Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34563457345834593460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

Fanatik Özel haberi

Ve Cenk Tosun'un yeni takımı belli oldu. Beşiktaş yıldız golcüsü Cenk Tosun'u 25 milyon Euro karşılığında İngiltere Premier Lig ekibi Everton'a gönderdi. Resmi açıklama kısa süre içinde yapılacak.

Beşiktaş uzun süredir ismi transfer dedikodularına karışan yıldız futbolcusu Cenk Tosun için İngiliz kulübü Everton ile anlaşmaya vardı. İngilizler, Cenk Tosun için Beşiktaş'a tam 25 milyon Euro ödeyecek. Transfer döneminin başlamasıyla anlaşmanın detayları resmen açıklanacak.

Sivas maçı öncesi anlaşma yapıldı!

Sezonun flaş golcüsü Cenk Tosun Beşiktaş'ın geçtiğimiz Cumartesi günü oynadığı maçta yedek soyununca herkes çok şaşırmıştı. Cenk'in neden yedek kaldığı ise ortaya çıktı. Everton ile yapılan anlaşma Sivasspor maçı öncesinde yapıldı. Sakatlık yaşamasın diye Cenk maça yedek başladı. Ancak Negredo ile sıkıntı yaşanınca ikinci yarıda oyuna dahil oldu.

En pahalı tranfser olacak...

Everton kulübü, Beşiktaş'ın kapısını ilk çaldığında başkan Fikret Orman İngilizlerden Cenk için tam 40 milyon Euro istedi. Uzun süren pazarlıklar sonucu taraflar 25 milyon Euro karşılığında el sıkıştı ve ön sözleşme imzalandı. Cenk Tosun 25 milyon Euroluk fiyatıyla Türkiye'den yurt dışına transfer olan en pahalı oyuncu olarak tarihe geçecek.

Anlaşma 4.5 yıllık...

Cenk Tosun ile Everton arasında yapılan anlaşmanın detayları da ortaya çıktı. İngiliz kulübü 26 yaşındaki golcü futbolcu ile 4.5 yıllık anlaşma yaptı. Önümüzdeki yarım sezon için 2 milyon Euro alacak Cenk diğer sezonlar içinse 4 milyon Euro kazanacak.

FANATİK ÖZEL

Hadi hayırlı olsun.. İnşallah onun için de iyi olur. Üzüldüm bi yandan ama çok daha iyi yerlere gelmesi için gidip baskıdan kurtulması gerekiyordu. Gitti gidecek diye çıkan haberler yüzünden bi yerde oynayamaz hale gelmesinden korkuyordum. Yaz döneminde ise tüm takımlar Rusyadaki dünya kupasını izleyip oyuncu alacaktı, cenk ise oynamadığı için piyasası düşebilirdi.. Hayırlı olsun, yolu bahtı şansı açık olsun.. Bundan sonra everton maçlarını da izleyecem :)

Arda da gelsin 10 numara pozisyonunda oynasın, adamlıktan bahsetmeden sadece işini yapsın ve negredo ile iyi bir ikili olsun,..

Yalnız bir de cyle larin, augustin gibi genç yetenekli ve hızlı birini alıp oynatmamız lazım.. Ya da paraya kıyıp aboubakar gibi birini. Ya da yusuf yazıcı.. Cenk den gelen parayı genç futbolculara yatırıp 2-3 sene sonra yine cenk gibi satmalıyız. Madem piyasa yaptık vitrin yaptık bunu değerlendirmek gerek

+1. Çöp cenk, cenkle olmaz derken nerden nereye. Hemde yarım sezonda yaptı eleman. Çoğu bjk linin güvenini kazanmıştı. Arada premier lig maçlarını izliyorum. Everton maçlarını özellikle izleyeceğim. Özellikle ilk 6 daki takımlarla olan maçlarını. Cenkin orada çıkışını sürdüreceğini düşünüyorum nedense. Çocukta inanılmaz bir çalışma azmi var. Cenke sabah akşam sataşanlar vardı forumda utanır inş. RVP gibi premier lig eskileri gelir yata yata 25-30 milyon euro alır basar gider pek laf eden çıkmaz. Cenk gibi bedava fiyata oynayıp takıma 25 milyon kazandırıp giden oyuncuya her gün laf ederler enteresan dünya...

• Kartal duruşu@kartaldurusu

Sırp basınına konuşan ve hakkındaki iddialara değinen Tosic, "Türkler hep yazıyor, sürekli sansasyonel olma eğilimindeler. Beşiktaş'ta iyiyim. Rüya gibi bir sezon geçiriyorum ve oldukça başarılıyım.

Rüya gibi sezon gerçekten. :-/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Aralık 2017; 20:51:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon ligin ilk yarısında 4 gol atan Negredo, Aboubakar'ın geçtiğimiz sezonki performansını (3) geride bıraktı.

Selamun aleyküm Şenol.

Sana rağmen başarı.
  • al al nereye kadar teklif varsa satılsın vida geldi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

al al nereye kadar teklif varsa satılsın vida geldi zaten.

tosic satılmalı mutlaka zaten mitrovic falan var yedekte sıkıntı olacağınıda sanmıyorum mitrovicin satılmasını en kötü mitroda vidada sakatlandı kürk mantolu necip var o stoperde oynar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvaro-Negredo

quote:

tosic satılmalı mutlaka zaten mitrovic falan var yedekte sıkıntı olacağınıda sanmıyorum mitrovicin satılmasını en kötü mitroda vidada sakatlandı kürk mantolu necip var o stoperde oynar:)

Mutlaka ?

Necip mi var ? Hani o ne zaman oyuna girse sövülen Necip mi ?

Tosic 6-7 den aşağı teklif gelirse satılmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

quote:

Mutlaka ?

dalgasına demedim ciddiyetle dedim yav arkadaş tosici tanıyoruz kaç yıldır sövüyoruz adama yanında pepe var pepe uçurdu böle tosici necip i koy yanına necipi bile uçurur sıkıntı yok yani tosic hem yaşlı zaten dişleri falanda dökülmeye başlar yakında para ediyorken 3-4 e bile ver geç 33 yaşına gelmiş hantal adamın teki 3-4 veriyolarsa bile ver 1 saniye düşünmem ben olsam

• cenk giderse dembaba olmaz arkadaşlar,32 yaşında adam ve neredeyse 2 yıldır top oynamıyor.Yani bedava ve bizi istiyor diye olmaz bu işler.
    Eğer cenk ocakta satılırsa benim anladığım şampiyonlar liginde guruptan çıkılarak hedefe ulaşılmış,kalan yarım dönemde de tüm çabalar süper ligde şampiyonluk için olacak.Türkçe meali bu olur.
  • yav demba ba gelmesin diyorsunuz da negredo diye bir forvetimiz var yıllık bağlamışız dünya parayı oynasın işte. güvenmiyorsak niye aldık bu oyuncuyu.

ikinci yarı as forvet olsun atar 13-14 gol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 25 Aralık 2017; 21:23:42 >
  • Negredo

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mutlaka ?

dalgasına demedim ciddiyetle dedim yav arkadaş tosici tanıyoruz kaç yıldır sövüyoruz adama yanında pepe var pepe uçurdu böle tosici necip i koy yanına necipi bile uçurur sıkıntı yok yani tosic hem yaşlı zaten dişleri falanda dökülmeye başlar yakında para ediyorken 3-4 e bile ver geç 33 yaşına gelmiş hantal adamın teki 3-4 veriyolarsa bile ver 1 saniye düşünmem ben olsam

Ooo Necip geçer o zaman siz yine söversiniz arkadaş ben anlamıyorum valla.

Cenk gidiyor işte Tosic de ..Bakalım kim kalacak sövmediğiniz ? Sıradaki kim ?

• cenk gitse aslında pekte forvete ihtiyacımız yok düzgün 10 numara alırsak negredo leblebi gibi gol atacak bir oyuncu cenkin eksikliğinide hissetmeyiz ha oldu sakatlandı lensi çekersin en kötü forvete babeli çekersin sıkıntı değil ama düzgün 10 numara olmadan cenklede negredoylada pek birşey beceremezsin taliscayla bu iş yürümüyor maalesef
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mutlaka ?

Ooo Necip geçer o zaman siz yine söversiniz arkadaş ben anlamıyorum valla.

Cenk gidiyor işte Tosic de ..Bakalım kim kalacak sövmediğiniz ? Sıradaki kim ?

necip dediğime bakma benim dediğim tosic satılabilir vida geliyor nede olsa yerine vida kat kat iyi tosicten zaten yedek oturcak vida gelince tosic kulubede mitrovic olcak bide benim dediğim şu tosic kesinlikle 3-4 milyon veriliyorsa satılmalı vida sakatlanda desek mitro sakat desek en kötü necip var diyorum yani alternatifimiz yeteri kadar var tosic gitmeli halihazırda para ediyorken

• quote:

http://haber1903.com/n-42189-guntekin-onay-besiktasin-transfer-gundemini-haber1903e-degerlendirdi.html

Güntekin Onay.

Ba hakkında dedikleri doğru , 2 senedir düzgün top oynamayan adama güven olmaz. Sırf bedava diye adebayoru ittik geçen sene adebayor gelse şuan forvet sorunumuz yoktu.

Kiralık biri gelsin , yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

http://haber1903.com/n-42189-guntekin-onay-besiktasin-transfer-gundemini-haber1903e-degerlendirdi.html

Güntekin Onay.

Ba hakkında dedikleri doğru , 2 senedir düzgün top oynamayan adama güven olmaz. Sırf bedava diye adebayoru ittik geçen sene adebayor gelse şuan forvet sorunumuz yoktu.

Hocam geçen sene taraftar tepki gösterince zorla yapılmış bir transferdi Demba Ba. Taraftarın gönlü olsun diye, zaten Aboubakar açılınca herkes unuttu. Hatırlayın geçen sene herkes Cenk+Aboubakar bizi şampiyon yapamaz bize forvet lazım diyordu. Gerçekten transfer yapma niyetinde olsaydı yönetim Adebayor'u alırdı, sus payı verip geçiştirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Güntekin Onay.

yalnız şu da var bu seneki demba ba geçen seneki adebayor konumunda.Sakatlığı tamamen geçti.Burası da tanıdığı,bildiği ortam.gelirse iyi bir katkı alırız bence.Hatırlayın geçen sene bile 2 maçta sonrada girdi 1 gol attı bir de direği vardı adamın.Şimdi sağlam ve hırslı BABA her türlü Cenk'in yerini doldurur bana göre.Böylece Negredo'yu da kazanırız.Tabi bunu Cenk'i en az 20 ye satacağımızı düşünerek söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Negredo

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Negredo azıcık karakter koyması lazım bu ne böyle ben bu kadar haksızlığa uğrasam isyan çıkartırım bu nasıl bu kadar rahat olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Geçen sene ligin 17. haftasında 30 gol atmış, 13 gol yemişiz. 38 puandaymışız. http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1413&hafta=17#grp

Bu sene ligin 17. haftasındayız 29 gol atmış, 16 gol yemişiz. 30 puandayız.

3 gol fazladan yemek, 1 gol fazladan atmak nasıl bu kadar fark ediyor, bana ilginç geldi.

Yine aynı FB geçen sezon 36 gol atmış 13 gol yemiş buna rağmen 33 puanda.

Demek ki bu istatistikler çok şey söylemiyor, maçına göre bakmak gerekiyor.

geçen sene de aynıydı Cenk oynuyordu forvette Adriano ortalıyordu Gökhan Gönül atıyordu öyle garip maçlar vardı 1:0 kazandığımız. 2. yarıda ise Aboubakar oynamaya başlayınca şampiyon olduk. Şimdi gene Cenk oynuyor ve gene gol problemi ne tesadüf ama değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: abivos

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Cenk yerine Demba Ba geliyor resmen şaka gibi.

Yonetimin oyle bir hata yapcagini dusunmuyorum hadi yonetim yapti Senol hoca musade etmeyecektir

Şenol hocaya kim soruyor yahu. Kendi de söylemişti geçen sene, ben transfere karışmıyorum diye. Ne mutlu ki karışmıyor. İstediği adamlara bak, serdar volkan şen xelcuk buraq yusuf erdoğan... Cenk'in satışı yerinde olacaktır, umarım gerçekleşir. Hem bizim maddi durumumuz için, hem ülke futbolu için, hemde takımın iyiliği için
  • 
Sayfa: önceki 34563457345834593460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.