Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
105.794
Cevap
135
Favori
3.660.348
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2458 Mesaj
    yüksek ihtimalle şenol hoca ile oyuncular arasında kopukluklar var.

medel-pepe-negredo alınabilecek en kötü zamanda alınmış. bu oyuncuların maaş yükü ŞL gelirlerinden yoksun bjknin belini bükebilir.

bjk 2. olursa yüksek ihtimalle ŞL'e katılır yalnız. ancak görünen o ki bu takım ilk ikiye giremez. kısaca geçmiş olsun.
    |
    |

Turgut Burkay Korkmaz (1997 - ∞)
  • Emekli Yönetici
    2138 Mesaj
    su bizim eslestigimiz zamanlardaki stoke city'den ne farkimiz var su an ? bi tek delap gibi tac kullanan oyuncumuz eksik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Şenol hoca seneye kesinlikle olamayacak. Bayern yenilgileri ile abbas yolcu olur.
    |
    |
  • Yarbay
    10067 Mesaj
    Bakın hakaret falan etmeyin.Herifin biri gebersin falan yazmış..

Haddinizi bilin insan olun önce.

Cenk'in girmesi değil Talisca-Q7 nin çıkmamasında sorun.Cenk elinden geleni yaptı , Negredo olsa 2.yarı değişen bir şey olmayacaktı sorun forvet oyuncusu değil çünkü.Sorun takım orta alan yapısı ve planında
    |
    |
    11e 11 .sakat degilsin .mis gibi sivasin kuru sogugu .ozy pasa girdi ne yapti ????ben soylim Hic bisi daha burda ozy ovup kendinizi gulunc duruma dusurmeyin size yazik bide 10numaraya falan yazanlar var muhahah .lensden bi cacik olmaz psv kiraya verilsin hic olmassa macindan falan kurutuluz.orkan buna bin cakar .negrodo iyi degil tamamda niye cikti sanki kenarda manzukic oturuyo . Atibanin cikmasi zaten rezillik ozetle hoca bugun maci eliyle verdi gecmisnolsun .bu mac 2. Viyena kusatmasiydi .gecmis olsun .bir ortasa bir forvet alinmazsa bjk 4.olur

|
    |

Nassın uşağum eyi misin?

Mutlu musun laz yüzünden, şaklaban yüzünden maç kaybetmemize? Kaç gündür laf edip duruyordun bana!?

#NefretimsinŞAKLABAN

#NefretimsinLAZ

|
    |
    Bahsedilenler: KaraDinKartalDon

Orijinalden alıntı: su55

Ben dahil bazılarımız şg gitsin istiyoruz. Tamam gitsin.

Yerine kim ?

Yılmaz Vural

|
    |
    Leş oğlu leş talisca. Geçen hafta yaptığımız ortalar yerini buldu bu hafta olmadı atamadık bi türlü ama farklı bir taktik de yok sürekli kanatlar adam gibi bi 10 numara olsa en az 7-8 puan fazlamız olurdu. Bide Fikret başkan taliscayı alalım diyor bu taliscayı üstüne para verseler alma başkan git adam gibi sosa tarzı oyuncu bulun.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

“Zaman süratle ilerliyor. Milletlerin, toplumların, kişilerin mutluluk ve mutsuzluk anlayışları bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümlerin geldiğini iddia etmek, aklın ve ilmin gelişmesini inkar etmek olur.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
    “Ben manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Bu sene şenol hocanın lig performansı çok kötü sürekli kanat futbolu; ver topu şaklabana orta açsın belki gol olur... Tamam 10 numaran yok ama klasik 4-4-2 oynayan fener de 10 numarasız sürekli merkezden atak yapabiliyor yani demek ki isteyince oluyor. Son 16 turunda da büyük ihtimal eleneceğiz, geç olmadan teşekkür edilip gönderilmesi hayırlı olmaz mı sizce de?
    |
    |
    Bazı kendini bilmez iyi gün taraftarları Şenol Güneş'in gitmesini istiyormuş. Eğer bir suçlu varsa futbolculardır. UCl'de mücadelenin yarısı sahaya yansısa ezer geçeriz. Özellikle 2. yarıdaki durağan oyun beni öldürdü. Her oyuncu ayağına istiyor...
    Taraftarı zaten hiç anlayamıyorum... Q7'yi eleştirip Lens'i istiyorlar. Gençler ister kabullenin ister kabullenmeyin ama Lens bu sene yerdiğimiz en büyük kazaıklardan bir tanesi. Eğer Q7 çıkacaksa oyuna girmesi gereken kişi Orkan'dır. Lens ne yazık ki tam bir hayal kırıklığı. Olumlu yönü yok denecek kadar az. OYsa Orkan hem genç hem de bugüne kadar yaptıklarıyla beni heyecanlandırıyor.

Ayrıca Şenol Güneş'i istemeyen saf arkadaşlara tavsiyemdir... Açsınlar baksınlar 2 sene önceye kadar kaç yıl beklemişiz şampiyonluk için. FFP de iyi idare ettik ama oyuncular artık yaşlandı ve çoğu kendini UCL'ye saklıyor. Bu sene FFP kalkacağı için genç, potansiyelli ve en önemlisi başarıya aç oyuncuları toplamak lazım.

• Yüzbaşı
    307 Mesaj
    Arkadaş ilk 45 dakikaya bak son 45 dakikaya bak. Bu zamana kadar hep ŞG yi savundum ama bu maçta negredo yu çıkararak maçı katletti. q7 yi kenara almaya otoritesi yetmedi negredoyu aldı ve maç o anda bitti. Geçmiş olsun ŞG gitmeden bu takımdan artık iyi futbol beklenemez.

|
    |

Orijinalden alıntı: Jst1907

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Puan kaybı yaşadığımız maçların hepsinde de ezici üstünlük sağladık. Topa sahip olma hep %60 lardaydı, bir sürü pozisyonlar bulduk ama skor üretemedik.

Top bu kadar bizim kontrolümüzde olunca rakip iyice gömülüyor, rakibi açmak zor oluyor. Arada rakibin de oynamasına izin vererek açılmalarını sağlamak lazım.

Sivas 15 dakikadır tek kale oynuyor yahu siz futbol falan izlemeyin

10 Kişi Kayseri'ye, Akhisar'a şut çekemedin, Yeni Malatya, Alanya iyi mi top oynadın bunlarda

İstatistikleri incele.

Oynadığımız son 6-7 maçın tamamında ezici üstünlük kurduk rakibe. Topa sahip olma çoğunda %60lardaydı. Hangi maç hatırlamıyorum arada sadece bir maçınta pozisyon kıtlığı yaşadık ama onda da topa sahip olma oranımız yüksekti. Diğerlerinde pozisyonlarımız da çoktu ama sonuç alamadık.

Benim fikrim rakibin gömülmesini istemiyorsan topu vereceksin biraz oynayacaklar.
    |
    |

• Binbaşı
    1030 Mesaj
    Yönetimin şu çapsız için kurduğu kadroya yazık.

İSTİFA ET!!!!!
    |
    |

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3 - Sony WF1000XM3
  • Yarbay
    10067 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

su bizim eslestigimiz zamanlardaki stoke city'den ne farkimiz var su an ? bi tek delap gibi tac kullanan oyuncumuz eksik.

Bir de Crouch
    Stoke City nereden aklına geldi ya
    |
    |

6 maçtan 3 puan almış kayıp 15 puan.. hadi köyüne hoca.

kendi sahamızda kendi taraftarımız önünde sen olmasanda maç kazanılır. o taraftar maçı zaten aldırıyor. sana ihtiyaç yok..
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Her deplasman her puan kaybı hocanın,taktiğin ne senin acaba? Quaresma atiba cenk her türlü nasıl oynuyor?

Negredo nasıl çıkar ya ? Adam gayet iyiydi ?

|
    |

Propaganda öyIe bir sanattır ki, insan başkasının ayağına basarken kendisi “ah” der. "Bob Hope"
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Evet bu maç Şenol Güneş'in hatası ama yapacak birşey yok. Sanki Mourinho, Pep Guardiola, Şenol Güneş'i gönderin acil beni getirin takımın başına diyor. Ne yapalım elimizdeki malzeme bu Şenol Güneş'i gönderip kimi alacaksınız. O adamın sayesinde Şampiyonlar Liginde grup 1.cisi çıktık. Manchester United, 1 maç kaybedince Sir Alex Ferguson'u kovsaydı Ferguson efsane olabilir miydi bu yıl şampiyon olamasak bile Şenol hocamızın arkasındayız!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |

• Yarbay
    2668 Mesaj
    Trabzona bile almazlar seni riza hoca varken. İstifa et anadolu takimi yonet evlatlarini yanina alip. Negredo, lens sana buyuk geldi git volkan senle burak yilmazla oyna anca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
kolayoto.com
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.