Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (6467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 64656466646764686469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

quote:

30:55 e bakın bakalım tanıdık biri varmı resimde

Hocam bu adam giderse benim yüreğim dayanmaz ya

Gercekten cok kalite , adamdan resmen tecrübe akıyor topu ayagına aldıgın atiba dahil kaybetmeyecegini ve en iyi sekilde kullanacagına emin oldugum tek oyuncu.Umarım gitmez.

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Melih Şendil baya fanatik Beşiktaşlı

• quote:

Orijinalden alıntı: Züğürt Ağa

Koltuğa vp o ntvspor kadar sevinmemiş lan 😅

Beter olun.

ismailin beraberlik golündeki sevincine bakın Bu adamda da psikoloji gitmiş. Düşünün nasıl baskı varsa üzerinde.. 3. lük mücadelesiiii...işte buuu..fener buuu falan yapıyordur

• Şenol Güneş haberleri umarım gerçek değildir yani öyle saçma sapan bir şey yapmaya asla gerek yok.

Hem Beşiktaş hem de Şenol hocanın kendisi için takımda kalması gerekiyor para her şekilde gelecek artık istediğimiz oyuncuyu alabiliriz.

gelecek sezon için 3 adet futbolcu yeter bize.

Stoper,ofansif kanat ve yaratıcı farklılık sağlayabilecek orta saha lazım olursa bir de kiralık forvet.

Caner bonservis alınmalı. Takımdaki çöplerden acilen kurtulunmalı maaş yükünden vs.

Talisca yı tutamayabiliriz kalkıp 15-20 milyon euro vermeye de gerek yok zaten 2 sene kiralıktı bu sene bitti seneyede kiralık kalsın 3/3 yapalım Benfica gerekirse 50 milyona satsın.

Aboubakar a iyi olacak diye belkide ilk 20 hafta ağladım hep geriye gidiyordu beddua etmeye başladım düzeldi her şeye rağmen bonservisi alınmalıdır.

Bunun dışında dışarıdan gelecek transfer teklifleri her oyuncu için değerlendirilmelidir.

Quaresma
    Adriano
    Atiba
    Gökhan İnler
    Andreas Beck
    Tolga Zengin
    Tolgay Arslan
    Cenk Tosun

bunlara teklif varsa değerlendirilmelidir.

• Şampiyonluk kutlamaları antep maçından sonra mı olur yoksa son lig maçı osmanlı dan sonra mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

quote:

30:55 e bakın bakalım tanıdık biri varmı resimde

Hocam bu adam giderse benim yüreğim dayanmaz ya

Gercekten cok kalite , adamdan resmen tecrübe akıyor topu ayagına aldıgın atiba dahil kaybetmeyecegini ve en iyi sekilde kullanacagına emin oldugum tek oyuncu.Umarım gitmez.

Melih Şendil baya fanatik Beşiktaşlı

Bide o Melihin Gümüsbicak olanı var o da FB li

• quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

quote:

quote:

quote:

bizim kapasite 41903 olduğu halde neden en yüksek 38k görmüşüz ki? kombineliler gelmedi diyelim onlar satıyor zaten paralarını kazanıyorlar da sponsor yerleri falan mı boş kalıyor acaba Olimpiyat gibi bi stadyuma 64 bin kişi Şubat ortasında gittik şu merkezi konumdaki stada gözü kapalı 41bin kişi gelir hadi 41 bini geçtim 40 bini rahatlıkla geçeriz ya valla bu veriler bein sportun verileri sanırım eksik yazılıyor.Maç izlerken seyirci sayısına bakınca Fenerli arkadaş bile boş yer yok nasıl 38 bin kişi var demişti

loca , 1903 tribünü ve vipler sayılmıyor olabilir. Ayrıca kapasiteden %5 te deplasmanı cıkar.

loca,vip falan bilmiyorum da deplasman tribününün eklendiğini duymuştum yani sadece ev sahibi takımın taraftarı sayılmıyor,deplasman takımı taraftarları da passoligle giriyor sonuçta

Tamamda 2100 tane deplasman taraftarı gelmiyorki her mac , tas catlasın 200 300 kisi yani kapasite kafadan 39 bine düsüyor.

• Rasim bildigimiz gibi

Kaldiramadi adam

• Oguzhan,tolgay,neciple uzatmisiz lig bitince aciklayacaklarmis.Sir Senol Günes hocamizinda(canimiz cigerimiz) 2+1 yillik sozlesmesi hazirmis.Ay hadi insallah

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bizim kapasite 41903 olduğu halde neden en yüksek 38k görmüşüz ki? kombineliler gelmedi diyelim onlar satıyor zaten paralarını kazanıyorlar da sponsor yerleri falan mı boş kalıyor acaba Olimpiyat gibi bi stadyuma 64 bin kişi Şubat ortasında gittik şu merkezi konumdaki stada gözü kapalı 41bin kişi gelir hadi 41 bini geçtim 40 bini rahatlıkla geçeriz ya valla bu veriler bein sportun verileri sanırım eksik yazılıyor.Maç izlerken seyirci sayısına bakınca Fenerli arkadaş bile boş yer yok nasıl 38 bin kişi var demişti

loca , 1903 tribünü ve vipler sayılmıyor olabilir. Ayrıca kapasiteden %5 te deplasmanı cıkar.

loca,vip falan bilmiyorum da deplasman tribününün eklendiğini duymuştum yani sadece ev sahibi takımın taraftarı sayılmıyor,deplasman takımı taraftarları da passoligle giriyor sonuçta

Tamamda 2100 tane deplasman taraftarı gelmiyorki her mac , tas catlasın 200 300 kisi yani kapasite kafadan 39 bine düsüyor.

gs,fb taraftarı deplasman tribününde full çekmişlerdi sanki gerçi tvye yansıyan full şeklindeydi ama gerçekte ne bilmiyorum ama mantıklı olan da full gelmiş olmaları belki stadın açılışını yaparız ayağına :D

• http://elclasico.internationalchampionscup.com/

Şu pazarlamaya bakar mısınız?
  • Beck e hoffenheim dan teklif varmis.2-3 milyon gibi bi fiyat bicmisler.Bence satilmamali daha iyi yedek bulamayiz.

• Ahmet çakar, dursun özbeğe karabasan dedi yuh ya...gs li taraftarları galeyana getirmeye çalışıyor
  • Şenol Güneş'le sözleşme uzatılması çok saçma yine sanki adamı kapmaya çalışıyolar gibi sözleşme vermek nedir? 1 yıl opsiyonu var zaten kulüp taraflı kullan onu gitsin. Seneye de şampiyon yapar sonra gider. Avrupa'da Şenol Güneş'le başarı falan gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: AJFA

arkadaşlar 3. yıldızlı formamızdan almak istiyorum ama bir sonraki sezonu mu beklemeliyim?

şuan 200 bin forma hazır diyorlar ama o formalar bu sezonun forması sanırım? bir sonraki sezonu bekleyip yeni sezon 3. yıldızlı formalarından mı almalıyım?

Hazir olan formalar gelecek sezon formalari. Coktan belli oldular cunku, biz bilmiyoruz sadece. 3. yildizi kazaninca o formalara sonradan eklenecek yildiz. İki yildizin ustunde olacak yani gsnin gecen sezonki gibi. Sonraki seneye yanyana olacak 3 yildizimiz.

emin misin hocam? peki alınmalı mı? üstte yıldız iyi olmaz gibi ama bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Oguzhan,tolgay,neciple uzatmisiz lig bitince aciklayacaklarmis.Sir Senol Günes hocamizinda(canimiz cigerimiz) 2+1 yillik sozlesmesi hazirmis.Ay hadi insallah

Kaynak ne hocam ?

• Mitroviç bence çok çabuk harcandı, nedeni ise herkesin stresli olduğu haftalarada kritik maçlarda forma şansı bulması ve bunu iyi değerlendirememesi, adam daha kaç maç oynadı ki bu kadar tahammül edilmez hale geldi, ligde 5-6 maça çıkmış bu adam. Denenmesi gerekirdi ama riske atacak durumda değildik, kalırsa önümüzdeki sezon Şenol hoca onu takıma katabilir.
  • Hocam instada kartallaryalnizucar diye bi sayfa.Egosu yuksek bi kardesimiz olsada gecen sene yaz ayi transferlerini bilmisti.Yalan soyleyecegini pek sanmiyorum

• asasinsov12 A kullanıcısına yanıt
    Kutlamalarda İstanbul da olmak istiyorum o yüzden sordum hangi gün gitmeliyim ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asasinsov12 -- 23 Mayıs 2017; 1:21:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Beck e hoffenheim dan teklif varmis.2-3 milyon gibi bi fiyat bicmisler.Bence satilmamali daha iyi yedek bulamayiz.

Beck gidecek bu cocuk gelecek yerine

http://www.transfermarkt.com.tr/vyacheslav-karavaev/profil/spieler/170620

• Ahahaha 2dk eglenmek icin beyaz futbolu actim.Herifler tam tiyatro oynuyolar.

• 
Sayfa: önceki 64656466646764686469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.