Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34583459346034613462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yemin ediyorum cenki öyle şişirdiler öyle şişirdiler ki inşallah bi sıkıntı çıkmaz. Nedense bana elimizde patlayacakmış gibi geliyor, takım şuan gerçekten kötü durumda ama başkan yöneticiler falan hiç umurlarında değilmiş gibi davranıyorlar. Hadi bizi geçtim sesimizi duyuramayız ama başkan hocaya sormuyor mu hiç? Ya hoca bu oyun ne bu takımın taktiği ne falan demiyorlar mı? Vallahi bıktım artık, quaresma ve talisca 11 de oldukça biz kanser olmaya devam edeceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ofansif orta saha gelmezse şampiyonluğu unutun hatta şampiyonluk zaten zor fikstür felan felaket ilk 3 bile sıkıntı.

Oyuncuların God Mode'da oynamalı seri yapman lazım peh nerede 2 hafta sonra Cl maçı ve ağır fikstür girecek tabi o zaman kadar oyuncuların aklı ligde kalırsa dönüşte bir bakmışın tepe ile fark 15 olmuş kalmış 7-8 maç en son birde Başak tokadı indirir uyanırsın rüyadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 26 Aralık 2017; 0:39:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

problem biz pası ceza sahası çevresinde yapmıyoruz. Pası yapıp hemen Quaresmaya gönderiyoruz oda dağlara taşlara ortalıyor tabi ki.

• Böyle bir haber var ne derece doğrudur bilemem. 20m bonservis + Niasse bence müthiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeacoN -- 26 Aralık 2017; 0:52:0 >
  • quote:

şu gole çevirmede ki rezilliğin sorumluları Quaresma ve Cenk Tosundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: speedymaster

Ben kötü oynadığımızı düşünmüyorum ama takımda son vuruş eksikliği ağır hissediliyor. Hatta deli gibi eleştirilen Q7 yi çıkarsan atak bile yapamayacağız gibi duruyor. Q7 li planda 3 forvet gibi oynuyoruz Talisca-Cenk ve Babel. Babel bu oyun tarzına o kadar alıştı ki sol taraftan adam akıllı atağımızı hatırlamıyorum. Q7 ortalayacak muhteşem üçlü gol arayacak.Babel her ne kadar gol attığı için göze batmasa da, bize gerçekten böyle bir kanat oyuncusu mu lazım diye düşünmüyor değilim. Babel için ne düşünüyorsam aynısını Talisca için de düşünüyorum. Hatta Talisca geçen sene old gibi verimlide değil. Töre'den hiç umudum yoktu ama devre arasında umarım yeni transfer etkisi yaratır. Hoca aslında gözünü karartsada son 30 dakika olsa dahi ORkan'ı izlesek. En azından genç oyuncu ve bugüne kadar aldığı şansları son derece iyi değerlendirdi.

Bence bayağı kötü oynuyoruz.En son ne zaman karşı karşıya gol attık aklıma hiç gelmiyor.Gol pozisyonu bile hatırlamıyorum.Bir Oğuzhan'ın kaçırdığı var deplasmanda o kadar.

• gelişigüzel orta yapmaktan başka hiç bişey yapamayan bir takımız şu an. yaptığımız şey kenar ortası da değil, gelişigüzel topu ceza sahasına şişirmek sadece. geçtiğimiz hafta sonu boyunca bi çok ligden bi çok maç izledim, bizim kadar ilkel bir oyun oynayan bir takım daha görmedim. herkes olabildiğinde akıcı ve basit oynamaya çalışıyor, herkesin her işi yapmak için çaba gösterdiği bir futbol sergilemeye çalışıyor. bu ordam "quaresma kenarda beklesin, ona verelim içeri şişirsin" gibi bir anlayış dışına çıkamamayı açıkcası ben utanç verici buluyorum (abartısız).

takım özellikle deplasmanlarda berbat oynuyor. umarım yönetim farkındadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 26 Aralık 2017; 1:9:34 >
  • Rakipler 10 kişiyle ceza sahası ve çevresine yığılmış bir şekilde oynuyor.

Açık alan bulmak için özellikle deplasmanda 2 farkla öne geçmemiz lazım. Yoksa puan kaybı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz şennor un cenki vereceğini mi düşünüyorsunuz olur da satılırsa tüm camiaya işkence çektirmek için pektemeği 11’e koyar negredoyu a2’ye yollar üstüne alır eline kemençeyi kenarda kolbastı oynar.Laz’ı tanımıyosunuz ben bunun kanını bilirim kanını bir görsem patlatacağım yüzüne

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Negredo

Negredo azıcık karakter koyması lazım bu ne böyle ben bu kadar haksızlığa uğrasam isyan çıkartırım bu nasıl bu kadar rahat olabiliyor.

Negredo yaptığı açıklamalarda Cenk i övdü ve hocanın onu oynatmak istemesini anlıyorum, Cenk genç ve kulüp ona yatırım yapıyor "doğal olarak" dedi. Cenk devre arası giderse negredo bizi uçurur. Cenk i satmak için oynatmak zorundaydık ve satış tamamlanınca o açıdan herkes rahatlayacak, o da bunun farkında bence. Ayrıca taraftar çok güveniyor, az süre almasına rağmen onu başardı. Bunda sempatik ve bencil olmayan yapısının payı büyük

• MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Sorun cenk in oynamasi değil. Cenki oynatir anlarimda takimda o kadar rezil oyuncu varken 45 te negredoyu çikarmanin aciklamasi yok.

• İbrahimovicin profile resmen come to besiktas saldırısı var şuan

• para içinde yüzüyor olsak cenki satmayalım derim. ama bu maddi sıkıntılarda tutmaya değecek bir oyuncu değil. gene de satarsak iyi bir forvet daha almamız gerekir. asıl soru ise şenol güneş kanayan deplasman yarasını transferle mi çözecek yoksa yaptığı radikal taktik değişiklik ve kadro seçimi değişimiyle mi? ne olacak göreceğiz ama bence artık ben bildiğimden şaşmayayım mantığını aşıp birşeyler yapacağını düşünüyorum. negredo yu beğeniyorum ama malesef verilen kısa süreleri gole dönüştüremedi kupa maçı hariç (bir de alanya ve gs maçları) o yüzden onun gerçekten as forvet olunca ne kadar gol atacağı bilinmez. ama kesinlikle 10 dk oyunda kalıp hemen golünü atan süper yedeklerden değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prossi -- 26 Aralık 2017; 1:23:20 >
  • Aboubakar seni o kadar çok özledim ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Aboubakar seni o kadar çok özledim ki...

Bende....

• Fikret hala şen şakrak takımı 4.yaptı adam sömürdü klübü şenolla iki elimiz yakanızda

• Kanat ortaları ama nasıl?

https://twitter.com/TomPayneftbl/status/849661954612490240

Bu tip pasları bizde atabilecek tek adam var o da Lens. Quaresma'dan bir tane bile böyle yerden, sert pas görmedim. Tüm pasları kafa vurulsun diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Aboubakar seni o kadar çok özledim ki...

lanet olası ffp yüzünden 10milyon denkleştirip alamadık. Şuan liderdik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

gelişigüzel orta yapmaktan başka hiç bişey yapamayan bir takımız şu an. yaptığımız şey kenar ortası da değil, gelişigüzel topu ceza sahasına şişirmek sadece. geçtiğimiz hafta sonu boyunca bi çok ligden bi çok maç izledim, bizim kadar ilkel bir oyun oynayan bir takım daha görmedim. herkes olabildiğinde akıcı ve basit oynamaya çalışıyor, herkesin her işi yapmak için çaba gösterdiği bir futbol sergilemeye çalışıyor. bu ordam "quaresma kenarda beklesin, ona verelim içeri şişirsin" gibi bir anlayış dışına çıkamamayı açıkcası ben utanç verici buluyorum (abartısız).

takım özellikle deplasmanlarda berbat oynuyor. umarım yönetim farkındadır.

Uzun top at ya da ver Atiba ya o da Q7 ye veriyor içeri orta.

Ya da babel alıyor sağ çekiyor vuruyor.

Başka hücum planı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sertancanluksenburg kullanıcısına yanıt
    Valla seni tebrik ediyorum istikrarlı bir şekilde trolluğe devam ediyorsun

Bıkmadan usanmadan

👏👏

• 
Sayfa: önceki 34583459346034613462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.