Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54145415541654175418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Kaynak var mı hocam gerçek mi ?

Fotomaç yazmış hocam. Fotomaç=KAP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fernando! kullanıcısına yanıt
    O zaman h.olsun diyebiliriz
  • saranghapanida S kullanıcısına yanıt
    Mikail Serin yazdi twitterda. @alankapatan Dogrulugu bilinmez o yuzden tirnak ici "mis" yazdim. Fakat bos yapacak biri degil takip ettigim surece gormedim kolpa yazisini vs sini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 30 Mart 2017; 12:5:18 >
  • Kenan iyi oyuncu. Boyuna rağmen tekniği ve hızı iyi. Hücumda çok iyi bir alternatif olur.

Hatta Muhammed Enes, Oğuzhan ve Sedat'ı de as kadroya eklesek çok iyi olur. Transfer yapmıyoruz gençleri oynatacağız deseler kabul ederim. Bu adamlar potansiyeli olan oyuncular. U21'de felan oynatarak gelişmelerini bekleyemeyiz. En azından rotasyona girmeleri lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Ben şimdiden 7oyuncu yazdım

Yedek türk kaleci
    Sol defans as
    Sol defans yedek
    Ofansif ortasaha oyun kurucu
    Sol kanat
    Pivot forvet
    forvet kanatta oynayabilen

Gidecekler 11 tane
    Tolga,boyko,pedro,miloseviç,rhodolfo,tosiç,veli,inler,aras,pektemek,ömer

Turk kalmadi takimda

• quote:

Orijinalden alıntı: Senjougahara Hitagi

Senin beynin hoşaf olmuş maç izlemekten. Ne dediğini bilmiyorsun.

Seni muhattap alıp tartışmamı bekleniyorsun umarım

• Senol Gunes: "Aboubakar'in Olymp macinda hatasi bar ama Antalya'da yok. O pozsiyona degil sari faul bile verilmez. Onun iyi bir oyuncu oldugunu dusunuyorum ve daha da iyi olacak, eksik yonlenlerini gelistirecegiz. Yaptigi insanlik disi bir seymis gibi gosteriliyor, boyle seylerle oyuncu yememeliyiz. Kiralik olanlarin durumlarina sezon sonu karar verecegiz. Eger yetisirse Lyon macinda Caner'i kullanabiliriz, Ba'yi lig maclarinda kullanacagiz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 30 Mart 2017; 12:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Kenan Karaman ile on anlasma yapil"mis."

https://twitter.com/alankapatan/status/847357550974476288

??????

• uefa bizi şampiyon yapacak bence kiev faciasından dolayı yoksa bizimkilerin böyle konuşmasına imkan yok. uefa da tiwit atmıştı bjk kazanabilir mi diye. aç gözünü Beşiktaşlı oyuna gelme bu kirli kupayı istemiyoruz...

• Şenol Güneş: Olcay'ın gitmesi Beşiktaş için bir kayıptır, gitmesini istemezdim, gitmesine üzüldüm. Burada iyiydi orada da iyi, hocasını övmesinden ben gurur duyarım.

Ayrıca farklı bi yerde Olcay'ın ıslıklanması konusunda "kaybeden kulüp olur" dedi.

Bu sosyal medya nerden çıktı abi herkes sövüyodu Şenol Hoca'ya saygısızlık yaptı diye adam tek kötü laf etmedi hakkında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fernando! -- 30 Mart 2017; 13:13:2 >
  • Geçen sene ilk yarı Gökhan Töre için de aynı şeyler söyleniyordu.. Yollanmamalıdır, Gökhanı satan kendini satar vaz viz diye.. Sonra ne oldu? Gitti.. Beşiktaş yokluğunu hissetti mi? Ben burada bir tane post görmedim ah Töre şimdi sen olsaydın diye..
    Oğuzhan da aynı şekilde.. Ederi bulunursa gider bu kadar basit. Ederinden kastım 15 milyon ve üzeridir.
    Kimler kimleri nerelere satıyor satıyor yahu.. Oğuzhan ın isminin esamesi okunmaz yanlarında.. Batıyor mu o klüp..
    Oğuzhan gider Cengizhan gelir.. Cengiz han gider AliVelihan gelir..
    Kişiler değil, Beşiktaş ve Beşiktaşın menfaatleri önemlidir. Ederi bulunursa Atiba bile satılabilir sorun yok.. Alternatifi bulunur, takıma adaptasyonu sağlanır. Bulunamazsa oyun sistemi değişir. Bu kadar basit. Çarklar böyle çalışır..
    Bu yaştaki Atiba ya 10milyon verseler satmayın mı diyeceksiniz.. Delirmeyin..

Oğuzhan konusunda ise, geçen yıl çok çok iyi oynadı evet.. Belki de onu öyle Sosa oynatıyordu ya da geçen yılki oyun sistemi oynatıyordu onu öyle.. Bu yıl puan kaybettiğimiz maçlarda "Oğuzhan olmadığı için böyle oldu" diyen kaç kişi oldu? Evet takıma faydalı bu yıl ama yeri bir şekilde doluyor.. Bu da aslında takımın ne kadar geliştiğini gösteriyor.

• remiles01 R kullanıcısına yanıt
    Büyük oyunu bana gösterdiğin tşk edrm

• quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Ben şimdiden 7oyuncu yazdım

Yedek türk kaleci
    Sol defans as
    Sol defans yedek
    Ofansif ortasaha oyun kurucu
    Sol kanat
    Pivot forvet
    forvet kanatta oynayabilen

Gidecekler 11 tane
    Tolga,boyko,pedro,miloseviç,rhodolfo,tosiç,veli,inler,aras,pektemek,ömer

Turk kalmadi takimda

Gelecek sene İnler ve Pektemek kalır takımda. Sırf kontenjan sebepli..
    Alt yapıdan Muhammed Enes i falan yedek soyundurmaya başlarsa hoca, pektemek'e de şut.. İnler kalır ama yine bence..
  • Allah,Şenol Güneş'i başımızdan eksik etmesin.Sen nasıl karakterli,doğrucu,iyi bir insansın be adam.
    Adam pasta aldırmış ya la.
  • Şenol güneş pasta yediriyor

• Yine Şenol Hoca ile Fikret Orman ters düştüler.Genelde böyle oluyor.Sezon başında da olmuştu.Yabancı sınırının gelmesinden yana Şenol Hoca.Tabi kendisi yerli yetiştirebilen , yerlilerden maksimum verim alabilen birisi olduğu için saygı duyarım.Ama bu yabancı sınırı bu kadar dillendiyse herkes bu kadar konuşmaya başladıysa tahminim ya önümüzdeki sezon ya da diğer sezon sınır getirilir.

Sözleşme uzatma konusuna yine kaçamak cevap geldi.Benim anladığım bazı şartları var hocanın.Onların yerine getirilmesi gerekicek.Tahminim şampiyonlar liginde ilerlemeyi çok istiyo.Çünkü ligde şampiyon oldu.Milli takımla dünya üçüncüsü oldu.Tek eksik avrupada başarı.Bazı vaatler bekliyor.

Sonuç olarak Şenol Hoca ne isterse yapılmalı.Teknik direktörlüğü bırakana kadar bizle çalışmalı.Gerçekten başarımızdaki bir numaralı faktör kendisi.İnşallah bu sezon uefa'da olmasa da Avrupada başarı da gelicek.

Lyon'dan cekinmis biraz hoca ama sanırım baya kafa patlatmış.Normalde önünde iki tane lig maçı varken Lyon maçına değinmezdi bu kadar.Gerçekten istiyo o maçı ve taktik konusunda çalışıyo suan belli.Güveniyoruz hoca sana.Yap şeklini.

• Piyasada Türk oyuncu olsa 2000 öncesindeki gibi sınır gelsin ama Türk oyuncu yok ki.
  • bjkliburak92 B kullanıcısına yanıt
    Başkan genç biraz hızlı gidiyo 2 kupa istiyo dedikten sonra başkan hep almayı istiyo hiç vermiyo falan dedi. Daha iyi kadro mu istiyo acaba? Kadro sayısı hakkında genelde sezon başı çok kişi olur sonuna doğru azalırken bizde tam tersi sayı arttı falan dedi.

• bjkliburak92 B kullanıcısına yanıt
    Bu 4yıllık yapılandırma devam edebilir ondan sonra tekrardan ayar çekilecek anlaşıldı bu zaten.Ama sanıyorlar ki yabancı kısıtlaması gelince çok büyük başarılar gelecek.Tabii ki nitelikli yabancılar gelmeli başı boş adamlar gelmesin.Fakat bu kısıtlama anadolu kulüplerinin önünü kapıyor.

Rekabet belirli takımlar etrafında dönüyor.

Kulüp bazında başarı isteniyorsa sınırlandırma olmamalı bana kalırsa milli takım başarısı için futbolcu iyise zaten bu ortamda da kendini gösterir.Alt yapıya yatırım yapmıyorsa kulüpler bunun sebebi zaten yabancı serbestliği ise bu zihniyetten başarı beklemek yersiz olur

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    Bence öyle demek istedi.Beşiktaş 'ta çalışmaktan memnun onda sıkıntısı yok ama bence hedefi büyük hocanın.Yani istediğim şeyleri yapın sonra benden 2 kupa bekleyin kafasında.Anlattığı şey de vardı ya tarla detay falan.Tam da oraya vurgu yaptı.Yani hoca pahalı adam da istemiyo.Diyo ki benim istediğim tip oyuncu bulun.O zaman görün başarıyı.Inşallah bir pürüz çıkmaz da devam edilir.

• 
Sayfa: önceki 54145415541654175418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.