Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
105.796
Cevap
136
Favori
3.658.554
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    8064 Mesaj

Sen daha ne yüzle buraya yazabiliyosun yeterince fail olmadınmı ?? Bak normalde senin gibilere cevap vermem yokmuş gibi davranırım ama ilk ve son kez olsun bu üstüne basa basa şunu söyleyim sen ve senin gibilere : Bunlar iyi günleriniz daha beter olucak herşey !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: darkwingduckwithblaster
  • Binbaşı
    1045 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

2.5 a 7 taksitle bitirdi hocam

Hocam bu taksit mevzusu saka mi yoksa gercek mi?2.5 milyon 7 taksit nedir

Orijinalden alıntı: darkwingduckwithblaster

30 tane eski fenerliyi alıp utanmayan adam mısınız siz

Ali Güneşi bile aldınız xd

Almadık demiyoruz aldık ama hiç biri çöp değildi ismail köybaşının çöp olduğunu kabul etmen gerekir.
    |
    |

Yorum sılınmıs. Bunu hangı admın yaptıysa cıksın ortaya. Bu rezalet nedır be ? Isguzarlıgın onde gıdenı adam.
    ▪Q7
    ▪Talisca
    ▪Babel
    ▪Cenk

|
    |

Gerçek hocam bu adam her şey bittikten sonra yazıyor genelde :D
    https://twitter.com/firatgunayer/status/892835303265841153
    |
    |
    maykılscofield kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Deleted User, Genel Tartışma ve Transfer Konusu konusunda bir mesajınızı alıntıladı: "Cok akıllı adam hocam ve dogruları soluyor. .

Harbiden silmişler hocam bana mı ceza verecekler acaba
    |
    |
    berkans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

katar emiri neymar ile 300m eur karşılığında katardaki dünya kupası için tanıtım elçisi olarak anlaşıyor. neymar da o parayla bonservisini alıyor. boşta kalan neymar ile psg 30m euro yıllık ücretten anlaşma yapıyor. sıfır ffp

fiko'nun nasıl aklına gelmez bu.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    KPMG adlı kurumun raporuna göre maddi açıdan avrupanın 30. en büyük takımıymışız .

Kaynak :http://uk.businessinsider.com/ranked-the-32-most-valuable-clubs-in-european-football-2017-6/#31-psv-eindhoven-210-million-179-million-2

fener 22 gs 21.miş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flight Of Icarus -- 3 Ağustos 2017; 16:4:4 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ajzen

Deleted User, Genel Tartışma ve Transfer Konusu konusunda bir mesajınızı alıntıladı: "Cok akıllı adam hocam ve dogruları soluyor. .

Harbiden silmişler hocam bana mı ceza verecekler acaba

Hocam o roportajım Donanımhaber'de yayınlandı. Dusunun artık yanı olayı. Roportajdan alıntı yaptım. Sılmıs adam.

Malesef bu sekılde bazı ısı bılmeyen hatta kendını bılmeyen bolum yonetıcılerı var. Cıkıp acıklama da yapmazlar.
    |
    |
    Bunlar iyice kudurdu
    |
    |
    @Daysgone @van doom @jakin33@SAYKOOO14 @TheMuyu
  • Kurmay Yarbay
    2159 Mesaj
    Beşiktaş'ın yeni transferleri Alvaro Negredo, Jeremain Lens ve kadrosuna katmayı planladığı diğer iki yabancı futbolcuya lisans çıkartabilmesi için kadrosundaki yabancılardan dördüyle yolları ayırması gerekiyor.

Öne çıkan isimler ise Denys Boyko, Pedro Franco, Alex Milosevic ve TFF'ye Hollanda pasaportuyla bildirilen Ermeni asıllı futbolcu Aras Özbiliz.

Siyah-beyazlılar, Şenol Güneş'in kadroda düşünmediği bu 4 futbolcu için toplam 8 milyon euro (33.6 milyon Türk Lirası) bonservis bedeli ödedi. Bileti kesilen futbolcuların Beşiktaş'a senelik maliyeti ise yaklaştık 2.5 milyon euro...

Süper Lig'de geçtiğimiz sezonu Süper Lig Şampiyonu olarak tamamlayan Beşiktaş, bu sezonki ilk resmi maçına Turkcell Süper Kupa'da 6 Ağustos'ta Konyaspor karşısında çıkacak.

Haber Kaynağı: Akşam
    |
    |

Orijinalden alıntı: DeacoN

neymar'ın transferindeki ffp'ye takılmadan futbolcu transfer etme olayını biz de yapamaz mıydık?

katar emiri neymar ile 300m eur karşılığında katardaki dünya kupası için tanıtım elçisi olarak anlaşıyor. neymar da o parayla bonservisini alıyor. boşta kalan neymar ile psg 30m euro yıllık ücretten anlaşma yapıyor. sıfır ffp

fiko'nun nasıl aklına gelmez bu.

Paran olduğu zaman her şey yapılır.aslinda ffp

besiktasin işine geliyor bunca borç içinde kurtarıcı olmuş hatta transfer yapacakken koz olarak bile kullanabiliyoruz.futbolun carkini döndüren adamlara kural işler mi paralarinin haddi hesabi yok.neymar a sadece futbolcu transferi olarak bakmak hata bir devrim bu siyasi bile olduğu söyleniyor olayın oralara girmiyorum.Araplar her yerde olduğu gibi girdikleri yerin tadını kaciriyorlar

|
    |

• Teğmen
    204 Mesaj
    |
    |
    darkwingduckwithblaster nickli arkadaşın inanılmaz bir acısı var arkadaşlar hemde öyle böyle değil. Siz istediğiniz kadar cevap verin adamın acısı geçmeyecek. Baksanıza kendini avutmak için hasan aliyle caner'ı gökhan'ı ve lens'ı aynı kefeye koymuş. Boşverin blocklayın geçin

|
    |

|

Orijinalden alıntı: konuşantahta

la olm tamam milletin karısına niye erik gibi diyosun :D :D

Allah herkesin gönlüne göre versin. sen buna bak buna şu güzelliğe bak adamın gözü kamaşıyor

Bizim baskan da erik gibi yani tesbihde kusur olmaz derler

Gencim abi kanim kaynıyor

• Yüzbaşı
    538 Mesaj
    biz 7,5m a marcello yu satmadık mı yahu? benim kaçırdığım başka bir transfer mi var?
    negredo 3,5m , lens 5m ediyo sana 8,5m. takip edemedim galiba transfer dönemini
kolayoto.com
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.