götürüyor, bizimkiler de oo Başakşehir çok iyi süper falan diyor ama Abdullah Avcı bu sene daha ön elemeyi geçip Avrupa Ligine katılamadı. İyi olan Başakşehir değil 3 büyüklerin kadroları cidden berbat. Tamamen dökülüyor.
  • Pepe bugün sahanın en kötüsüydü sürekli hata yaptı yenen golde onun topu ıskalaması sonucu geldi zaten.
  • Concordato kullanıcısına yanıt
    Daha fazla hatta 2.5 yıldır sağ bek “as veya yedek” 1,5 yıldır orta saha 1 yıldır da forvet beklenıyor ama halen gelmedi daha bunun rotasyona sokulacak adamları var falan.
    Adem geldi adamın yedegı yok yedegını bırak kendi takıma alışmadı oturmadı daha .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 3 Kasım 2018; 22:9:27 >
  • ByLorem_54 kullanıcısına yanıt
    Onu fark etmedim de, fark ettiğim başka bir şey var; bu adamın şl finalinden sonra fena psikolojisi bozulmuş, özgüven sıfır, baskı altında olmasa bile kendine gelen geri pasları bir saniye beklemeden hemen rast gele abanıyor, çok tedirgin olduğunun göstergesi bence

• 
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.