Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22132214221522162217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

Sabah ilk kalktım twitter da Medel'in fotoğrafına rastladım Başka gören var mı ?

Sonra bir uyandın medel yedek. Çünkü tosic var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NorveçliMühendis -- 22 Eylül 2017; 15:16:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adriano ihtimali var diyorlar??
  • Şimdi Beinsportsda haberi gördüm. Şenol Güneş Adriano yerine Necip stoperde de Tosici oynatacakmış. Eğer ki böyle çıkarsa kesin kaybederiz. 2 gün önce Medelin oynayacağını varsayarak kesin yeneriz dedim ama Medel yerine Tosici oynatıp sağa da Necipi koyarsa mağlubiyet hayırlı olsun. Sonra da bana kimse Şenol Güneşi savunmasın ki ben Şenol Güneşe bir kere bile bir şey demedim. İnşallah böyle inatlara girişmez..

• Medel daha ilk maçında stoperde kusursuz oynadı adam gidip Tosici oynatacakmış. Sonra niye Kadıköyde yenemiyoruz her sene hep bir şey çıkıyor. Mustafa denizli zamanında 9 defansif oyuncuyla çıkmıştı. Samet Aybaba Escude sol bek oynatmıştı vs vs Şimdi de Medel gibi adam varken Tosici oynatırsa hele bir de sağ beke yine Medeli değil de Necipi oynatırsa rezillik..

• Hala aranızda hakemi konuşanları eleştirenler var.

Kimse 101. yıl kıyımını hatırlamıyor mu? Bir yaşlı ben miyim bu forumda.

Beşiktaş hızını almış renkilerle ilk yarı bitmeden 11 puan fark açmış iken Beşiktaş Düşmanları tetikçiyi tuttu ve Beşiktaşım bir daha belini doğrultumadı.

Arkadaşlar şu bir gerçek ki bu sene şampiyon olursak Juve gibi 4-5 sene daha olur seriye bağlarız.

GS son kurşunu attı, cl'ye gidemezlerse mali yükün altından kalkamaz yeni borç yaratırlar riva güncel borcu bitirdi.

Fener, Azizi göndermeye çalışır ve ortalık karışır 2 sene daha kendilerine gelemezler.

bunların hepsini engellemek için yine bir hakem cinayeti işlenebilir.

Bakın bu hakem geçen FB maçı bir kenara, suni gündem yaratılan Q7 çarpışmasını bilinçaltında yaşayan bir adam şu anda. 15 gün olunca kendisini yere yıkan oyuncuya farkında olmadan önyargılı olacaktır.

Burdan yazıyorum, sonra alıntılarsınız, bu hakemle yenmemiz mümkün değil! Yenersek de Palabıyık başta olmak üzere herkesden özür dilerim.

Ama ev araba sat, Fener'e bas çünkü tezgah ortada.

Açın gözlerinizi bakmayın şaşı!

• Medel,Mafia 2 oyunundaki Joe karakterine benzemiyor mu?Hareketleri de benzerlik gösteriyor.

• Maci FB kazanamaz ama S.Gunes kazandirabilir, nasil mi?

Biz boyle maclardan once aman Senol hocam soyle cikma, X oyuncusu yerine Y oyuncusunu oynat yoksa sikinti olur dedigimiz ne kadar mac varsa Senol hocamiz adeta bize inat edercesine X oyuncusunu oynatmis ve ortalik karismistir.

Bizde Adriano yok, yerine Necip oynarsa Alper Potuk orayi otoban yapar hatta Necip'i kirmizilik bile edebilir.

Hadi diyelim Necip idare etti, bitti mi? hayir bitmedi. Tosic bey naabiyonuz efendim? sozunu kullanmadan bu mac bitmez. Pepe-Medel yerine Pepe-Tosic cikarsak yine Aykut hocanin oynamasi gereken maden belli.

Aykut hoca mac saatine kadar bekle gor yapsin yeter, mac icinde zaten Necip yada Tosic'ten birisi patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jurgenk

Hala aranızda hakemi konuşanları eleştirenler var.

Beşiktaş hızını almış renkilerle ilk yarı bitmeden 11 puan fark açmış iken Beşiktaş Düşmanları tetikçiyi tuttu ve Beşiktaşım bir daha belini doğrultumadı.

Arkadaşlar şu bir gerçek ki bu sene şampiyon olursak Juve gibi 4-5 sene daha olur seriye bağlarız.

GS son kurşunu attı, cl'ye gidemezlerse mali yükün altından kalkamaz yeni borç yaratırlar riva güncel borcu bitirdi.

Fener, Azizi göndermeye çalışır ve ortalık karışır 2 sene daha kendilerine gelemezler.

Bakın bu hakem geçen FB maçı bir kenara, suni gündem yaratılan Q7 çarpışmasını bilinçaltında yaşayan bir adam şu anda. 15 gün olunca kendisini yere yıkan oyuncuya farkında olmadan önyargılı olacaktır.

Burdan yazıyorum, sonra alıntılarsınız, bu hakemle yenmemiz mümkün değil! Yenersek de Palabıyık başta olmak üzere herkesden özür dilerim.

Katılıyorum +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk defa bu sene umutluyum deplasman derbilerinden hep defansta acemilik yapıp yeniliyorduk. İnşallah Pepe iyi bir liderlik yapar takıma Caner saçmalamaz umarım kazanırız rahat bir şekilde. Valbuenayı kitle tamam hatta kitleme rahat bırak defansif boşluk verecek zaten o taraftan Quaresma rahat eder.
  • hawkbjk kullanıcısına yanıt
    şşş çaktırma
  • Merhaba . Yarın ki derbiden önce Avatar ve İmzasına iddiaya girecek var mı . Bölüm uzaklaştırmasına da , ok derim eğer uzun süreli ve postlu ise .
  • Defansta Tosic, Caner, Necip olursa siz asıl o zaman görün eğlenceyi ki defans Şenol'un umurunda değil. Avrupa'da başarısız olmasının temel sebebi de bu zaten.

• Proföser doktor Stefan Hawking konuştu beyler dağılın.

• Adriano sakat yerine necip oynayacak kesin yeniliriz diyenlere soruyorum; hani kadromuz lig standartlarinin ustundeydi? Hani FENERBAHCE çöp takimdi?

• Ya şenol hoca sizi rezil etmekten bıktı siz rezil olmaktan bıkmadınız. Yok hala neden tosic 11 de medel yok, neden necip sağ bek oynuyor bla bla. Ya yeter kardeşim bu adamlarla 1 hafta geçiren ŞENOL HOCA, siz değilsiniz. Vallahi bıktım çok bi bok biliyormuş gibi hepsi futbol uleması, yeter ya Allah aşkına.

• quote:

Orijinalden alıntı: jurgenk

Hala aranızda hakemi konuşanları eleştirenler var.

o zamanlar ne internet vardı düzgün ne de sosyal medya şu zamanda maalesef yemez o işler çünkü ne varsa su yüzüne çıkıyor adamlar bir şey yapıyor sosyal medyadan kaldıramıyorsun olan biten hep göz önünde oluyor kimin ne yaptığı ortada maalesef üstüde kapatılamıyor artık o işler zor yani artık

• Bu Övünç Özdem ne böyle.Bugün ki yorumları izliyorum adam Şenol Güneş'in en güvendiği isim Tosic diyor.
    Tosic'i savunan adam Beşiktaş'lı değildir.Gözü kapalı hava topuna çıkan, sürekli pozisyon hatası yapan,maçın herhangi bir anında takımı 10 kişi bırakan veya kendi kalesine gol atan, savunmadan oyun kuramayan bir oyuncu.Neymiş mücadele ediyormuş.Mücadele etmesin adam gibi oynasın.Karabük ve Porto maçlarında olumsuz sonuçlar alsak bu Tosic denen adamı savunmaya devam mı edecekti bizim forumdakiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrensArthur -- 22 Eylül 2017; 17:50:57 >
  • Bu sefer mağlubiyete yada beraberliğe Şenol Güneş'in herhangi bahanesi yok.Geçen yıl resmen yedeksiz oynamıştık.Kulübeden girecek 1 tane adamımız yoktu.Bu sene defans hariç çok sağlam 1 takım daha çıkar.Medel,Negredo,Lens,Tolgay bunların hepsi rotasyon oyuncusu bu maçta oynatmayıp sonra Leipzig maçı için çok yüklenmedik derse yemezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

İlk defa bu sene umutluyum deplasman derbilerinden hep defansta acemilik yapıp yeniliyorduk. İnşallah Pepe iyi bir liderlik yapar takıma Caner saçmalamaz umarım kazanırız rahat bir şekilde. Valbuenayı kitle tamam hatta kitleme rahat bırak defansif boşluk verecek zaten o taraftan Quaresma rahat eder.

Herkesin Pepe'de beklentisi enseyi tutunca kafayı gömmesiydi ama enseyi tutunca evladını sever gibi okşuyor mübarek takımla iletişimi biraz daha iyi olunca tam olarak mükemmel olucak inşallah şanssız bir sakatlık yaşamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÜniversiteliAdam

Bu 8 taşın adminleri de tam tinerci la asjaqjajsj adam uefaya laf atıyor ben de siz bu formayla çeyrek final oynamıştınız demi dedim ban yedim XD

umarım bunun gibileri banlıyonuzdur adminler ben daha hafif kelimelerden kaç defa ban yedim.

• 
Sayfa: önceki 22132214221522162217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.