Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54165417541854195420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onemli olan kurulan yapidir. Senol hoca bunu coook guclu ördü. Geleni bu yapinin icine muthis oturtuyor. O nedenle yeri dolmazmis zart zurt geciniz. Isim asigi olmayin Besiktas aski kafi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca gelecek yıl sırf Trabzonspor un 50nci yıl muhabbetine Trabzona gidecek gibi bir his var içimde.. Ha giderse de şaşırmam.. Çok açık kapı bırakıyor konuşurken çünkü. Net olamıyor, gideceğim diyemiyor, çünkü takım etkilenecek yarışta birden havlu atarız. Kalacağım diyemiyor, sene sonu yalancı çıkmak istemiyor. Böyle lafı çevirip çevirip duruyor.
    "Seneye de ben buradayım biz bir şekilde anlaşırız başkanla" cümlesi zor bir cümle olmasa gerek.. Kimi neyi isteyecek de yapmayacak ki FOrman.. Messi yi isteyecek hali yok ya..
    Ben gideceğini düşünüyorum. Zira sözleşme yenileme haberleri çıktıktan sonra bir anda puff diye buhar oldu birden kayboldu haberler.. Gönlü olan imzayı atar geçerdi.. Neden sene sonu beklensin ki..

Neyse bu sene de şampiyon yapsın, zincirle bağlayacak halimiz yok gitmek isteyeni.. İstemeyerek de olsa gitmesini, teşekkür ederiz el sallarız bu kadar basit.

•  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Bir dönem 'Türk Messi' diye anılan Muhammed Demirci: Daha 22 yaşındayım, pes etmedim. Hedefim Beşiktaş'a geri dönmekhttp://www.aljazeera.com.tr/haber/daha-22-yasindayim-pes-etmedim

Bu adamdan beklentisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Hoca gelecek yıl sırf Trabzonspor un 50nci yıl muhabbetine Trabzona gidecek gibi bir his var içimde.. Ha giderse de şaşırmam.. Çok açık kapı bırakıyor konuşurken çünkü. Net olamıyor, gideceğim diyemiyor, çünkü takım etkilenecek yarışta birden havlu atarız. Kalacağım diyemiyor, sene sonu yalancı çıkmak istemiyor. Böyle lafı çevirip çevirip duruyor.
    "Seneye de ben buradayım biz bir şekilde anlaşırız başkanla" cümlesi zor bir cümle olmasa gerek.. Kimi neyi isteyecek de yapmayacak ki FOrman.. Messi yi isteyecek hali yok ya..
    Ben gideceğini düşünüyorum. Zira sözleşme yenileme haberleri çıktıktan sonra bir anda puff diye buhar oldu birden kayboldu haberler.. Gönlü olan imzayı atar geçerdi.. Neden sene sonu beklensin ki..

Neyse bu sene de şampiyon yapsın, zincirle bağlayacak halimiz yok gitmek isteyeni.. İstemeyerek de olsa gitmesini, teşekkür ederiz el sallarız bu kadar basit.

Ersun Yanal var Trabzon'da. İyi bir ivme yakalamışken bırakmazlar. Başka takıma da gitmez Şenol hoca. İstediği transferleri yapalım futbolu burada bırakır.

• quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Hoca gelecek yıl sırf Trabzonspor un 50nci yıl muhabbetine Trabzona gidecek gibi bir his var içimde.. Ha giderse de şaşırmam.. Çok açık kapı bırakıyor konuşurken çünkü. Net olamıyor, gideceğim diyemiyor, çünkü takım etkilenecek yarışta birden havlu atarız. Kalacağım diyemiyor, sene sonu yalancı çıkmak istemiyor. Böyle lafı çevirip çevirip duruyor.

ersun yanal iyi bi ivme yakalamamis olsa ben de gidebilecegini dusunuyordum fakat ersun yanal'i en azindan bu yaz birakmalari cok zor. 1 senelik daha sozlesmesi var ersun yanal'in.

bana kalirsa senol hoca sampiyonlugu garantilemeden sozlesmeyi uzatma isine girmek istemiyor. simdi uzatsa ve sampiyonluk kacsa medyada ve hatta taraftarda "demek ki hersey sozlesme icinmis / sozlesmenin rahatligi konsantrasyon kaybettirdi" elestirisi yapacak insanlar ne yazik ki var. senol hoca bunlari cok kez yasamis bi adam. sebebi cidden bu tarzda biseyse hak vermek lazim ki ben boyle oldugunu dusunuyorum.

• Şenol Hoca ayrılırsa Milli Takıma gitmek için ayrılır. Trabzon Ersunla iyi gidio bırakmazlar. Bence bizim için tek tehlike Milli takım olabilir. Fatih Terim eskisi gibi güçlü değil dedikleride yapılmıyor gibi yabancı sınırlaması olayında gördük bunu.

• Maca 50 gundur gorev almayan Serkan Cinar atanmis.

Nasil kollaniyoruz belli degil ya hu!

• Şenol Hoca maddi manevi beklentisi olduğunu söyledi. Hoca'ya bizden önce Çin'den de talipler vardı, Terim'e gidiyorsa Hoca'ya da teklif gitmiştir tabii. Hoca da iddialı bi kadro istiyor bence, Tosic falan daha önce kulüp bul dediği adamlarla 6 ay önce apar topar imzalarsan, hızlı solak stoper isterken Mitrovic alırsan, pivot santrafor isterken Aboubakar alırsan, gitmesini istemezdim dediği adamları gönderip U21 takımına yolladığı adamlar takımda kalırsa, takımda 10 stoper olup tandem oluşturacak adam bulunmuyorsa kusura bakmayın hoca manevi olarak beni hiçe sayıyorsunuz diyebilir. Veya beni daha çok takan, sözlerimi daha çok dinleyen atıyorum x kulübüne gidebilir. Hocayı sadece Trabzon ve Milli Takım çapına sıkıştırmayın, daha önce de dedi sanırım bize gelmeden önce Çin'den teklif gelmiş, bugün yine gelir neden olmasın?

Hoca iddialı ve dar kadro seviyor. 23 kişilik ama 18 tane ilk 11 oynayacak kalitede adam mesela, bizde yedekten giren Tolgay ve Beck dışında adam yok belki Necip başka yok.

• Trabzon seyircisi Şenol Güneş'i istemez. Geçen sezon Trabzon'da maç yaparken "...pabucu yarım... çık dışarıya oynayalım" diye tezahürat yapıyorlardı.

Şenol Güneş bizde emekli olur. Yönetim de doğru paralarla doğru futbolcuları getirirse daha başarılı olabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 30 Mart 2017; 19:27:39 >
  • Fernando! kullanıcısına yanıt
    Oyle yetkin kadro kurabilecek maliyet yok. Baskan surekli + ile kapatmaya calisiyor transfer donemini. 18 ilk 11 oyuncusu almak demek fener gibi gs gibi dibe vurmak demek. Bu zamanla olur mu? Olur. Fakat hoca buradayken 2 transfer donemi gecirdi bunlarda da para kisitliydi ve ffp vardi. Bu sartlarda mumkun mu biraz dusunmek lazim? Hoca da sartlari biliyor bunu dert etmiyordur. Ben gidecegini dusunmuyorum Terim milli takimi falan birakmaz Ersun'u da Trabzon birakmaz. Adam da bu yastan sonra kalkip Cin'e mine gitmez.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Necip ve Marcelo ile sözleşme yenileme. 1 senelik opsiyonları varken Tolga Zengin Quaresma ve Tosic'le 3'er 4'er senelik kontratlar yapıp paraları saçma. Boyka Veli Rhodolfo Aras Pedro Milosevic Pektemek Tolga Zengin Gökhan İnler Tosic gönder. 1-2 tane yaşlı oyuncunu sat öyle bir alınır ki.. Hatta bunlardan düştüğün maliyetle 50 tane adam alınır çok rahat hemde.

Ama sen gidip Metin Albayrak'ı scout yazıp transfer komitesini Umut Güner'e bağlar 2 senedir izliyorum dediğin adamları alıp kadroya bile giremezse tabii yapamazsın.

Ayrıca benim demek istediğim 18 tane ilk 11 oyuncusu değil 18 tane ilk 11'de oynasa bile sırıtmayacak oyuncu. Mesela Tolgay ve Beck dedim, Gökhan ve Oğuzhan değil. Tolgay'ın kanat muadilini bulamaz mıyız mesela? 500 bine bonservisi alınmış adam?

Bugün toplantıda bence net olarak kadro hakkında serzenişlerini dile getirdi, hatta gülerek başkan hep almayı seviyor (başkan 2 kupa istiyo dedikten sonra dedi) hiç vermeyi sevmiyor dedi mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fernando! -- 30 Mart 2017; 19:39:42 >

• Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    İlhan Mansız Survivor'dan direk gelip takıma katılsa bundan daha çok iş yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

seneye şöyle bir forvet hattımız olsa kaleciler ağlar

Gomez + (Üstün Alman teknolojisi)

Cenk tosun + (Almanya alt yapısı)

Kenan karaman + (Üstün Almanya alt yapısı)

Ömer Şişmanoğlu + (Almanya alt yapısı)

Ömer kesin, Cenk büyük ihtimalle gidecek

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Helal lan Cansun yeri gelince iyi cevabını veriyor bu dansözlere.

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    hoca maddi manevi beklenti içerisindeyim derken maddi kısmını maaş olarak algılaman büyük zeka işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

Sevgili kardeşlerim ;

Üç aylarımız ve kandilimiz mübarek olsun,
    İNŞAALLAH sonucunda musmutlu olacağımız MAYIS ayı gelir,
    AMİN,

not: rüyamda GB maçının sonucunu skorbordta gördüm 1-2
    HEMEN UYANDIM umarım sıkıntı olmaz

Amin inşALLAH hocam Allah ın izniyle gb maçı bizde rahat alıcaz 2 haftadır puan kaybediyoruz o lüksümüz kalmadı artık takımda bunun bilincinde olucaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

seneye şöyle bir forvet hattımız olsa kaleciler ağlar

Gomez + (Üstün Alman teknolojisi)

Cenk tosun + (Almanya alt yapısı)

Kenan karaman + (Üstün Almanya alt yapısı)

Ömer Şişmanoğlu + (Almanya alt yapısı)

Daha geçen Gomez e giydirmiyormuydun sen hocam gelmesin istemez diye şimdi ne oldu

• Şenol Güneş Beşiktaş'ı bırakmaz. Adam teknik direktörlük kariyeri boyunca bu kadar rahat bir ortamda ve güçlü bir takımda hiç çalışmadı. Her t.d nin kariyerinde bazı hedefler vardır. Ve Şenol Güneş şampiyonlar liginde bir şeyler yapmak çok istiyor ve bunu başarabileceği bir takımın başında.

Futbolcuyken jübilesinde yanında olduğumuz gibi, yeni başarılar kazanıp buradan emekli ederiz hocayı çok büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratumix -- 30 Mart 2017; 23:41:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

helal olsun sana alicansun !!
  • 
Sayfa: önceki 54165417541854195420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.