Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33123313331433153316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adriano sen nasıl bir kralsın ya resmen çıtayı Allahu ekber dağlarına çıkardı adam. Seni Beşiktaşımıza getiren,emeği geçen herkezden ALLAH razı olsun.Bu akşam herkez çok iyiydi topçularımızı eleştirmek yerine sahip çıkalım herşey çok güzel olacak ALLAHIN izni ile 🦅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uç futbolcumuz hakkında konuşmak istiyorum.

Medel: harikaydi paslari çok iyi. Hele ikinci yari bir uzun topu vardı ki harikaydi. Hem yerden hem havadan paslari cok iyi.Hücum konusunda bielsadan çok şey öğrenmis

Cenk: forvet dediğin iki ayagini da kullanacak arkadaş. Cenk de bunu öğrenmiş sol ayagini sagi gibi kullaniyor artik

Caner: bir 10 maç ceza verseler ya şuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronaldo Nazario -- 17 Aralık 2017; 21:55:20 >
  • caner, lens bu iki arkadaş dışında herkes iyiydi. talisca da biraz fizik açıdan kötüydü ama arkasında medel ve atiba bugün ortasahada top vermeyince açıkçası talisca'nın fiziki performansı kötü olmasına rağmen hiç sırıtmadı.

lens ve caner'e kondisyon ve oyuna motive için bazı destekler şart. tamam, takım "şuanda" çok iyi ama bayern ile oynarken gerek duyulmaları halinde ekstra işler yapmaları gerektiğinde, yapabilmeleri lazım. ikisi de hem kafa, hem fizik olarak sahada yoklar. dilerim ki, kısa zamanda toparlasınlar.

o insanlıktan nasibini alamamış, ne konuşacağını bilmeyen, mahmut uslu'nun armağanıdır bugünkü caner'in durumu. umuyorum ki kendisi de kişisel yaşamında fazlasıyla hak ettiğini görecektir.

• duygusallık yapıp geçen sene, dembaba ve ersanı geri kiralamıştık. Oturdular sadece. Hele ersanın esamesi okunmadı. gomez döneminde kök söktüren ersan a noldu 1 senede de geçen sene hiç girmedi ? boşverin artık geri dönecekleri.

İbrahim toroman ı falan da özlüyordur bunlar
  • Takim genel itibariyle yas ortalaması hayli yüksek ama sahadaki enerji - efor sanki 20-25 arası oyuncularla oynanıyor gibi. Anlamadigim bir sey..
  • arkadaşlar adriano her maç 11 oynayamaz. caner iyi bir yedek bırakın kenarda dursun.
  • İçerideki maçta bu kadro iyi iş çıkardı ama deplasman maçlarında birkaç değişiklik yapılmalı.

Medel 87-88'de bile pres yapıyordu. İnşallah bundan sonra ilk 11'den düşmeyecek.

Lens de hızlı hücumlar için düşünülebilir. Yeter ki Lens gibi oynasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kepler Laveran

O kadar saçma puan kayıplarına rağmen zirvenin 3 puan gerisindeyiz.Bu da ilginç

Daha çok kayıp olacak.Herkes kaybedecek.6 haftadır her kayıp sonrası şampiyonluk gitti naraları atılıyor ezbere.

2.yarı düşmemek için oynayan takımlar daha çok puan alır.Bakın TS bile potaya giriyor neredeyse ! Eğer biz seri yakalarsak "çünkü bir tek seri yakalayabilecek potansiyel bizde var" lig kopar hem de çok erken kopar 2.kim olur ona bakarız.
  • rizelli1903 R kullanıcısına yanıt
    Artık varmış

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSuRKaRTaL

Yazdığım cevaba bak istersen Ben Negredo'dan bahsetmedim.

Negredo dan bahsetmişin ama ben yanlış kişiyi alıntılamışım Sen bana yazmamışsın oysa

Özür.
  • Kornerleri böyle kullanmaya devam edersek, Bayern kullandığımız her kornerde bize gol atar

• soğuk hava geliyor ve sivas'ın havası oldukça problemli. eğer hava güzel olursa muhtemelen 3 puanla kapatırız ancak hava kötü olursa puan kaybı gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Cenk seviciler ortaya çıkmış yine. He Negredo kötü forvet he.

Sende haklısın. Cenkin tek suçu türk olması ve fubol oynamadan takımdan 20-25m euro alıp basıp gitmemesi..
  • Gsnin 1,5 puan kaybettiği haftada kazanmak önemliydi tebrikler KARAKARTAL 🦅🦅🦅

• Bence kapalı oyunda Negredo , açık oyunda Cenk olmalı. Cenk bir maç sizi hayran bırakırken diğer maç yokları oynuyor bugün attığı gol kimseyi şaşırtmasın adam bunları hep yapıyor açılmış takımları delik deşik ediyor 5 dakika 10 dakika fark etmiyo onun için ama negredo da bu yok kapasitesinin altında oynuyor adam zaten 10 dakika 15 dakikada bir şey yapmasını bekleyemezsin bunu ben sürekli diyorum zaten cenk sonradan girse de etkili oluyor performansı düşmüyor şenol güneş ay cenke yazık triplerini bıraksın görüyoruz ki gerekli müdahaleler yapıldığı takdirde takım canavar kesiliyor takımı bozan elemanı çıkar devam et.Ne kadar kötü bir sezon geçirsekte ligde negredo,medel gibi oyuncuların biraz ritim bulmaları güzel yine sezonu şampiyon bitirmemiz için elimizde çok şans var.
    rüyamda cenk bayerne gol atıyordu hemde 90 a çakıyordu sevinçten oturdum ağlıyorum öyle böyle gol değil top asılı kalıyor birkaç saniye bildiğin :D cenkin golüne ayrı bir sevindim o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 17 Aralık 2017; 22:2:25 >

•  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Gol olduk yağdık maaşallah İnşallah bayern munichi de ,darma duman edeceğiz..

• Yalnız gelecek hafta zor maçlar var

Kasımpaşa - Başakşehir
    Konya - FB
    Gs - Göztepe

İlk yarıyı lider olarak bitirirsek ne gülerim ama...

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• bir Fenrbahçe'li olarak söylüyorum..
    ligi boşuna oynuyoruz
    verin direkt Bjk'ye kupayı .

Bayern'e elenseler bile o arada zor zor maçları da bitmiş olacak
    Fb İbb Ts bir de Konya deplasmanı var arada .
    ondan sonra önleri de açılmış olacak
    zaten ligde kimin kime ne yapacağı belli olmadığı için
    bizde Aykut Kocaman süprizlerle dolu bir adam ,
    Gs nin durumu belli ,
    İbb desen götüremez gene

Muhtemelen 3 4 puan geriden gelip götürecek ligi Beşiktaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 17 Aralık 2017; 22:6:2 >
  • maçı izleyemedim negredo ve medel nasıldı bugün
  • 
Sayfa: önceki 33123313331433153316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.