Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54155416541754185419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkliburak92

Bence öyle demek istedi.Beşiktaş 'ta çalışmaktan memnun onda sıkıntısı yok ama bence hedefi büyük hocanın.Yani istediğim şeyleri yapın sonra benden 2 kupa bekleyin kafasında.Anlattığı şey de vardı ya tarla detay falan.Tam da oraya vurgu yaptı.Yani hoca pahalı adam da istemiyo.Diyo ki benim istediğim tip oyuncu bulun.O zaman görün başarıyı.Inşallah bir pürüz çıkmaz da devam edilir.

Şu aşamada Şenol hocayla yolları ayırmak tarihî bir hata olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Worm Holes kullanıcısına yanıt
    Alt yapıdan neden oyuncu oynatılmıyo ben anlamıyorum.Ya taraftar da genelde sabırlıdır.Mesela Necip'in Semih Kaya'nın ilk zamanlarını hatırlıyorum hep alkışlanırdı.Ne yaparlarsa yapsınlar.Ama bu dediğim 1-2 sezon geçerli.Oyuncu da üstüne koyucak tabi.Necip icin soyleyemem de Semih Kaya mesela pohpohlanma yüzünden eridi gitti adam.
    Yani Türkiye'de taraftarda genç oyuncu sabırsızlıgı varmış gibi gösteriliyor ama yok aslında.Şimdi Andreas Beck yerine rotasyonda alt yapıdan oyuncu kullanılmasını en azından Vodafone Arena'daki kolay görünen maçlarda hangimiz tercih etmeyiz.Galatasaray ve Fenerbahçe'de daha da çok örnek verilebilir buna.
    Yabancı sınırı falan hikaye yani.Gelsin sınır ne degişicek ki.Yine aynı tas aynı hamam.Baştaki yönetenler degismedikten sonra.
    Ya hiç bişey bilmiyosan Belcika'yı falan örnek al.Adamlar nasıl yukseltmisler altyapilari araştır sen de uygulamaya çalış.Bu kadar mı zor yani.Ki Belcikadaki para bizdekinin yarısı bile değildir.Parasıyla bu kadar rezil olabilen bi ülke daha yoktur heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliburak92 -- 30 Mart 2017; 13:51:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: bjkliburak92

Bence öyle demek istedi.Beşiktaş 'ta çalışmaktan memnun onda sıkıntısı yok ama bence hedefi büyük hocanın.Yani istediğim şeyleri yapın sonra benden 2 kupa bekleyin kafasında.Anlattığı şey de vardı ya tarla detay falan.Tam da oraya vurgu yaptı.Yani hoca pahalı adam da istemiyo.Diyo ki benim istediğim tip oyuncu bulun.O zaman görün başarıyı.Inşallah bir pürüz çıkmaz da devam edilir.

Şu aşamada Şenol hocayla yolları ayırmak tarihî bir hata olur

114 yıllık tarihimizdeki en büyük bir iki hatadan biri olur.Ama insanın aklı da karışıyo ya.Kacamak cevaplar, sezon sonu bakıcazlar bir de bu kadar iyi durumdayken.Gomez de sezon sonu sezon sonu demişti bi anda gitti adam.Benzer durum degil belki ama Şenol Hoca'da da aynısı yaşanmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 7 Mayıstaki Beşiktaş - Fenerbahçe maçı ne kadar olur tahmini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

7 Mayıstaki Beşiktaş - Fenerbahçe maçı ne kadar olur tahmini

120/130 dan başlar en düşûk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

7 Mayıstaki Beşiktaş - Fenerbahçe maçı ne kadar olur tahmini

120/130 dan başlar en düşûk.

Mersin den gelesim var aslında Passolig çıkartıcam şimdi
  • 40 TL passolig mi olur yahu. vazgeçtim çıkartmıyorum
  • quote:

40 TL passolig mi olur yahu. vazgeçtim çıkartmıyorum

Yaptıkları gerçekten ayıp.. 33 liraydı 40 mı olmuş? Demiroren böyle yapmaya devam ederse, şu passolig yüzünden daha çok taraftar gelmez maça, Almanya İngiltere gibi ülkeler gündüz maçlarında stadı doldururken, biz anca önemli maçlarda gidelim stada.. Futbol bitti, yakında basketbola da el atarlar..

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Bizim stadımız her maç doluyo hocam yinede merak etmeyin

• muco190358 M kullanıcısına yanıt
    niye tek taraflı bakıyorsun ki
  • Sevgili kardeşlerim ;

Üç aylarımız ve kandilimiz mübarek olsun,
    İNŞAALLAH sonucunda musmutlu olacağımız MAYIS ayı gelir,
    AMİN,

not: rüyamda GB maçının sonucunu skorbordta gördüm 1-2
    HEMEN UYANDIM umarım sıkıntı olmaz
  • Şenol Güneş: Geçen seneki kadroyla bu seneki kadronun oyun yapısı değişti. 3 orta sahamız vardı şimdi 7 tane var. Oğuzhan sakatlık geçirdi. Çoğu maçta oynamadı. Talisca formata uymaya çalışıyor. Atiba'ya kaldı yük. Gökhan İnler ile bizim oyun yapımız oturmadı. Sahaya koyamıyorum, üzülüyorum. Çok üst düzey bir oyuncu. Hakkında asla kötü bir şey söyleyemem. Benim yüreğimdeki oyun akıcılığını yüzde yüz ortaya koyduğumuzu söyleyemem. Veli'nin durumu kötü. Maalesef üzüntü verici. Çok büyük şanssızlık mı diyeyim, hata mı bilemiyorum. Veli'yi var olarak göremiyorum. Hep iyileşti ve rahatsız oldu.

Cenk Tosun olağanüstü goller attı övgü aldı. Oynadı atamadı, eleştirildi. Sonra yine goller attı, övüldü. Sağ duyulu olması lazım futbolcunun. Daha çok mesafe alması lazım. Övgüye bakıp durursa, orada kalır. Oğuzhan için de böyle.

Olcay'da hocasının katkısı var. Oynamak istediği için gitti. Olcay'ın buradan gitmesi bir kayıptır, Trabzonspor için kazançtır. Hocasını övüyorsa ondan gurur duyuyorum. Umarım daha başarılı olacaktır. Necip'i, Tolga'yı, Atinç'i kötüleyeceğiz; başkalarını öveceğiz. Öyle bir şey yok. Bizim için her oyuncu değerlidir. Taraftarlar oyuncuları sahiplensinler. Olcay halen Beşiktaş camiasının bir çocuğu olarak gözüküyor. Olcay'ın orada iyi oynamasından biz ve taraftarlar niye rahatsız olalım?

Aboubakar benimle konuştu, oyuncularla da. Ben bugün de transfer listesi yapıp yönetime vermedim. Bunlar çok konuşuluyor. Rahatsız oluyorum. Aboubakar çok çalışkan, istekli. Oyuncu olarak da eksikleri var, fiziksel sorunu yok. Teknik taktik sıkıntıları var. Hiç beklenmeyen şekilde Olympiakos maçında kafa attı. Ne olursa olsun yanlış. Büyük oyuncuların büyük davranışları olur. Antalya maçında o şekilde atılmamıştır. Kasıt yok, verilir verilmez. Eleştiri değil ama ben hakem olsam o sarıyı vermem. Bunun üzerinden Aboubakar'ı yok etmek, sorgulamak, yargılamak doğru değil. Duygusal dalgalanmalrı oluyor. Akıl dışına çıktığı tek maç Olympiakos maçı. Farka gidilecek bir maçta. İçine kapanık, saygılı bir oyuncu. Üst üste oldu evet ama insanlık dışına çıkatılacak bir durum yaratıldı. Olympiakos için yanlış buluyorum. İşini seven çalışan hırslı bir oyuncu. Kiralık oyuncuların durumu sene sonu. İyi bir oyuncu, daha da iyi olacağını düşünüyorum.

• Cimboma Torres, fenere Mesut yazmışlar. Bize de 2.Bundesliga'da oynayan Hannover96'dan Türk kökenli bir oyuncuyu. Aslınad bize de yazmak istiyorlar böyle renkli isimleri ama, biliyorlar ki Fikret başkan hayatta o paraları kimseye vermez.Yazamıyor adamlar. Ama diğer iki takım öylemi? Her ikisi de finansal fairplay pençesinde ama gelsin Mesut'lar gitsin Snaydır'lar. Yazanlar yazar, orada sorun yok. Çok uç bir örnek ama, Tolkien oturdu "Yüzüklerin Efendisi" diye bir kitap yazdı; kendi dili ve evreni ile bir külliyat oluşturdu Sir. Ama biz okuyucular, sokaklara çıkıp da başbakan Gandalf demedik(dedik mi lan yoksa?)! Sorun yazanda değil, inananda.
  • Kenan Karaman sözleşmesi bitmiş bedavaya alınabilir

Yeni Olcay olur<

diğer sözleşmesi bitecek türkler
    Tunay Torun, Serdar Gürler

gençler çok alıp kiralamak lazım
    Alperen Babacan,19
    Umut Bozok,20
    Doğan erdoğan 20
    Anil Capkin 20
    Burak Camoglu 20
  • cenk lyona deplasmanda gol atsın, ertesi gün açılacak başlığı söylüyorum

tosuna psg pençesi
  • seneye şöyle bir forvet hattımız olsa kaleciler ağlar

Gomez + (Üstün Alman teknolojisi)

Cenk tosun + (Almanya alt yapısı)

Kenan karaman + (Üstün Almanya alt yapısı)

Ömer Şişmanoğlu + (Almanya alt yapısı)

• quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

seneye şöyle bir forvet hattımız olsa kaleciler ağlar

Gomez + (Üstün Alman teknolojisi)

Cenk tosun + (Almanya alt yapısı)

Kenan karaman + (Üstün Almanya alt yapısı)

Ömer Şişmanoğlu + (Almanya alt yapısı)

Hocam sen EVO değilsin değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Kaynak var mı hocam gerçek mi ?

Fotomaç yazmış hocam. Fotomaç=KAP

Fotomaçta mı çalışıyorsun birader ? Ne alaka KAP mış..
    Ne yalan haberler yazıldı çizildi Fotomaç ta..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_995

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Kaynak var mı hocam gerçek mi ?

Fotomaç yazmış hocam. Fotomaç=KAP

Fotomaçta mı çalışıyorsun birader ? Ne alaka KAP mış..
    Ne yalan haberler yazıldı çizildi Fotomaç ta..

Fernando!

biraz troll gibi duruyor . Dikkatli olmakta fayda var böyle hesaplara karşı

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    Aynen bu kisi.

• 
Sayfa: önceki 54155416541754185419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.