Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12731274127512761277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz ne yapacaz bu 32 yaşında adamı ya, sözleşme kaç yıllık acaba? Seneye bi yere yollayabilsek bari. Hiç iyi olmadı bu iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Flo_Rida

quote:

Orijinalden alıntı: ozfidelio

twiterda lens'ede video çekeceklerse come to besiktas ı aziz yıldırım söylesin demişler :)

Gökhan Gönül>Caner>Lens yapsalar mükemmel olur.

İsmail de olsun Lens de onu arasın

Aziz Yıldırım üzerinde BJK forması olan Lens i arayıp çağıracak Lens ne diyor bu ya derken arkasından fener formalı Ismail geliyorum başkanım diyecek

• Negredo dan şüphelerim var .Almedia gibi olabilir. Keşke daha iyi golcu yada Abubakar'la devam etseydik :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Negredo dan şüphelerim var .Almedia gibi olabilir. Keşke daha iyi golcu yada Abubakar'la devam etseydik :(

Bende Almedia havası seziyorum inşallah öyle olmaz hocam. Abuş iyiydi ya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

İstermisiniz gökhan gönülün yokluğunda. yeni bir gökhan gönülü orkan ile yaratsın şenol hocamız. aklıma o geliyor. sağ bekte ve ileri gidip gelmede çok iyi ataklar yapar tıpkı gökhan gönül gibi. tabi defansı becerebilirse çokta uyar beşiktaşa. henüz çok genç bakalım aklıma gelen şenol hocanında aklına gelecekmi.

Orkan sol ayaklı oyuncu.

en iyi sağ bekler sol ayağını kullanandır misal ibrahim üzülmez sol bek sağ ayak
  • Beşiktaş Sunderland'le bonservis, Jeremain Lens'le de 5 yıllık sözleşme konusunda anlaşma sağladı. (beIN SPORTS)
  • Vodafone Parkda El Classico keyfi.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

İstermisiniz gökhan gönülün yokluğunda. yeni bir gökhan gönülü orkan ile yaratsın şenol hocamız. aklıma o geliyor. sağ bekte ve ileri gidip gelmede çok iyi ataklar yapar tıpkı gökhan gönül gibi. tabi defansı becerebilirse çokta uyar beşiktaşa. henüz çok genç bakalım aklıma gelen şenol hocanında aklına gelecekmi.

Orkan sol ayaklı oyuncu.

haklısınız ama benim aklımda beşiktaş gaziantep maçında sağ açık oynuyordu sağ içte oynadı.. belki dedim ama olmaz tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Alessar

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Negredo dan şüphelerim var .Almedia gibi olabilir. Keşke daha iyi golcu yada Abubakar'la devam etseydik :(

Bende Almedia havası seziyorum inşallah öyle olmaz hocam. Abuş iyiydi ya :(

Ben de bu adamda almeida havası seziyorum, tipi de andırıyor. Hiç içime sinmedi bu herif ya.

• Almedia mı :)) hocam Almeida anca onun ayakkabısını bağlar. Almeida arıyorsanız Fenerbahçe alıyor onu. Lucas Perez :))

• İnşallah Negredo da yanılırız hep birlikte. Bol bol goller atar.duydugum kadarıyla press yapmayan bir santrafor modeli var.Golcu olsunda atsında goller yeter.

• lens in video hazır anlaşılan :)
  • Beşiktaş, Lens'i ilk olarak 1 milyon Euro karşılığında kiralayacak. Sezon sonunda bonservisi için 3,5 milyon Euro daha ödenecek...
  • gokhanext kullanıcısına yanıt
    Sanki bonservisi yuksek almeyda cikacak gibi hissediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazma şu foruma artık kimsenin umrunda değilsin anla kardeşim kaç yaşındasın Allah için yazma

• quote:

Orijinalden alıntı: EnSaRD

quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

2.5 milyon Euro bonservis, 5 milyon Euro yu kim söyledi

Milliyette okudum 2 taksit toplam 5 milyon euro vermiş. Borsaya bildirilen buymuş.

borsada daha bonservisle ilgili açıklama yok.
  • Ali Fuat Duatepe‏ @alifuatduatepe

33 saat süren pazarlıklar, son dakikada Valencia'ya başka bir takımdan gelen teklif, Negredo'nun direnişi derken saat 17 Atatürk havaalanı

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Beyler bir daha Almeida vb boş yorumlar görürsem bloklayacağım ve herkesin bloklamasını tavsiye ediyorum şuan. O kadar dayanıksız ve boş bir yorum yapıyorsunuz ki.. Atiba , Fabri , Aboubakar sizin beğenmediğiniz oyuncular bunlar. Gelip oynamadan göremeyiz , oyuncuya bağlı her şey istese yapar..
  • Adam sol ayaklı diye edilmeyen küfür kalmamış(bence bir forvete almeida guiza demekten daha büyük bir küfür yok)Sol ayak iyidir gençler stopere kaleciye ters gelir olmayan pozisyon gol olur stoper adamı tutuyorum der adam arkasını döner vurur.Ayrıca adamın gollerine bakın bam güm vurmuyor topa düşünerek vuruyor.
  • Yanlız dün negredo lensten sonra gökhana 3 ay diyince ne negredo kaldı bende ne lens çok şükür 6 haftaymış gökhan önemli
  • 
Sayfa: önceki 12731274127512761277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.