Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34063407340834093410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ckmz17

arkadaslar suan herkes negredonun neden oyundan alindigjni tartisiyor hic kimse anlam vermis degil

quaresma ile anlaşmazlık yaşamış. bir sağa bir sola çekiyor topu nereye koşu yapacağımı bilemiyorum der gibi hareketler yapıyordu şenol hocaya. muhtemelen soyunma odasında tartışma yaşandı o yüzden çıktı. negrodo yerine q7 çıksa lens girse maç daha farklı olabilirdi.
  • Şey nasıldı yanlız hoca Medel'i oynatmadı kilo fazlası vardı 6 kilo vermiş hoca sayesinde bakın nasıl oynuyor diyenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psman

Şenol Güneş Beşiktaş dışında en son hangi takımı şampiyon yapmış? Ben cevap vereyim: hiç.

Hiç bir başarısı olmayan adamı ilah ettiler takımın üstüne çıkardılar. 2 senedir kendi ardındakilerin ekmeiğini yedi, Tamer hoca da gidince mal gibi kaldı ortada. Hiç bir yetginliği olmayan hiç bir şey bilmeyen sadece edebiyat kasan adamdan artık sıyrılmak lazım. Sezon başından beri şu kadro koskoca Beşiktaş orta ile gol bulmaya çalışıyor. Hiç bir deplasmanda ekstra aksiyon alınmadı başarısız olunduğu halde taktik değişmedi.

Ben kalkıp eleştirmeyecem he? Ulan tabiki istifa dolmuşum taşmışım artık!! (yalamacılarına ithafen)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Tudor hocam olsa beşiktaşın başında açık ara liderdi beşiktaş çok açık. Bizimkiler adamı yedi.

+1903

Aynen hocam bizde kadrom yok tudor ona rağmen bizi 14 hafta liderlikte tuttu. Adam 1 puan geri düştü diye kovdu vasıfsız dursun. İnan tudor şu beşiktaşın başına geçse beşiktaş şimdi bile çok rahat şampiyon olur. Çünkü sizdeki kadro bu ligin üzerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulann şenol kanser ettin bizi clyi alsan bile defol bu takımdan

• ikinci yarı 8 puan kaybederseniz 73 puan yapıyor. bu %30 şampiyonluk.

6 puan kayıp 75 yapıyor ki bu durumda şampiyon olursunuz bence çünkü 6 puan kayıp demek bir şekilde tüm büyükleri yenmeniz manasına gelir.

yani 4 beraberlikten fazlası sizi şampiyonluktan iter. başak, ts deplasmanları zor. içeride fener maçı zor ki fenerbahçe beşiktaş maçlarında psikolojik olarak da ağır bir yara bırakıyor. galatasaray deplasmanına geleceksiniz, tudor olsa yenersiniz diyeceğim de geçti o işler. fatih hoca varken bir puan alırsanız öpüp başınıza koyun. daha bursa, konya, antalya gibi zor deplasmanlar da var.

diyeceğim o ki içeride herkesi yenerseniz, dışarıda da başak, ts, gs maçları hariç puan kaybetmezseniz şampiyonluk gelir. diğer tüm ihtimaller işiniz zor. şenol güneş bunu görüyordur bence. ona göre ikinci yarı ya efsane bir form yakalayıp 1. olursunuz ya da 4. 5. bitirirsiniz diye düşünüyorum.

sıkmayın canınızı futbol bu. topçular duşunu almış keyfine bakıyordur şimdi. hadi hayırlı geceler.

• Buna rağmen hep aynı taktik sayılamayacak mahalle futboluyla devam ettik. Ulan biz çocukken orta kafa gol oynuyorduk orada bile bu kadar orta açmadık. Yazık günah şu takıma, yönetimin taraftarın emeklerine yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

zaten imparator bosuna gelmedi biseyleri gordu isi garantiye aldi yoksa disli rakipler olsa gelmezdi o essegini her zaman saglam kaziga baglar sozlesmelerde oldugu gibi

Senol hoca içinde fatih hoca gelince memnun olur rekabeti sever dediler ama lig entresan anadolu takimlari af etmiyor helal olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha birkaç saat önce dünyanın en büyük hocası Şenol Güneş'ti. Maç bitti, adam çöp oğlu çöp oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

ikinci yarı 8 puan kaybederseniz 73 puan yapıyor. bu %30 şampiyonluk.

6 puan kayıp 75 yapıyor ki bu durumda şampiyon olursunuz bence çünkü 6 puan kayıp demek bir şekilde tüm büyükleri yenmeniz manasına gelir.

yani 4 beraberlikten fazlası sizi şampiyonluktan iter. başak, ts deplasmanları zor. içeride fener maçı zor ki fenerbahçe beşiktaş maçlarında psikolojik olarak da ağır bir yara bırakıyor. galatasaray deplasmanına geleceksiniz, tudor olsa yenersiniz diyeceğim de geçti o işler. fatih hoca varken bir puan alırsanız öpüp başınıza koyun. daha bursa, konya, antalya gibi zor deplasmanlar da var.

diyeceğim o ki içeride herkesi yenerseniz, dışarıda da başak, ts, gs maçları hariç puan kaybetmezseniz şampiyonluk gelir. diğer tüm ihtimaller işiniz zor. şenol güneş bunu görüyordur bence. ona göre ikinci yarı ya efsane bir form yakalayıp 1. olursunuz ya da 4. 5. bitirirsiniz diye düşünüyorum.

sıkmayın canınızı futbol bu. topçular duşunu almış keyfine bakıyordur şimdi. hadi hayırlı geceler.

70 puan yapan şampiyon olabilir bu sene her takım kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Samet Aybaba: Quaresma'ya top gelmesini engelledik ve kazandık.

Bu kadar basit işte. Çünkü tek planımız bu.

nasıl engellemiş oda kazanınca uydurmuş adam dakika başı topu ayağına aldı hep kendi kendine kaptırdı kazmalıklarıyla.
  • Şenol hoca kendi etti kendi buldu olacak. Kalıp kalmamak tamamen onun elinde olan bir şeydi. Bu sezon batırdı.
  • Dalga geçtiğiniz Tudor bile Şenol Güneş'in başarılıydı.

• Şenol Güneş: ön direğe ortalarda koşmadık, sadece bir pozisyonda negredo koştu. cenk çok pozisyona girdi, bazılarını vurdu bazılarını vuramadı. işte bu yüzden negredo yu çıkardık, cenk hareketli ve oyuna hareket katıyor.

yani bilmiyorum küfür mü edelim dalga mı geçelim, 3 senedir mutluyuz, 2 ayda kanser yaptı hoca bizi ve bu açıklamalar SKANDALIN ÖTESİNDE.

Delikanlı gibi söylesin, soyunma odasında oldu olay, bende böyle açıklama yapıp dikkatleri dağıtıyor ve olayın üstünü kapıyorum DESİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 23 Aralık 2017; 19:30:35 >
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Hehe Şenol Güneş istifa.

Hocada bi sıkıntı yok. Bütün taraftarın gözleri kör oldu. Bu takımda orta kafa gol harici oyun oynayabilcek oyuncu yok.

Takımdan ilk kovulması gereken isim Talisca sonrada hala para edecekken Quaresma'dır.

Gitsin bulsun abi yönetim bir tane orta saha. Fernandes Real'den mi geldi ? Sosa'yı Manchester'dan mı bulmuştuk ?

Şu takıma bir tane beyinli ofansif orta saha, bir tane içe kat eden hızlı pırpır kanat ve tercihen Abou tipinde hareketli santrfor gelse takım yine makine gibi takır takır oyun oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

Vincent Aboubakar ne kadar ileri görüşlü bi adamdı. Ah abuş ah kaçırmayacaktık seni.

Bu arada Şenol hocayı istifaya davet edenler aklını başına alsın. Şu puan kayıplarında en az sorumlu Şenol hocadır.

Yönetim her sene kalasları verip Şenol hocadan yontmasını bekliyor.

Talisca oyun sistemini bozan oyuncuların başında geliyor. Şenol hocanın Talisca'yı asla istediğini sanmıyorum. Hocaya bugün teknik modern bir ortasaha getircez ama Talisca gönderilcek deseler "hemen gönderin talisca'yı" der.

ŞENOL GUNES ISTIFA

Bugüne kadar şg ye en ufak laf etmedim, ama bugün, onu değilde Negredo 'yu çıkarınca canıma tak etti.

( kuvarejmasporlu değil q7 hayranıyım, )

ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA.

Senin laz inadına, damarına...

Hoca yapma bunu işte.

Orada burada değil, BEŞİKTAŞ ta hocasın.

Sana abi diye hitabeden bir başkanın var. Seni yere göğe sığdıramayan bir kitle var arkanda.

Bunları boşa harcama, kendini de harcama.

ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA!

( laf aramızda, sabah basın açklaması ile istifa etse, kim gelecek yerine?)

Lan oğlum, inadını sevdirme akşam akşam.

• Şenol Güneş: "İkinci yarıda Cenk'in yakaladığı pozisyonlar var. Oyun daha hareketli olsun diye Cenk'i oyuna aldım."

• 21 puan kaybı var bjknin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Negredo hangi sebepten ötürü oyundan alındı????

• Gerçekten buradaki yazılanlara inanamiyorum , 2 sezon şampiyon olmuşsun , şampiyonlar liginde rekor bir puanla 1 mac önceden gruptan lider çıkıyorsun , ligte 6-7 puan geriye düştüğümüz anda teknik direktör gitsin düşüncesi. Şenol Güneşi sevdiğimi, savundugumu , sanmayın , başımızda şenol gunes degil ,rıza çalimbay , ertugrul vs olsa yine ayni seyleri dusunuyorum.bu nasil bir zihniyettir hemen teknik direktoru sucluyoruz , birakin bir takimda da teknik direktor 5-10 sene kalsin , birakin 1 senede 5. Olsun . Dunyada hangi takim hep 1.1.1.1 oluyor , inisler cikislar elbet olucaktir , teknik direktorde hata yapacaktir , yapti da. Son 3 sezondur 1 tane bile mac kacirmadan butun maclari izliyorum , gecen sezon nasil oynuyorsak yine ayni oynuyoruz .mac boyu top ayagimizda , pozisyonlar buluyoruz , kornerler vs , genclerbirligi maci haric butun maclarda bir dunya pozisyonumuz var . Siz adam 5-6 puan geride kaldi diye yok oyle soyle , sapkanizi onunuze koyunda bir dusunun , sampiyonlar ligindeki maclarimizi izlerken hic bu kadar heyecanlandiniz mi bu yasiniza kadar ? Sampiynlar liginde tek kale oynadigimiz maclar oldu bu sene , gecen sene uefada da ayni sekilde..ha bu sene lig iyi gitmiyor duzelir mi bilmem , ama adami 2-3 macta gommeyin.gs derbisinden sonra forumu okumadim ama yazilanlari tahmin ediyorum . Hayatimizda gs- fb ye bu kadar ustun oynadigimiz bir mac gormedim ben. ŞL ' de de ayni sekilde. Basimizda kim olursa olsun destek destek destek..

• 
Sayfa: önceki 34063407340834093410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.