Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30683069307030713072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz diz çöktüğünüz için onlar büyük gözüküyor len

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu galibiyetin anlam kazanabilmesi için haftaya kayseriyi yenmesi gerek.haftaiçi şampiyonlar liginde rotasyonlu bir kadro çıkmasını bekliyorum ama bence rotasyon oyuncularıyla ilk 11 deki oyuncular arasında fark yok hatta bugünkü kadroya bakınca yedekde olan talisca negrado lens medel şuan süperligde her takımda 11 de direk oynar gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rizelli1903

Bu gs yine fener yenemedi hemde 10kişi kalmış gs yine üzerine bile gidemedi enteresan

Sonrada bizim kadro ile kendilerininki karşılaştırıyorlar

Yedekler....

Sarhoş musun birader kendin de oynadın Fener'le niye Gsyi karşılaştırıyorsun

• Transfermarkt verilerine göre Gs lige başında transfere 39,5 M € harcamış. Bizim Şenol Güneş'e vereceksin bu parayı Şampiyonlar Ligini getirir yeminle.
  • Kayseri maçı daha önemli hafta içi olan cl maçında lens negredo orkan oynasın kalede fabri olsun gene tolgaya güven olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Aralık 2017; 1:38:7 >
  • Tosic seni söylemeden edemeyeceğim hatada yapsan kızamıyorum artık sana adam resmen yüreği ile oynuyor canını dişine takıyor senin ALLAHINA kurban tosic reyiz 🖤

• Şaka maka şu video gerçek oluyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

quote:

Orijinalden alıntı: rizelli1903

Bu gs yine fener yenemedi hemde 10kişi kalmış gs yine üzerine bile gidemedi enteresan

Sonrada bizim kadro ile kendilerininki karşılaştırıyorlar

Yedekler....

Sarhoş musun birader kendin de oynadın Fener'le niye Gsyi karşılaştırıyorsun

Dikkat et kadıköydeki hakemi Yazmadım Unuttun galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

Transfermarkt verilerine göre Gs lige başında transfere 39,5 M € harcamış. Bizim Şenol Güneş'e vereceksin bu parayı Şampiyonlar Ligini getirir yeminle.

Şampiyonlar ligini alabilecek bir Türk takımı maalesef yok günümüzde o bambaşka bir seviye avrupa ligi dersen bak o olur.
  • yazıldı mı bilmiyorum leipzig as kadroyla bugün maça çıktı sonuç;

Hoffenheim 4 - 0 RB Leipzig
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Şaka maka şu video gerçek oluyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Leipzig maçında görmek istediğim kadro
    Fabri
    GG Pepe Mitroviç Caner
    Medel-Tolgay
    Lens Oğuzhan Orkan
    Negredo

Mitroviç iyi stoper pepenin yanında ne yapacaklarına bakmak lazım ama caner bozabilir onu biraz. Yine de caner oynamalı hem maç temposu kazanması için hem de adriano dinlenmeli biraz. Bu kadroyla çıkmalıyız bence.
  • Tartışmasız sezonun en iyi oyununu oynadık. Doğrusu ben bu kadarını beklemiyordum. Tarihi skorla bitebilirdi. Bu oyunu ve performansı ligde kalan maçlarda gösterirsek şampiyon oluruz kimse önümüzde duramaz.

İnsan şimdiye kadar neredeydiniz demeden edemiyor çok bedava puanlar kaybettik.
  • Bu akşamki maç önemliydi ama porto ve leipzig zaferlerinden daha çok keyif almıştım. Akhisar takımı gibi kapanan tudorun gs krallığı ilk devreyi birazda hakem yardımıyla yere düşmeden bitirse de ikinci yarı nakavt oldu.
    Bu ligin artık sadece CL'ye katılabilmek için bir araç olduğunu bu akşam iyice anladım. Böyle çağ dışı futbol oynayan bir rakip varken şampiyon olsan ne yazar olmasan ne? 5 ay sonra bu seneki lig şampiyonluğundan kimse fazla zevk almayacak. Bu akşam kaçan goller gibi saçma şekilde kaybedilen puanlarımız çok oldu ama bu takım son düzlükteki ölümcül sprintiyle ipi rahat göğüsler. Maksat ligin tadını kaçırmadan ama arada büyük ağabeyin kim olduğunu hatırlatarak emin adımlarla ilerlemek.
    Bu sene CL'de rekor üstüne rekor kırdık. Daha da ileriye gitmek rüya gibi bir şey. CL'deki rakipler ve futboldan sonra bu lig gerçekten hafif ve yavan geliyor. 90 dakika savunma yaparak bir puan üzerine yatmaya çıkan takımlar, maç sonunda kazanmış gibi bir puana seviniyorlar. Buna fırsat vermeyerek ilk 30 dakikada bir gol atıp rakipleri etkili olduğumuz açık futbola zorlamamız gerekiyor.
    Atiba'nın alternatifi sonunda bulundu. Medel'in takıma oturmasıyla rakipten dönen toplar tekrar olgun veya ani atağa dönüşüyor. Rakip bırakın pozisyona girmeyi orta sahayı bile geçemiyor. Beklerimiz tarihimizin en hücumcu bekleri. Açıklar desen yedekleri bile kaliteli. Negredo dört günde 5 gol attı. Sezon sonu 35'i bulursa şaşırmam :))

• Evet yarin kasımpasayi yenmemiz halinde sıralamada önünüze geciyoruz tesekkurler gs yi yendiginiz icin

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    Fb yi takan yok kardeş rahat ol :)
  • Çok keyif aldığım ve izlemek istediğim takım gördüm.cok beğendim ve takımın dagitacagini baskılı olacağını tahmin etmiştim.takim içinde bizim yani bizlerle yansıtmayan birşeyler olduğu kesin bence.bu durumu özetlersek istediklerinde Avrupa'nın başarılı takımlarının bugün uyguladığı oyun performansını izledik bence.lyon ve Porto maçlarına gitmiştim ama bugün bu maçta stadyum da olmadığım için gerçekten çok pişman oldum.takiskaya takım veya bireysel olarak bir tekpi olabilir mi? yoksa gerçekten performans konusunda mı bir sorun var onu anlayamadım

• Gs yi biz yendik şampiyon fener oluyo xD

Herifler ne çekip bu kafaya ulaşıyolar anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Evet yarin kasımpasayi yenmemiz halinde sıralamada önünüze geciyoruz tesekkurler gs yi yendiginiz icin

sezon sonunda bizden daha fazla puan toplayacağınızı düşünüyormusunuz , merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 30683069307030713072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.