Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30673068306930703071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şampiyon ligin leipzig kadro negrodo sagda lens solda orkan orta saha tolgay medel oğuzhan gökhan caner tosic mitroviç fabri. Lensi negroda medel kazanmak için oynamalı orkan mitroviç piyasa değeri yukselsilsin diye oynamali. Q7 babel pepe adriano dinlenmeli lig maçına hazır olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara Beinspor pozisyonlara yetişemedi, tekrar vermeye kalktılar karşı karşıya kaldık. Karşı karşıya pozisyonun tekrarını veremediler.

• qlobaLww kullanıcısına yanıt
    Atamadıktan sonra pozisyona girmenin ne anlamı var? Dediğim gibi pas yapana puan vermiyorlar. Kapalı savunmaya karşı yaratıcı oyuncular lazım. Quaresma bitirici oyuncu değil, Cenk kapalı savunmalarda zorlanıyor, sadece Babelle mi gol atacak? Talisca bu takım da her şekilde oynar. Takımın genel olarak dönemsel kötü oynadığı futbolu Taliscaya fatura etmenin bir anlamı yok. Bugün bu kadar istekli takımda Taliscada iyi görüntü verirdi. Talisca büyük takım oyuncusu. 3 yıldır oynadığı takımlar tesadüfen şampiyonluk olmuyor. Birileri pas oyunu diye birşey uydurdu herkes aynı masalı anlatıyor. Futbolun amacı gol. Talisca da bu ülkede o mevkide gole yönelik 1. oyuncu. Bunun yanında da yeterince ara pas kalitesi yüksek. Bu ülkeye de Taliscadan daha üst düzey bu yaşta başka oyuncu gelmez. 30 üstü oyuncu almanında anlamı yok Talisca varken.
  • InsideR kullanıcısına yanıt
    Q7 bu takıma zaten reklam bakımından avrupada isim konusunda baya yararı var.hep pozitif.simdi pepe de geldi oda aynı şekilde pozitif konusiyor yani tanınmış oyuncular var yeterince q7 pepe adriano babel.

• Bu maçın full yayın linkini bi kardeşimiz atsın bana nolur ya

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Hocam kapanirlarsa ikinci yarı çift forvet başlamak lazım negrodo böyle tempo tutmuşken ortada tolgay talisca yapıp riske girip iş bitirilir.yani negroda cenk babel talisca gol atıcak 4 oyuncu aynı anda sahada olursa gol gelir.ama bunların ikisi olsa gol konusunda zorlanıyoruz

• Bu gs yine fener yenemedi hemde 10kişi kalmış gs yine üzerine bile gidemedi enteresan

Sonrada bizim kadro ile kendilerininki karşılaştırıyorlar

Yedekler....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DK 70 Çıkan oyuncu Quaresma Giren Lens
    DK 70 Çıkan oyuncu Cenk Giren Negredo

Çoğu kişi sonu ne olurdu diye düşünmekten kafayı yiyordur.

Derbide 3-0 a sevinememekte varmış
  • Medel çok önemli bir futbolcu. Defansif müdahale yaparken aynı zamanda tekte dikine oynayıp takımı atağa çıkarması çok değerli. Atibanın en önemli eksiği bu o da kesiyor ama pas tercihini gökhan veya pepeden yana kullanıyor. Medel, negredo çok değerli ve sürekli oynaması gereken adamlar.
    https://twitter.com/umex/status/934001480071307264
    https://twitter.com/umex/status/937076657118171138

• Adam volkanla fabriyi versuslayıp volkan daha çok güven veriyor demiş bu adamlara futbol yasaklansın ya
  • Hep söyledim hep söyleyeceğim, Oğuzhan bu takımın her şeyidir. Elalemin gazına gelip oğuzhana laf etmeyin, o çok abarttıkları ndiaye belhandayı falan gördük bugün. Kaptanın kıymetini bilin, izlemenin keyfini çıkarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kairros. -- 3 Aralık 2017; 1:12:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peptidoglikanq

Şampiyon ligin leipzig kadro negrodo sagda lens solda orkan orta saha tolgay medel oğuzhan gökhan caner tosic mitroviç fabri. Lensi negroda medel kazanmak için oynamalı orkan mitroviç piyasa değeri yukselsilsin diye oynamali. Q7 babel pepe adriano dinlenmeli lig maçına hazır olmalı

Kesinlikle küstürmemeli

• Şenol Güneş'i hiç sevmesem de iyi bir TD olduğu gerçeğini kabul ettim .

Hala takıntılı yapısı tuhafıma gidiyor olsa da , fark yaratıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre'^

Beşiktaşlı arkadaşlar, bu maçın doksan dakikalık tam halini bulabilir miyiz? Galatasaraylı olarak arşive atmak istiyorum, başka bir şeydi bu maç. :(

bulursam atarım ama sende bulursan ve atar ısen sevınırım
  • Bestanden kullanıcısına yanıt
    Top ayağına gelirken topu nereye yollayacağına çoktan karar vermiş. Negredo da böyle. Satranç oynar gibi bir pozisyon, iki pozisyon sonrasını hesap ederek oynuyorlar. Çok zeki, çok tecrübeli futbolcular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 3 Aralık 2017; 1:21:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albert-Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

FB forumuna girdim adamlar kadrolarını bizden iyi görüyorlar.

Biri demis giulano taliscadan iyi. Talisca şu aralar formsuz ama FB de de o adam 1-2 hafta önceye kadar hayalet takılıyordu.

Geçen seneki Talisca için hayır ama son haftalarda Guiliano bariz 2x talisca eder. Diğer kısımlarda kadro beşiktaş>gs>fb . Fenerde o işi yapıyosa önünde cenk quaresma babel olsa bilmiyorum başımıza yeni bi alex belası doğuyo derdim :) çok şükür okadar değil

FB de valbueana belki skrtel dışında oyuncu almam şuan BJK 11'ine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 3 Aralık 2017; 1:22:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

DK 70 Çıkan oyuncu Quaresma Giren Lens
    DK 70 Çıkan oyuncu Cenk Giren Negredo

Çoğu kişi sonu ne olurdu diye düşünmekten kafayı yiyordur.

Derbide 3-0 a sevinememekte varmış

Harbiden üzüldüm şu kaçanları görünce 15 net pozisyon

GS 6-0 lık maçta bile bu kadar ezilmedi

• Şaka maka Negredo gs nin içinden geçti bu arada

Maşallah

• Quaresma bir kanat oyuncusunun yapması gereken hiçbir şeyi yapamıyor artık. Bu takımda niye hala ilk 11 oynuyor anlayamıyorum. Manisa maçındaki Lens'i düşünüyorum bu maçta en az 2 gol atardı.

2 maç kesik yese ne kaybederiz?
  • Gomis'in

Tolgay'a attığı kafa net KIRMIZI bunu da konuşun

• 
Sayfa: önceki 30673068306930703071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.