Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12871288128912901291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Medel gelirse Pepe ile karşılarındaki forvete Allah kolaylık versin , sopa yemekden beter eder adami bu 2li

Medelin ve Pepenin ayaklarinida düsününce geçen sene oynayamadığımız kontra atak futboluda Lens ve Babelin hiziyla çok rahatlikla zor deplasmanlarda gol atabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brovazZ kullanıcısına yanıt
    Salça olunduktan hemen sonra bu geldi. Bu iş içeriden, ama kim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Fener son dk salça olmuş lense

Taraftar 7sülalelerine yağdırnca tabi:) *ama geçti o iş artk

fiyat yükseltmiş aziz diyorlar tabii ne kadar doğru bilemeyiz ama lens'i alırlarsa da şaşırmam çünkü taraftar çıldırmış durumda. murat özen bu iş bitti diyorsa bitmiştir bence gene de soğukkanlı karşılamak lazım her olasılığı. lens çubukluyu giymeden hiçbir şey kesin değil bunu nasri transferinde de yaşadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Google'ın neresinden buldun o maaşı bilmiyorum ama santrafor adam haftalık 30k GBP'ye oynamaz bence.

http://www.telegraph.co.uk/football/2016/07/18/middlesbrough-to-complete-signing-of-alvaro-negredo-from-valenci/

Bu haberde Negredo'nun maaşı haftalık 100K GBP civarında olacak yazıyor. İnsanları yalan yanlış yönlendirmeyelim lütfen. Okuduğunuz bilgileri 2-3 yerden teyid etmeden paylaşmayın.

Daha güncel oldugu icin bu linki aldim.
    http://sillyseason.com/salary/middlesbrough-fc-players-salaries-101377/

Ancak sizin verdiginiz link daha dogru olabilir. Ancak unutmayin ki haftalik 100K Pound verilen ücret. Vergi kesintileriyle birlikte Besiktas'tan alacagi ücretin altinda oldugunu düsünüyorum.

• brovazZ kullanıcısına yanıt
    Aksam Lens ile ilgili transfer videosu düsse güzel olur.
  • Herkes nedense Medel'i istiyorda bence kesinlikle Vida'yı almalıyız. Şampiyonlar liginde oynamak için bizde oynamayı kabul edecektir. 6 ay sonra sözleşmesi bittiği için bonservis olarakta ucuza halledilebilir. Neden Vida? Öncelikle 2 tane lider savunmacıya ihtiyacımız var. Stoper de sakatlık ceza çok olur. Pepe yokken mitrovic vida ; vida yokken de Pepe Tosic ikilileri daha sağlam.Mesela Pepe yokken Mitrovic Medel zayıf kalır bence. Herkes nedense Medel atiba alternatifi de olur diye düşünüyorda atiba'ya alternatif alınacaksa direk oraya alınır. 2 mevkide oynasın diye oyuncu alınmaz. Zaten bu yıl Atiba Tolgay Necip o mevki için yeterli.Zaten 8 numarada Oguzhan banko. !0 numarada Talisca Banko. Tek mevkide 4. alternatif için kısa boylu ön liberodan bozma stoperle oynanırmı? Milli takımda Mehmet Topal'ın stoper oynaması gibi birşey. Medel'in performansına falan birşey demiyorum. Gayette iyi oynuyor stoperde ama bence mantıksız. Saf stoper almalıyız. Vida Miranda gibi bir stoper alınmalı kaldıki pepe de gerekirse önlibero oynayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: brovazZ

hadi bakalım

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Nedir bu?

• ARKADAŞLAR BUNCA YILDIR TAKİP ETTİĞİM BİR SAYFA PES TÜRKİYE ŞİMDİ AÇIKLAMA YAPTI BİLENLER BİLİR HER TRANSFERİ TUTTURUR VE SAĞLAM KAYNAKLARI VARDIR ;

ÖZEL | ''Fenerbahçe, Lens transferinde araya girdi'' haberleri gerçeği yansıtmıyor. Lens, Beşiktaş'ta.
  • lens kap için neden bekleniyor??

• VİDEO ÇEKİYORLARDIR :)
  • Medel de geliyor galiba inanamıyorum nasıl bir takıma doğru evriliyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: DeacoN

quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Fener son dk salça olmuş lense

Taraftar 7sülalelerine yağdırnca tabi:) *ama geçti o iş artk

fiyat yükseltmiş aziz diyorlar tabii ne kadar doğru bilemeyiz ama lens'i alırlarsa da şaşırmam çünkü taraftar çıldırmış durumda. murat özen bu iş bitti diyorsa bitmiştir bence gene de soğukkanlı karşılamak lazım her olasılığı. lens çubukluyu giymeden hiçbir şey kesin değil bunu nasri transferinde de yaşadık.

sanmiyorum olayi buraya kadar getirip taraftari madara ederse yonetim cok tepki ceker

• Ahmet ercanlar fbliler ile dalga geçiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • negredo ne zaman istanbulda olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Medel de geliyor galiba inanamıyorum nasıl bir takıma doğru evriliyoruz...

medel nasıl topçu hocam marcelo kadar var mı ondan iyimi yoksa

• Medelin bu sezon ne asisti ne golü varmış. ben pek bilmiyorum medeli.

gerçekten beşiktaşımıza yararlı olacakmı. fizik olarakta hantal birine benziyor.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göksel Arda

ARKADAŞLAR BUNCA YILDIR TAKİP ETTİĞİM BİR SAYFA PES TÜRKİYE ŞİMDİ AÇIKLAMA YAPTI BİLENLER BİLİR HER TRANSFERİ TUTTURUR VE SAĞLAM KAYNAKLARI VARDIR ;

ÖZEL | ''Fenerbahçe, Lens transferinde araya girdi'' haberleri gerçeği yansıtmıyor. Lens, Beşiktaş'ta.

Pes türkiye ne ya dhcghdzfgxh

• quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

negredo ne zaman istanbulda olur?

Bu saatlerde havalına inmesi lazım ucağının.

taraftarlar havalanını basmış tv.i gösterdi bekliyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12871288128912901291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.