Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (6465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 64636464646564666467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seneye şampiyonlar liginde grubumuzda yer alacak ilk takımı söylüyorum hemfikir oluruz herhalde
    Shaktar Donetsk
  • Ajax gibi genclerle bi kadro kursakta avrupada da yardirsak 90 dakika tempolu oyuna hic bi takim dayanamiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

quote:

Orijinalden alıntı: RapperKabus

quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

YAPMA BOGDANOVIC YAPMA UDOH.. BU KEZ SAVUNAMADIK :/

Şu havalara bak ya. Gören de 20 şampiyonluğunuz var sanacak. 14 şampiyonluk, 20 yılda 3 şampiyonluk alabiliyorsunuz. 3. sınıf bir takımsınız siz. Fenerbahçe kötüyse Galatasaray şampiyon olur, Galatasaray kötüyse Fenerbahçe şampiyon oluyor. Siz ancak ikisi kötü olduğu zaman şampiyonluğa oynayabiliyorsunuz. Avrupa desen hiç yok. Avrupa'da dikili ağacınız var mı sizin?

İyi cıldırmıs bu arkadas

Çıldırmakla bir alakası yok. Doğruları söylemek zorunuza gitmesin. Hayal dünyasında yaşıyorsunuz. Uyanın! Sadece 14 şampiyonluğunuz var ve Avrupa'da hiç başarınız yok.

fenerbahçenin avrupadaki başarısını dermisin bana

Daha piyasada UEFA yokken Balkan Kupası vardı. Balkan kupası müzemizde. Şampiyonlar ligi çeyrek finali, UEFA ligi yarı finali. Var mı bunu geçen başarı?

balkan kupası diyor arkadaş hsfgafdjklsaşidasd daha düne kadar bjknin baskettin 3. numaralı kupasıyla dalga gecen adamlar avrupanın bilmem döneminin kaç numaralı kupasıyla övünür olmuş fsaghdfdjgkhljasşda

Sonra durmadan beşiktaşa 3 sınıf takım demiş sonra kalkmış kendini beşiktaşla kıyaslamış hayatımda kendisiyle bu kadar celişen taraftar grubu görmemişimdir

Ben Beşiktaş'ın kupasıyla dalga falan geçmedim. Balkan Kupası, 1993 senesinde sona ermiş ve UEFA Kupası adı altında toplanmış. Kupa ile övündüğümü hatırlamıyorum? Arkadaş sormuş, söyledim. Avrupa Kupası mı evet, müzede duruyor mu evet. Ben Beşiktaş ile kıyaslama da yapmadım. Kıyaslama yapmak için benzer başarılar gerekiyor.

• Aniden gelen seneye Aboubakar Porto'ya şampiyonlar liginde gol atacak hissi Talisca vari

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Umit ozat iki haftadir 2/1'le parayi kiriyor yalniz.

Biz yememeşiz bu kadroyla özat nasıl yensin feneri başağı 😂😂😂 Eskisi yenisi tam komedi lan bu fbliler

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Çok başarılı 2 tane alırım rez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

Adriano devre arası ayrılmak istedi sanırım ne demek

Adriano nun arkadşımısın erman gibi kaba yerinden mi uyduruyorsun

''Adriano Ayrılmak istedi sanırım'' kimin kuracağı cümledir

İstedi demedim istemis dedim. Arada buyuk fark var.

Miş miş mişde mış mış mış

Nerden duydun kimden hangi kaynak ben senden duyuyorum bunu takip ediyorum Beşiktaşı her daim

• Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    Galatasarayada baya seyirci gelmis aslinda. Ne de olsa bir ara sampiyon olacaklarini sanmislardi.

• Koltuğa vp o ntvspor kadar sevinmemiş lan 😅

Beter olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 22 Mayıs 2017; 22:53:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Galatasarayada baya seyirci gelmis aslinda. Ne de olsa bir ara sampiyon olacaklarini sanmislardi.

antalyaya bak her mac 5-6 bine oynarken bize 30 bin oynamıslar
    az bence. biz son şampiyonuz ve stadımız yeni açıldı. en az 35bine oynamamız gerekiyordu. bu kombinelelerden kaynaklı sorun sanırım, seneye böyle olmicak inşallah.
  • Bu efsane ikiliyi hatırlayan var mı.

• Takımın oyuncularından biri bile abartıldıgını söylüyor bunlar halen abartıyor ama ne beklersin attıkları 3 lük girince gol diye bagıran kisilerde bunlar

Gigi Datome: Daha önce böyle bir şey hiç görmedim, filmlerde bile! Şu an Roma'da halkı selamlayan Papa gibiyim! Bu kupanın taraftarımızı bu kadar mutlu edecegini tahmin etmemistim , belki biraz saclarım kısaldı ama degdi.
  • Bulent uygun kume dusunce bayragi umit devralmis yine yabanci mabanci bir seyler geveliyor

Zaten en cok bizim maclar dolmus. Buna bu hafta antep macinda 27 bin seyirci daha eklenecek. Uzak ara en cok taraftar ceken takimiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

Beyler o değil de 2 yıldır şu tosici moklamaktan bıkmadınız. Ne alıp veremediğiniz var elin garibanıyla. Adam geçen sezon sonu görev aldı en iyi şekilde kullandı şampiyonluk yolunda güven verdi. Bu sezon hatasını hatırlamıyorum, her maçta da gayet iyi oynuyor, hatta bir sürü önemli maçta takımın en iyisiydi. Tosic gidecekmiş de atınç kalacakmış. Yapmayın allah aşkına tosicin yanına bile koymayın atınçı mitroviçi falan.

Balıkların şu hafızaları 10 saniyenin altında olan türüne mi mensupsunuz?
    Tosiç'in hatasını hatırlamıyorum ne demek ya
    Tosiç diyince insanın aklına hataları gelir. Koşuşu bile dengesiz adamın. Kaç tane gol yedirdi bize, kaç önemli maçta batırdı herşeyi.

Hayatında kazanamayacağı parayı kazanıyor. Yedek oturur işte seneye. A.Beck övücüler vardı aklıma onlar geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

Beyler o değil de 2 yıldır şu tosici moklamaktan bıkmadınız. Ne alıp veremediğiniz var elin garibanıyla. Adam geçen sezon sonu görev aldı en iyi şekilde kullandı şampiyonluk yolunda güven verdi. Bu sezon hatasını hatırlamıyorum, her maçta da gayet iyi oynuyor, hatta bir sürü önemli maçta takımın en iyisiydi. Tosic gidecekmiş de atınç kalacakmış. Yapmayın allah aşkına tosicin yanına bile koymayın atınçı mitroviçi falan.

Hocam güzel gidiyordun da hatasını hatırlamıyorum diyince saçmaladın biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkliburak92

Bir fb'linin veya gs'linin şu başlığa gelip siz büyük takım değilsiniz yazması bile Beşiktaş'ın ne kadar büyük olduğunu gösterir.Kardeş niye Gençlerbirliği başlığına siz büyük değilsiniz yazmıyorsun veya Bursaspor.Git kendi başlığına diyicem ama konuşacak pek bir şeyiniz yok dimi.Çünkü Beşiktaş'ın iki senedir eze eze şampiyon olmasını kıskandın ve geldin buralarda kendini küçük düşürüyorsun.

Alışın arkadaşlar birkaç sene daha sadece Beşiktaş konuşacaksınız.

Hocam birinin demesiyle bir camia küçülüp büyümez.Yada birinin demesiyle bir başarı değersizleşmez.

Fb Gs Bjk hepsi büyük camiaalardır.O dediğiniz olayı bütün takım taraftarları yapıyor hem bunu da göz ardı etmeyin.

Forumda takılanların yaş ortalaması belli 17-18 yaşında biri gelip 100 senesini devirmiş camiaalara büyük değil demesi ne kadar gerçekçi.

• 
Sayfa: önceki 64636464646564666467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.