Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (6468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 64666467646864696470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Hocam instada kartallaryalnizucar diye bi sayfa.Egosu yuksek bi kardesimiz olsada gecen sene yaz ayi transferlerini bilmisti.Yalan soyleyecegini pek sanmiyorum

Ben de twitterda safak malatyadan gordum aynisini suan. Milli takim baskisi var demis bir de. Koparilmaya calisiyor olabilir. Umarim hallederiz ve kalir hoca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bence beck gitmemeli.Gidecekse de rus,ukraynali getirmesinler.Boyko isi gibi sakat is.

• Ben senin fenerli olduğunu düşünüyorum.inadına şenol güneş diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Parolo

Ben senin fenerli olduğunu düşünüyorum.inadına şenol güneş diyorum.

Banane senin benim hangi takımlı olduğumu düşündüğünden. Beşiktaşlılığımızı sorgulayabilcek insan evladı yok çok şükür her maç tribündeyiz blok 428 gel ben orda göstereyim kim fenerliymiş.

• Şenol hoca son 15 yılda gelmiş en iyi teknikdirektör.adamın istediği oyuncular alınmazsa tabiki avrupada başarı gelmez.sen trübünde olsan neolur takımın canı ciğerini göndermeye çalıştıktan sonra.bu adam gitmemeli .giderse yabancı teknik adamlardan bi hayır gelmez beşiktaşa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

quote:

30:55 e bakın bakalım tanıdık biri varmı resimde

Hocam bu adam giderse benim yüreğim dayanmaz ya

Gercekten cok kalite , adamdan resmen tecrübe akıyor topu ayagına aldıgın atiba dahil kaybetmeyecegini ve en iyi sekilde kullanacagına emin oldugum tek oyuncu.Umarım gitmez.

Melih Şendil baya fanatik Beşiktaşlı

Bide o Melihin Gümüsbicak olanı var o da FB li

Ulan ya

• quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Beck e hoffenheim dan teklif varmis.2-3 milyon gibi bi fiyat bicmisler.Bence satilmamali daha iyi yedek bulamayiz.

Satılsın. Yerine ahmet oğuz alınsın. Gençler altyapısından 2 sağ bek. Ahmet genç oyuncu patlama yapabilir.
  • Antep macinda deplasmana giden tum taraftarlarimiz senol hoca tezahurati yapmali. Osmanlispor macinda da ayni sekilde. Futbolcular da bu takimin patronunun o oldugunu bilmeli. Diger koparmaya calisanlar da tum besiktas taraftarini karsilarina alacaklarinin farkinda olmali. Avrupada basarili olamaz diyen kendi icimizdekiler de var tabii. Sanki bu adamla bu sene tarihimizde 2. kez uefa ceyrek final oynamadik, yari finali penaltilarda kacirmadik, sl gruplardan ilk defa cikma sansimiz bir hakem tarafindan gasp edilmedi. Hic kadro falan demesin kimse babelmis quaresmaymis bunlar bitik yildizlardi, talisca ve aboubakar denen iki tane dengesiz adam var, sol stoper tosic. Senol gunesten once muzmin yedek oguzhan suan en iyi yerli ortasaha. Yani hocadan bagimsiz kalitesi belli adamlar sadece atiba, marcelo, adriano ve gg. Onlar disinda herkes senol gunes sayesinde oldugundan daha iyi gozukuyor. Senol gunesi begenmemek gibi bir nankorluk yapanlar yaldizlarimiz dokulunce onun katkisi daha iyi anlar.

• takim icinde transfer konusunda guvendigim tek isim sportif direktor ali naibi. genc bi isim fakat cok calisiyor. o sesini daha fazla duyurmaya basladikca, dogru transferlerin sayisi da artacaktir.

• Şenol Hoca öpsün sizi

Bilic,Carlos carvahal,tayfur havutçuları çok özlediniz galiba
  • Bir ara sürekli Oğulcan Çağlayan'ın transfer edilmesini isteyen bir arkadaş vardı, o nerede yahu? Aslında yedeğe iyi bir yerli forvet bulabilsek, Cenk için gelebilecek tekliflerin değerlendirilmesini isterdim. Quaresma için de zaten iyi bir teklif olursa hiç düşünülmemeli. Transfer için oyuncu satışı yapmamızın gerektiği malum, mümkünse kaliteyi aynı seviyede tutabilmek için bu şekilde bir sirkülasyon mantıklı olur gibi, ikisinin de bir şekilde yeri doldurulur. Oğuzhan, Adriano falan gibi takımın önemli oyuncularının ise kalması lazım. Her sene böyle takımın değişmesi de hiç hoş değil ya neyse, Talisca Ve Aboubakar'ın durumları ne olacak, takımdan kimler ayrılacak, kimler gelecek belirsiz. Yine en baştan hoca belli bir düzen ve oyun anlayışı oluşturmaya çalışacak gibi gözüküyor. Eleştiriler, beğenmeyenler olabilir ama şahsen en büyük güvencemizin Şenol hoca olduğunu düşünüyorum, o kaldığı müddetçe bir sıkıntı olmaz. Yeter ki transferde abuk subuk işler yapılmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

takim icinde transfer konusunda guvendigim tek isim sportif direktor ali naibi. genc bi isim fakat cok calisiyor. o sesini daha fazla duyurmaya basladikca, dogru transferlerin sayisi da artacaktir.

Genc ve futbolu takip eden isimler artmali kesinlikle kulupte. Dortmund'da bir ekip var bizim futbol takimindan daha genc. Bir kura cekiminde temsilci olarak gelmislerdi twitterda paylasilmisti.

• Neden bilmiyorum ama seneye Töre bomba gibi dönecek gibi hissediyorum.

• senol hocanin yaşı belli kalsa'bile yaninda iyi bir analizci olmali
    ,bu sezon ozellikle deplasmanlarda cok sikinti cektik,fb ile ayni puan topladik
    ,takim boyu uzun kaliyor topa'sahip olamiyoruz ,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.Parolo kullanıcısına yanıt
    İstedigi oyuncuyu alsan da gelmez hiç şüphen olmasin. Top rakipteyken nasil oynatmasi gerektigini bilmiyor. Ne alan daraltma ne pres hicbir şey yok,göstermelik presten bahsetmiyorum. Atak oynuyosan top rakipteyken ya basacaksin ya da alani daraltacaksin ama hicbirini yapmiyoruz elini kolunu sallaya sallaya geliyolar. Stoperlerin kalitesizligiyle de alakasi yok basaksehirin stoperleri çok mu iyi hayir çöp hepsi mesela. Atinc fener macinda nasil iyi göründü,semih kaya fatih terim varken nasil iyi göründü de şimdi sövüyolar bi düşün,rakibe basarsan defansın sırıtmaz,orta saha yumusak falan deme barcelonada xavi iniesta çok mu sertti de bütün kupalari topladilar hayir,rakibe basmakla ilgili her şey. Rakibi kabak gibi bekliyoruz,basmiyosan alan daralt ama o da yok takim boyu enine çok uzun. Skoru korumaya calisirken basmaya calisiyoruz yine rakibi durduramiyoruz enine takim boyu çok genis olduğu için. Bize azicik pres yapan varsa lig sonuncusu bile olsa zorlaniyoruz oyunumuz bozuluyor,derbilerde ve büyük maçlarda sönük kalma nedenimiz bu biz basmiyoruz rakip basiyor oyunumuz bozuluyor,biz doğru pres yaparsak ne oldugunu gördük fener macinda,mal oldu adamlar top tutamadi bir tane dönen top alamadilar,fener macindaki oyunu genele yaymak gerekiyor. Doğru pres nasil yapilir görmek istiyorsan yillar önce barcelona atleticoyu 5-0 yenmişti o maçi izleyip anlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 23 Mayıs 2017; 5:54:32 >

• +1903

• Senol Gunes edebiyatcilari baslamis yine. Bu takimi sampiyon yapan oyuncilaridir. Tum kritik anlarda kirilip dokulen takimi sirtlayabilen, mental acidan hazirlayabilen bir hocasi olsaydi, eşikleri atlardik fakat bu takim her kritik anda dibi gordu, hoca boyle anlarda onemlidir. Uzun maratondaki Anadolu kuluplerini yenerken degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Senol Gunes edebiyatcilari baslamis yine. Bu takimi sampiyon yapan oyuncilaridir. Tum kritik anlarda kirilip dokulen takimi sirtlayabilen, mental acidan hazirlayabilen bir hocasi olsaydi, eşikleri atlardik fakat bu takim her kritik anda dibi gordu, hoca boyle anlarda onemlidir. Uzun maratondaki Anadolu kuluplerini yenerken degil.

Bos yapiyorsun bende deyim o zaman oyuncular degil hoca sampiyon yapiyor oyuncularin kalitesi piyasa degerleri belli sadece oyuncuyla olsaydi is fenerbahce olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Şenol Güneş'ten haber geldi Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu kazanamadığı için Dh forumundan özür diliyormuş sene sonu görevi bırakacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Senol Gunes edebiyatcilari baslamis yine. Bu takimi sampiyon yapan oyuncilaridir. Tum kritik anlarda kirilip dokulen takimi sirtlayabilen, mental acidan hazirlayabilen bir hocasi olsaydi, eşikleri atlardik fakat bu takim her kritik anda dibi gordu, hoca boyle anlarda onemlidir. Uzun maratondaki Anadolu kuluplerini yenerken degil.

Yönetimde bu kafadaydaysa onlarda gitsinler Şenol hocanın arkasından

• 
Sayfa: önceki 64666467646864696470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.