Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33103311331233133314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde negredo nun o fenere attığı gol verilse 2topu direkten dönmese (puan kaybettiğimiz maçlardan biri,) yine bi bayağı golü olacaktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya deplasman soğuk falan anlamam en az 3 tane atacağız oradada :)
  • Hatasız Adriano'dan sonra Caner'i izlemek ceza gibi bir şey. Şu yediğimiz golde adam yürüye yürüye gidiyor.

http://tr.beinsports.com/haber/teselli-golu-serdar-gurlerden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • futbol oynamış olsan Lens'in ortasının değil de Negredo'nun kafasının çalışıp aşırtma atmaya çalıştığını görürsün. Kafayı ceza sahası çizgisinden vurdu adam . Orta iyi falan değil orda. inecek içeri açacak ortayı . oldu olacak orta sahaya şişirsin atiba vursun gol atmaya çalışsın , nasılsa kafasına denk geldi orta iyidir :D :D
  • Elin oğlu gider Tolga Ciğerci gibi bi kazmayı över yere göğe sığdıramaz, bizimkiler Negredo - Cenk tartışması yaparak kendi oyuncularını bokluyor.

Vericen bunların eline Eduyu Almedia'yı cehennem azabı çekecekler
  • oğuzhan ve tolgay olmayınca takım sanki zincirinden kurtulmuş boğa gibiydi MaşALLAH.
    İkisinide aramadık,ikiside el freni.Medel'in attığı toplar oğuzhanı ve tolgayı cebinden çıkarır.
  • Cenk-Negredo, Q7-Lens'i geçersek herkes Medel konusunda sanırım hemfikir. Bu adam ne olursa olsun oynatılmalıdır.
  • Bundan sonra planlarda Medel varsa Atiba kadroda gereksiz yer kaplar.Tolgay yada Ozi Medelin yanına monte edilmeli.
  • Babel İf geliyor.
  • Tebrikler Beşiktaşim hakkıyla aldı maçı.

Haftaya sivasspor deplasmanı var. Soğuk havada zor maç olucak. İnşallah o maçıda alır yolumuza devam ederiz. Caner erkin konusunda arkadaşlara katılıyorum. Takımdan gitmesi gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • medel çok iyidi abi ya böyle bir maç olmasını bekliyordum ama takım değişik 5 tane atacakken maç 0-0 da bitebiliyor anlayamıyorsun bu sene :D bu maçta beni en çok mutlu eden medelin oyunuydu adam 3 tane sarı kart aldı yapışıyor gerçekten yapışıyor adam ki 2 tane dirsek yedi yüzüne topu oyuna hızlı sokması ayrıca beni çok mutlu etti tek pas yapıyor tık tık ileri oynuyor defansif oyuncu filan diyorlar ama atiba gibi yan pas yapma düşüncesi olan bir oyuncu değil ileri düşünen bir oyuncu. Atibaya katkısı da çok fazla mesela atibanın 2 kere üst üste çalım attığını gördüm atiba nabıyon olum dedim :D arkada medel olunca adam rahat tabi. Yine gol kaçırma rekoru kırdık quaresma 2 tane güzel şut çekti beni şaşırttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraDinKartalDon

Bence soldaki

• https://store.donanimhaber.com/31/3f/4a/313f4a4f8f7e3457e82d92f4fe23fbdd.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Aralık 2017; 21:49:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

Elin oğlu gider Tolga Ciğerci gibi bi kazmayı över yere göğe sığdıramaz, bizimkiler Negredo - Cenk tartışması yaparak kendi oyuncularını bokluyor.

Vericen bunların eline Eduyu Almedia'yı cehennem azabı çekecekler

Harbiden öyle.

https://twitter.com/BatuhanBayazit/status/940537748271878144

Şu kadroyla şimdiki kadro arasındaki farka bakın.

Her şeyi eleştiren bir taraftar profili var. Sanki Real Madrid seviyesindeydik de bu kadar eleştiriyorsunuz.

• Altıyı ararken kontradan gol yemek, güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Osmanlı ile içerideki maçlar:

2015/2016 3-1
    2016/2017 4-0
    2017/2018

Bu akşam da doğru kadroyla 5 atarız

Bizimkiler GS maçında olduğu gibi asılacaklardır maça.

Maç öncesi tahminim tuttu.

• Cenk ne vurdu yav.

• Bu yıl dikkatimi çeken olaylardan biri de Gökhan Gönül.Sezon başında ameliyat olmuştu demek ki baya başarılı bir ameliyat olmuş.Pres ve çalım özelliği arttı adamda ne olduysa. Hatta top geldi mi hemen Quaresma'ya atardı artık o da rest çekti o bile atmıyor kendisi orta açıyor.
  • 
Sayfa: önceki 33103311331233133314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.