Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44354436443744384439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Flo_Rida

Çinden santrafor geliyor ama martinez değil. Pivot santrafor özelliği olan, avrupa kökenli bir oyuncu. Kiralık geliyor, daha fazla detay veremiyorum maalesef..

Şöyle elemanlari ne zaman görsem fener bölümündeki duyumcu geliyor aklima. Neymar a 25 verdik ama barcelona araya girdi aldi diye efsane bir mesaji vardi

Şimdi de Apple bize sponsor olacak hayallerine girmişler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beceriksiz adamlar bir forvet alamadılar ahmet bulutun eline bakıyoruz resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Jackson Martinez derdimize çare

Adam 15 maçta 4 gol atmış

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

giden yok ki gelen olsun Rhodolfo yu yollamakta zor.

Oulare kiralıktan geri geldi gol atamıyo ama kiralanabilir
    Bony kadroya giremiyo berahino'yu da aldılar kiralanabilir.
    Santini alınabilir.
    Budkivsky kiralanır. gol atamıyo

Moreno yu bırakmazlar gibi
    Mandzukic , Martinez aşırı sallama haber
    Eder , Mitroviç oynayan oyuncu gelmez.
    Pratto pahalı
    Ramos Çine gidebilir

o zaman utrechten sebastian halleri alak

http://www.transfermarkt.com.tr/sebastien-haller/profil/spieler/181375

bas dostun aynısı boy fiziksel özellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Ocak 2017; 16:32:59 >

• Podolski gitmezse gs bizden öndedir şampiyonluk yarışında.

Snejder gibi bir oyun kurucuları var.
    Bruma-garry zaten yer uçağı gibi.
    Podolski gitmezse hiçbirşey yapmasa bile maç içinde tabelayı yapar mutlaka.
    Eren Derdiyok gibi çok beğendiğim müthiş bir santraforları var.Sadece besleyemiyorlar.Beslerlerse 20 golü rahat bulur.

Sende bir talisca var.Ne yapacağız bilmiyorum.Sakatlanırsa 5.oluruz büyük ihtimalle
  • Kartal_Kastamonu K kullanıcısına yanıt
    Ya neden daha önce söylemedin bunları hemen Benzema ile Modric'i alıyorum.
  • Cenk 48 gol atsa bile bu takımın forveti olamaz
  • Elimizde aboubakar var hala kweuke istiyorsunuz ne desek boş. Bu arada llorente liverpoola iki gol atti baya dususteydi ilgilenmistik ama tercihi epl olmustu adam iyi golcu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaraylilar guclu rakipleri karabukun 3 futbolcusunun afrika kupasinda olusunu senliklerle kutluyor. Sorarsak buyuk takimiz derler, 1-0 kazaninca da sampiyonluk sarkisi soylerler.

• Sezon başı herkes ambargo koyacaz müthiş kadro var diyordu 5 sene üst üste şampiyonluk kadrosundan Taliscs dışında adam yok' a mı geldik? Ne öylesi ne böylesi gerçekçi bakmakta fayda var, Şenol Hoca başımızda olduğu vakit her zaman şampiyonluğun 1 numaralı favorisiyiz!

• 2014'deki Gs bile şampiyon olduysa kasmayın bu kadar. Forvetsiz çıksak bile yeter bu lige.
  • ulloa isteseydik vermezler miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Arkadaş talisca doğru düzgün maç oynamadi. Bu takım buralara taliscasiz geldi. Herkes tutturmuş sadece taliscanin ayağına bakiyo takım diye.

EEE NEREYE KADAR GİDECEK 2.YARI HİÇ BİR ŞEYİN TELAFİSİ YOK HADİ İLK YARI TAKIMLAR ÖYLE BÖYLE GİTTİ 2.YARI AVRUPAYA GİDECEKLER DÜŞME POTASI HER TÜRLÜ ŞEY VAR ÖYLE KOLAY GEÇMEZ HİÇ BİR MAÇ HELE DÜŞME HATTINDA OLANLARLA HİÇ BİR MAÇA BANKO GÖZÜYLE BAKMAYIN UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR VALLA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

ulloa isteseydik vermezler miydi?

Neden gecmis zaman kullandin ?

• Aboubakar döndüğünde Talisca rahatlayacaktır. İlerideki oyuncuların hiçbiri güçlü mücaadeleci oyuncular değil. Babel yine Q7 ve Cenk'ten iyi ama Aboubakar farklı. Aboubakar'ın her halini Cenk'e tercih ederim. Rakip oyuncuları yıpratıyor takımı rahatlatıyor. Geçen sene Sosa Olcay Töre bu işi yapıyordu. Bu sene bütün oyuncular sertlikten uzak.
  • Aboubakar çöp ama C*nk e göre 10 kat iyidir. Talisca ile uyumluda Antalyaspor maçında görmüştük. Ama yine de forvet almamak büyük risk. Almicaksak da aboubakar oynamalı kesinlikle

• Babel yerine gs nin aldigi rodrigues i neden almadik

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Aboubakar çöp ama C*nk e göre 10 kat iyidir. Talisca ile uyumluda Antalyaspor maçında görmüştük. Ama yine de forvet almamak büyük risk. Almicaksak da aboubakar oynamalı kesinlikle

ABUBAKAR ÇOK KÖTÜ BEN SON MAÇTA İZLEDİM ÖZETİNİ BURAYA KOYDUM ORADADA KAÇIRIYOR ADAMI KANSER EDER
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Aboubakar çöp ama C*nk e göre 10 kat iyidir. Talisca ile uyumluda Antalyaspor maçında görmüştük. Ama yine de forvet almamak büyük risk. Almicaksak da aboubakar oynamalı kesinlikle

ABUBAKAR ÇOK KÖTÜ BEN SON MAÇTA İZLEDİM ÖZETİNİ BURAYA KOYDUM ORADADA KAÇIRIYOR ADAMI KANSER EDER

Cenk gibi kaleciyle karsi karsiyayken taca vurmuyor en azindan,kalecinin üzerine vuruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 21 Ocak 2017; 17:55:13 >
  • Wolfsburg ta ntep ve yunus ilk 11de gomez tek ileride

• 
Sayfa: önceki 44354436443744384439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.