Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pepe: 4,75 M €
    Negredo: 4,2 M €

verilecek.

Bugüne kadar maas dengelerini cok iyi koruyan Besiktas'ta bu problem yaratabilir.

Son sampiyonluklarda bu kadar fazla ücret alan oyuncu yoktu. Hatta maas dengelerine cok önem veriliyordu.

En büyük korkum bu kadar yüksek maas alan oyuncularin bir süre sonra yatisa gecmesi. Özellikle FB ve GS'nin son yillardaki fiyasko transferlerine bakin.

Bakalim yönetim ve teknik kadro bu maas dengesizliginin yaratacagi problemleri zaman icerisinde cozebilecek mi..
  • Medel gelmek istiyoda arada fark varmış olmadı kiralarız opsiyonlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Beşiktaş’ın hem Atiba’ya alternatif hemde stoper bölgesine yönelik olarak düşündüğü Gary Medel’den sosyal medyada sürpriz beğeni geldi.

Bir transfer haberi sayfasının Beşiktaş’ın Gary Medel’e olan transfer teklinifinin bulunduğu fotoğrafı beğenen Gary Medel son günlerde Şampiyonlar Ligi yüzünden Beşiktaş’ı istiyor iddialarını bir bakıma doğrulamış oldu.

İşte o beğeni;

Bjk.org

haydeeee

cidden; aslen stoper olmamasına rağmen stoper transferi için çok boyutlu düşünüldüğünde adı geçen en mantıklı isim.

FFP dahilinde 100bin açık kaldı diye kuruş hesabı yaparken 10m euroluk teklifi nasıl yapmışız kafam almıyor

• ariaven A kullanıcısına yanıt
    Dostum hatırladığım kadarıyla gomez 4.5 m € veya 5.5 m € aldı birde abubakar 3.5 m € alıyordu bence oynarlarsa hiçbir problem olmaz gomezin maaşını kimse konuşmadı hiç bir yerde sıkıntı olacağını düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: byamon

Dostum hatırladığım kadarıyla gomez 4.5 m € veya 5.5 m € aldı birde abubakar 3.5 m € alıyordu bence oynarlarsa hiçbir problem olmaz gomezin maaşını kimse konuşmadı hiç bir yerde sıkıntı olacağını düşünmüyorum

KAP Bildirimi:
    Mario Gomez'in şirketimize kiralanması konusunda Fiorentina kulübü ile opsiyonlu olarak anlaşmaya varılmıştır. Mario Gomez'e, 2015-2016 sezonunda 3.500.000 Euro garanti ücreti ödenecektir

O dönemlerde 3,5 M bile yüksekti. Düsün artik..

• Demba Ba da dönecek sanırım Medel ve Demba Ba ile transferler bitecek gibi.
    Maaş dengesinde bence sorun olmaz çünkü bu oyuncular oynadıkları takımlarda da bu ücretleri alıyorlardı. Bence futbolda güzel bir profil yakaladık stad, taraftar, bitmiş denilen oyuncuları parlatmak şenol hoca gibi bir çok etken var. Artık oyuncu yatmaya geliyor tezide değişmeli artık oyuncular daha çok oynamak istiyor günümüz futbolunda. örnek q7 eto buffon atiba aduriz zlatan xabi alonso vs vs.

• Beşiktaş, Medel'e toplamda 10M €'yu bulan yeni bir teklif yaptı. Şili'li oyuncu artık teklifi daha ciddi düşünüyor. (La Gazzetta dello Sport)

ERDAL TORUNOĞULLARI: "Medel ciddi olarak ilgilendiğimiz oyunculardan bir tanesi. Uygun şartlarda kadromuza katmaya çalışıyoruz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 3 Ağustos 2017; 16:43:26 >
  • Takım yıldızlar topluluğu oldu la şaka maka
  • omaTR kullanıcısına yanıt
    muhtemelen fiyat yükseltme haberi.

• Umarım hayırlısı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BackLean

Maaş dengesinde bence sorun olmaz çünkü bu oyuncular oynadıkları takımlarda da bu ücretleri alıyorlardı. Bence futbolda güzel bir profil yakaladık stad, taraftar, bitmiş denilen oyuncuları parlatmak şenol hoca gibi bir çok etken var. Artık oyuncu yatmaya geliyor tezide değişmeli artık oyuncular daha çok oynamak istiyor günümüz futbolunda. örnek q7 eto buffon atiba aduriz zlatan xabi alonso vs vs.

Negredo daha az aliyordu. Haftalik 30 K Pound. Yillik 1,5 M € 'ya tekabül ediyor. Bir de Premier Lig vergilerini düsün..
    Pepe de 100 K € haftalik. (Ispanya vergilerini ve kontratinin bittigini düsünürsen Besiktas'taki kontrati daha yüksek diyebiliriz)

Bu rakamlara google'dan aldim. Siz de bakabilirsiniz.
    Iki oyuncu da mevcut kazanacaginin daha üstünü alacak.

Ama benim asil demek istedigim bu iki oyuncunun gecen senelere göre kazandigi degil, mevcut Besiktas oyuncularinin kazandiklari arasindaki fark.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

quote:

Negredo daha az aliyordu. Haftalik 30 K Pound. Yillik 1,5 M € 'ya tekabül ediyor. Bir de Premier Lig vergilerini düsün..
    Pepe de 100 K € haftalik. (Ispanya vergilerini ve kontratinin bittigini düsünürsen Besiktas'taki kontrati daha yüksek diyebiliriz)

Bu rakamlara google'dan aldim. Siz de bakabilirsiniz.
    Iki oyuncu da mevcut kazanacaginin daha üstünü alacak.

Ama benim asil demek istedigim bu iki oyuncunun gecen senelere göre kazandigi degil, mevcut Besiktas oyuncularinin kazandiklari arasindaki fark.

Onlar net halidir.Real Madrid'de oynayan adamın 2-3 milyona oynayacak hali yok

• Lens'le ilgili anons videosunda büyük ihtimal Atiba olur.

Belki Noah da yer alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 3 Ağustos 2017; 16:48:23 >

Ben Valenciadaki maaşını kasdetmiştim neyse önemli değil. Ya bizim takımda pepe ve negredonun maaşını sorun edecek biri olacağını sanmıyorum kariyerleri ile ispatlamışlar kendini tutupda cenk yada tosic (aynı bölgede oynadıkları için) mırın kırın edemez. Ha belki q7 diyeceğim ama onunda nasıl tekrar geri döndüğünü biliyoruz.

• Marcelo'nun eşi
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Lens'le ilgili anons videosunda büyük ihtimal Atiba olur.

Belki Noah da yer alır.

Noah'ın bu videosu çok güzel fikir aslında. Bu sefer Pepe,Negredo falan sayar en son Lens der. Atiba "O bizim takımda değil" falan derken kapıdan çıkar gelir Lens.

• admin hakaret savuran fenerliye 1 gün ceza vermiş bana 7+7 iki hafta ceza vermiştiniz

edit: hakeretin cezası 1 günse söyleyin de ona göze sövelim rahat rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawkbjk -- 3 Ağustos 2017; 16:53:44 >
  • khan_1903 kullanıcısına yanıt
    Yenimi yazmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben Valenciadaki maaşını kasdetmiştim neyse önemli değil. Ya bizim takımda pepe ve negredonun maaşını sorun edecek biri olacağını sanmıyorum kariyerleri ile ispatlamışlar kendini tutupda cenk yada tosic (aynı bölgede oynadıkları için) mırın kırın edemez. Ha belki q7 diyeceğim ama onunda nasıl tekrar geri döndüğünü biliyoruz.

Iste ben emin olamiyorum. Zaten benim korkum Cenk veya Tosic degil. Daha cok Q7, Oguzhan, Atiba, Tolgay, Babel..Sonucta bu cocuklarla sampiyon olduk.
    Son yillarda alisik degildik bu rakamlara. Umarim sikinti olmaz.

Bunu yazarken farkettim de , gelip de yatis yapanlar hep Hollandalilar. RVP, Van der Wiel, De Jong filan. Lens umarim ayni sekilde gelmez..
  • 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.