Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omaTR

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Beşiktaş’ın hem Atiba’ya alternatif hemde stoper bölgesine yönelik olarak düşündüğü Gary Medel’den sosyal medyada sürpriz beğeni geldi.

Bir transfer haberi sayfasının Beşiktaş’ın Gary Medel’e olan transfer teklinifinin bulunduğu fotoğrafı beğenen Gary Medel son günlerde Şampiyonlar Ligi yüzünden Beşiktaş’ı istiyor iddialarını bir bakıma doğrulamış oldu.

İşte o beğeni;

Bjk.org

haydeeee

cidden; aslen stoper olmamasına rağmen stoper transferi için çok boyutlu düşünüldüğünde adı geçen en mantıklı isim.

FFP dahilinde 100bin açık kaldı diye kuruş hesabı yaparken 10m euroluk teklifi nasıl yapmışız kafam almıyor

Medele yapildi yaziyor intere degil 4-5 yillik 10 milyon teklif edilmiş olabilir medele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beşiktaş bey ne yapıyorsunuz!

La medel falan da gelirse varya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

quote:

Orijinalden alıntı: BackLean

Maaş dengesinde bence sorun olmaz çünkü bu oyuncular oynadıkları takımlarda da bu ücretleri alıyorlardı. Bence futbolda güzel bir profil yakaladık stad, taraftar, bitmiş denilen oyuncuları parlatmak şenol hoca gibi bir çok etken var. Artık oyuncu yatmaya geliyor tezide değişmeli artık oyuncular daha çok oynamak istiyor günümüz futbolunda. örnek q7 eto buffon atiba aduriz zlatan xabi alonso vs vs.

Negredo daha az aliyordu. Haftalik 30 K Pound. Yillik 1,5 M € 'ya tekabül ediyor. Bir de Premier Lig vergilerini düsün..
    Pepe de 100 K € haftalik. (Ispanya vergilerini ve kontratinin bittigini düsünürsen Besiktas'taki kontrati daha yüksek diyebiliriz)

Bu rakamlara google'dan aldim. Siz de bakabilirsiniz.
    Iki oyuncu da mevcut kazanacaginin daha üstünü alacak.

Ama benim asil demek istedigim bu iki oyuncunun gecen senelere göre kazandigi degil, mevcut Besiktas oyuncularinin kazandiklari arasindaki fark.

Onlar net halidir.Real Madrid'de oynayan adamın 2-3 milyona oynayacak hali yok

Ilgili kaynak sadece Ronaldo ve Messi'nin kontrati net olarak yapilmis.
    Diger tüm oyuncular vergiye tabi.

http://sportsmaza.com/football/real-madrid-players-salaries/

• quote:

Orijinalden alıntı: hawkbjk

admin hakaret savuran fenerliye 1 gün ceza vermiş bana 7+7 iki hafta ceza vermiştiniz

edit: hakeretin cezası 1 günse söyleyin de ona göze sövelim rahat rahat

1 gün ceza daha büyük cezanın sinyali bir keresinde admin söylemişti idareten böyle bir şey yapiliyo sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Yenimi yazmış

Yeni dostum, bizim taraftar da Marcelo'nun eşine teşekkür/sevgi mesajları yazıyor. İnşallah başarılı olur Marcelo, hem kendisi hem ailesi cidden iyi insanlardı. Yolu açık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 3 Ağustos 2017; 17:2:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Bir hafta önce ağlak ağlak mesaj yazanlar bakıyorum da pek mutlular. Demiştik size biraz sabredin Başkan bombaları patlatacak diye

aynen hocam . geçen hafta öldük bittik biz diyenler nerede şimdi
  • ariaven A kullanıcısına yanıt
    Babel zaten onlara yakın para alıyor. Atiba'dan beklemem çünkü son dönemleri artık, ozi ve tolgaya gelince onlarda avrupada büyük klüplerde ispatlasınlar kendilerini, zaten doğal olarak o maaşlardan aşağı gelmezler. Arda turanda olduğu gibi gs'ye gelmek isterim fakat maaşım külfet olur diye açıklamaları var, gsde oynadığı rakamlara gel oyna diyemezler zaten şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

FB bölümüne normal yazıyoruz 1 gün uzaklaştırıyor adamlar kendi taraftarları hakaret ediyor halen Ban yok. Forum bitmiş

yalnız yorumlar efsane
  • Mehmet Topal keşke bu sezon 77 numaralı formayı giyse Malum Atiba reis yaşlanıyor alternatif lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

Mehmet Topal keşke bu sezon 77 numaralı formayı giyse Malum Atiba reis yaşlanıyor alternatif lazım.

Atiba nin alternatifi?
    Mehmet Topal bence Necip in alternatifi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahım Medel amin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

quote:

Orijinalden alıntı: BackLean

Maaş dengesinde bence sorun olmaz çünkü bu oyuncular oynadıkları takımlarda da bu ücretleri alıyorlardı. Bence futbolda güzel bir profil yakaladık stad, taraftar, bitmiş denilen oyuncuları parlatmak şenol hoca gibi bir çok etken var. Artık oyuncu yatmaya geliyor tezide değişmeli artık oyuncular daha çok oynamak istiyor günümüz futbolunda. örnek q7 eto buffon atiba aduriz zlatan xabi alonso vs vs.

Negredo daha az aliyordu. Haftalik 30 K Pound. Yillik 1,5 M € 'ya tekabül ediyor. Bir de Premier Lig vergilerini düsün..
    Pepe de 100 K € haftalik. (Ispanya vergilerini ve kontratinin bittigini düsünürsen Besiktas'taki kontrati daha yüksek diyebiliriz)

Bu rakamlara google'dan aldim. Siz de bakabilirsiniz.
    Iki oyuncu da mevcut kazanacaginin daha üstünü alacak.

Ama benim asil demek istedigim bu iki oyuncunun gecen senelere göre kazandigi degil, mevcut Besiktas oyuncularinin kazandiklari arasindaki fark.

Negredo'nun Valencia ile sözleşmesi 7 milyon euro eline 3.5 milyon euro gibi bir şey kalıyor.

• cometoBesiktas sosyal medya etkileşimi:

https://twitter.com/mesutdarendeli/status/893110817209688064

• ya resmen beşiktaş proje takımı gibi oldu.

hayretle izliyorum transferleri.

2 sene sonra ronaldo gelir. bu burada kalsın. 2 sene sonra uplarım.

böyle gidersene renkli menkli kalmaz..inş önümüze bir engel çıkarmazlar.
  • ariaven A kullanıcısına yanıt
    Google'ın neresinden buldun o maaşı bilmiyorum ama santrafor adam haftalık 30k GBP'ye oynamaz bence.

http://www.telegraph.co.uk/football/2016/07/18/middlesbrough-to-complete-signing-of-alvaro-negredo-from-valenci/

Bu haberde Negredo'nun maaşı haftalık 100K GBP civarında olacak yazıyor. İnsanları yalan yanlış yönlendirmeyelim lütfen. Okuduğunuz bilgileri 2-3 yerden teyid etmeden paylaşmayın.
  • Fener son dk salça olmuş lense

Taraftar 7sülalelerine yağdırnca tabi:) *ama geçti o iş artk

• hadi bakalım

edit: ismin yazılı olduğu yerde yamukluk var. ilk bakışta anlaşılmıyor ama dikkatli bakılınca yamukluk fark ediliyor. umarım sahte değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brovazZ -- 3 Ağustos 2017; 19:11:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaralışişman

ya resmen beşiktaş proje takımı gibi oldu.

hayretle izliyorum transferleri.

2 sene sonra ronaldo gelir. bu burada kalsın. 2 sene sonra uplarım.

böyle gidersene renkli menkli kalmaz..inş önümüze bir engel çıkarmazlar.

30 Temmuz darbesi ile Şenol Hocayı elimizden almaya çalıştılar, duvar gibi durduk, başaramadılar. Şimdi hesap sorma ve intikam zamanı.
  • Lens için kap gelse de rahatlasak fb araya girmiş diyolar
  • 
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.