Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lens te geliyorsa gokhanda donunce orkan az sans bulur. hollandadan bir takima kiralasak cok iyi olur ofans ozelliklerinide gelistirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün de Vida açıklansa

Fener'e atıp tutuyoruz ama asıl rakip Başakşehir. Çok fena mücadele olacak bu yıl

• Adam koca negredoyu 2,5 M € ya bitirdi seneyede 15 e çine iteler söylemedi demeyin.
  • Gokhan gönül sakatlandı haberlerini gördüm gerçek mi.

• ozfidelio O kullanıcısına yanıt
    2.5 a 7 taksitle bitirdi hocam

• Birileri, arka adele kendi ameliyat istedi 1.5 ay diyor, diğeri stres kırığı 3 ay... Resmi açıklama lazım.
  • Adriano'nun sağ bek oynamışlığı var mı ?

• Kötü oldu gökhanın sakatlığı. Beck oynar ise geriye kaçırdığı adamlar ile kanser oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: arslantr55

Adriano'nun sağ bek oynamışlığı var mı ?

Ben Barca da oynadı diye biliyorum. Hatta geçen sezon 2 maç bizde bile oynadı
  • Lens ve negredo yu bugün beraber görürmüyüz.

• Lens transferi de yüzde yüz bitti mi ? Formayı giyse bi an önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pektemek ayağını sürte sürte geldi besbelli yollasınlar şu uğursuzu takımdan artık !!!
  • 2. torba 1 den daha tehlikeli
  • Gökhan Gönül'ün Sağlık Durumu Hakkında Bilgilendirme
    Başarılı oyuncumuz Gökhan Gönül'ün sağ bacağında oluşan ağrı şikayeti nedeniyle yapılan tetkikler sonucu; sağ tibia (kaval) kemiğinde stres reaksiyonu ve kemik zarı (periost) ödemi tespit edilmiştir. Bu sorunun ileride stres kırığına dönüşmesini engellemek ve iyileşme sürecini hızlandırmak amacıyla bugün Acıbadem Fulya Hastanesi'nde, Sağlık Kurulu Başkanımız Dr.Sarper Çetinkaya tarafından oyuncumuz ameliyat edilmiştir. Operasyonu başarılı geçen oyuncumuzun 6 hafta sonra takım ile çalışmalara başlaması planlanmıştır.
    Beşiktaş Ailesi olarak Gökhan Gönül'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.
  • KAP geldi: Alvaro Negredo Sanchez'in transferi konusunda kendisi ve kulübü Valencia ile görüşmelere başlanmıştır.
    Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/622343

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Euthyphron -- 3 Ağustos 2017; 9:34:11 >
  • Bugün Lens'in de Beşiktaş formalı fotoğrafını görürsek muhteşem olur.

2 sene önce ağzıma geleni söyleyerek sonlandırdığım Digitürk aboneliğini yeniden almayı bile düşünüyorum. Maçları indra gandi seyrediyorduk bilgisayardan, tükürdüğümüzü yalayıp geri mi alsak bilemedim. Oğlan da gazlayıp duruyor maçları televizyondan seyredelim diye.

Lens + birinci sınıf bir stopere sanırım kös kös arayacağız Digi'yi.
  • twiterda lens'ede video çekeceklerse come to besiktas ı aziz yıldırım söylesin demişler :)
  • Gökhan Gönül sakatlanmasa idi süper olacaktı ya. Nereden çıktı şimdi bu sakatlık. Beck, Gökhan gibi oynayamaz şimdi.
    Lens'i mi sağ bek oynatsak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozfidelio

twiterda lens'ede video çekeceklerse come to besiktas ı aziz yıldırım söylesin demişler :)

Gökhan Gönül>Caner>Lens yapsalar mükemmel olur.
  • 
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.