Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3407. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34053406340734083409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vincent Aboubakar ne kadar ileri görüşlü bi adamdı. Ah abuş ah kaçırmayacaktık seni.

Bu arada Şenol hocayı istifaya davet edenler aklını başına alsın. Şu puan kayıplarında en az sorumlu Şenol hocadır.

Yönetim her sene kalasları verip Şenol hocadan yontmasını bekliyor.

Talisca oyun sistemini bozan oyuncuların başında geliyor. Şenol hocanın Talisca'yı asla istediğini sanmıyorum. Hocaya bugün teknik modern bir ortasaha getircez ama Talisca gönderilcek deseler "hemen gönderin talisca'yı" der.
  • Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    Cenk'in hareketliliğinden yararlanıp, Talisca'ya pozisyon buldurmak için Negredo'yu çıkardım, dedi az önce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Hoca, Cenk'in hareketliliğinden yararlanıp, Talisca'ya pozisyon buldurmak için Negredo'yu çıkardım dedi.

Şimdi birşey diyeceğim olmayacak. Cenk uzun zamandır izlediğim en statik forvet, hoca futbolcularıda unutmuş sanırım.
    Negredo değişikliği için 85 dk bekleyen adam oyuna cenki almak için 45dk değişiklik yapıyor bunun adı çifte standart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 23 Aralık 2017; 19:20:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Hoca, Cenk'in hareketliliğinden yararlanıp, Talisca'ya pozisyon buldurmak için Negredo'yu çıkardım dedi.

Hmmm Osmanli macinda Babel'e alan acan kimdi acaba?

Senol Gunes'in kafasi karismis cok net.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    niye olacak quaresmaya adam gibi oyna dedi diye aldı oyundan. alsın şaklabanını nereye istiyorsa gitsin.
  • macin ozeti

1- q7 topu gereksiz kaptirir

2- fabrinin net hatasi 35 metreden topu sektordi mac sonu kendide soyledi benim hatam dedi

3-talisca cikmali cenk girmeliydi

4- q7 cikip lens alinmaliydi

bunlar baslica sebeb ve hatalr

• Çok ta yermenin manası yok beyler.Her sene şampiyon olacak değiliz.Zati bu sezon gitti artık şimdiden gelecek sezon için sıkı hazırlanmak şart özellikle yonetimin

• Quaresma ile Atiba'yı kesersek adam gibi futbol görücez de hoca bile göremiyor bunu.Orkan'ı oynat ama Q7 yi oynatma yeter.
  • Negredo nun yerinde olsam kovarejmayı soyunma odasında felç ederdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 23 Aralık 2017; 19:19:1 >
  • şenolu kovarsanız yeni teknik direktör tudor olabilir, bence bazıları sevinir de. buralarda ''tudor terimden daha iyi hoca, yediniz adamı'' diyenler vardı. çağırın tudor dehasını da gazcı terimi paralasın biraz
  • En son kim 2 sene üst üste şampiyon yapmış takımı bir bakın? Bu sene şampiyon olmazsak kredisi nasıl tükeniyor? Yerine gelen kim olursa olsun şampiyon yapma garantisi var mı?

Bence olma garantisini bırak başka hocanın bizi şampiyon yapamayacağının garantisini verebilirim.

Şenol Güneş'in arkasında durmalıyız. Hocaya veryansın edenler nankörlükten başka bir şey etmiyor.

Hoca gönderilirse bizde g.tmüz sıkıştığında Gs gibi 2. Şenol dönemi, 3. Şenol dönemi diye saymaya başlarız.

Nankörlük etmeyin sabredin. Hoca bunu herkesten fazla hakediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

Vincent Aboubakar ne kadar ileri görüşlü bi adamdı. Ah abuş ah kaçırmayacaktık seni.

Bu arada Şenol hocayı istifaya davet edenler aklını başına alsın. Şu puan kayıplarında en az sorumlu Şenol hocadır.

Yönetim her sene kalasları verip Şenol hocadan yontmasını bekliyor.

Talisca oyun sistemini bozan oyuncuların başında geliyor. Şenol hocanın Talisca'yı asla istediğini sanmıyorum. Hocaya bugün teknik modern bir ortasaha getircez ama Talisca gönderilcek deseler "hemen gönderin talisca'yı" der.

ŞENOL GUNES ISTIFA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Senol Gunes'in performansinin dusmesinde milli takim soylentilerinin etkisi cok fazla bana gore.

Yildirim Demiroren denen sahis bir sekilde zarar veriyor kulube.

Yıldırım eski BJK başkanı değil mi niye zarar versin kulübe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

macin ozeti

1- q7 topu gereksiz kaptirir

2- fabrinin net hatasi 35 metreden topu sektordi mac sonu kendide soyledi benim hatam dedi

3-talisca cikmali cenk girmeliydi

4- q7 cikip lens alinmaliydi

bunlar baslica sebeb ve hatalr

Fabri de insan adam sezon başından beri ilk defa hata yaptı.Ne kadar çok hata olursa olsun sen penaltı olmadan gol atamıyorsan istifa edeceksin.Samet Aybaba'ya versen bu kadroyu şampiyon yapar ya bıktım Quaresma'nın ortalarıyla şansa gol bulmaktan.
  • Tümer Metin: "Hocam, bu stüdyolarda bizim seni beklediğimiz süre, bizim seni beklettiğimiz süreden çok daha fazladır"
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Tudor hocam olsa beşiktaşın başında açık ara liderdi beşiktaş çok açık. Bizimkiler adamı yedi.

+1903
  • Şenol Güneş Beşiktaş dışında en son hangi takımı şampiyon yapmış? Ben cevap vereyim: hiç.

• Samet Aybaba: Quaresma'ya top gelmesini engelledik ve kazandık.

Bu kadar basit işte. Çünkü tek planımız bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivasspor taraftarları son dakikalarda 3 3 diye tezahürat ediyordu. Yayıncı kuruluşta her beşiktaş atağı sonrası cüneyt çakırı gösteriyordu 2 2 olması için cüneyt çakırdan yardım bekleniyordu sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Nassın uşağum eyi misin?

Mutlu musun laz yüzünden, şaklaban yüzünden maç kaybetmemize? Kaç gündür laf edip duruyordun bana!?

#NefretimsinŞAKLABAN

#NefretimsinLAZ

sen nassın sivas gazisi karşim

Tahmin tutmadı ama en azından o son kolay maçı yapan takımın üstünden öyle bi geçtik ki özetlere on sekiz yaş altı olanlar izleyemediler :)

• 
Sayfa: önceki 34053406340734083409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.