Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44334434443544364437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar inanmayabilirsiniz ama muhtemel sabah saatlerinde açıklama gelecektir. Çinden italyan bir forvet ile kiralık olarak anlaşılmış şeklinde haber gelmiş. Artık kim olduğunu daha rahat tahmin edersiniz... Ancak üzülerek çok katkı yapabileceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flo_Rida

Arkadaşlar inanmayabilirsiniz ama muhtemel sabah saatlerinde açıklama gelecektir. Çinden italyan bir forvet ile kiralık olarak anlaşılmış şeklinde haber gelmiş. Artık kim olduğunu daha rahat tahmin edersiniz... Ancak üzülerek çok katkı yapabileceğini düşünmüyorum.

Bildim bildim gabriel batistuta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flo_Rida F kullanıcısına yanıt
    Cin liginde italyan bi pelle var da kaynak bu organin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: aotat

Martinsin de italyan pasaportu varmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aotat -- 21 Ocak 2017; 1:22:45 >
  • quote:

Arkadaşlar inanmayabilirsiniz ama muhtemel sabah saatlerinde açıklama gelecektir. Çinden italyan bir forvet ile kiralık olarak anlaşılmış şeklinde haber gelmiş. Artık kim olduğunu daha rahat tahmin edersiniz... Ancak üzülerek çok katkı yapabileceğini düşünmüyorum.

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

geçen sene aynı sen gibi tahminler yürüten biri vardı nicki aklıma gelmiyor.

Burdan bir arkadaş bunları nerden duydun q7nin donunda mı yaşıyorsun demişti sonra bir daha görmedik :)

Ona çok benzettim seni :D
    Allahım inşallah Roberto Baggio'dur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan5005

kapanan takimlari bir turlu acamadigimiz maclar olacak, son dakikalarda cenk yada abu nun kale icinde kacirdigi da...ve sonunda traftar isyan edecek... bence bunu biliyor olmali yönetim,ama istediginiz özelliklerde ve fiyatta forvet bulamadigimizi tahmin ediyorum...ki bulsak hemen alirlardi...

yani düşünun, tores i örnek alalim;kendisinin gelmek istedigini varsayalim..ok

takimiyla gayet makul anlasma yaptik ..ok

sonra yönetim söyle dusunuyor olabilir mi ki sizce,forvet haytimiz yeterli ,babali de taliscka yida forvete koyabiliriz ,bicze gerekli degil...

olayin özeti dedigim gibi.bize uygun forvet bulamiyoruz.bulsakta mali durumumuz uygun degil

Eskiden büyük oyuncu getirilir, sponsor ve forma satışlarıyla stad oyuncuyu izlemeye gelenlerle doldurulurdu. Bu devir bittiğine göre yönetim itibarı yüksek 32 yaşına gelmiş bir oyuncuya imza parası, bonservis ve maaş adı altında 10m£ bütçe ayırmaz artık satamayacağını bile bile...
    Mitroviç için 9m£ bütçe ayırıldı fakat oyuncu en kötü ihtimal bacağı bile kopsa en kötü gidenin yarısını geri getirecek kalibrede olduğu düşünülüyor. Kadroyu gençleştirin diye bas bas bağırdık bir susup izleyelim ondan sonra eleştiririz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aotat

Graziano Pelle geliyor.

Kaynağın ne bilmiyorum ama Pelle bitiriciliği iyi bir forvet,iyi bir pivot feyenord da iken leblebi gibi gol atıyordu ordan sonrada hücum oynayan bir takımda oynamamasına rağmen southampton da bile iyi kötü gol attı.emin olun bizim gibi çok pozisyon hazırlayan bir takımda çok rahat gol atar.

Şahsen ben gelmesi isterim ama çinde maaşı falan yüksektir geleceğini düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey- -- 21 Ocak 2017; 2:26:2 >
  • muratdem88 M kullanıcısına yanıt
    yani o tahminleri yapan arkadaşa benzettiğimi söylüyorumda biraz bozuk anlatmışım sanırım :)

seni hatırlıyorum efsaneydi o laf ama silmişlerdi hehehe

Diğer tahminleri yapanın nickini hatırlamıyorum sadece :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremus

Ntv gent maçini izledimde Kalu diye bir kanat oyuncusu almislar cok begendim.

Buda transfermarkt'i;http://www.transfermarkt.com.tr/samuel-kalu/profil/spieler/424051

Kendisinin resmi olmasada zenci brumaya benzeyen bir arkadas

Trencin cok cikartiyor bu adamlardan son yillarda. Takipcisi olmak lazim bir tane de biz kapalim. Buralarda yakaladin yakaladin belcika liginde parlayinca 10 milyonlardan baslar pazarlik yoksa.

• muratdem88 M kullanıcısına yanıt
    Evt aynen oydu :)

Neyse bu konuyu kapıyorum :) konu amacından şaşmasın.
  • Günaydın beyler iyi hafta sonlarımız olsun. İnşallah rakiplerimiz puan kaybedecek. Önce Igor Tudorlu Karabük Galatasaray'a Kabusu yaşatacak, sonra Ordinaryüs Dick'li Fenerbahçe Abdullah Avcıyla adeta santranç gibi hamleleriyle beraberlikle ayrılacaklardır. Pazartesi gününe lider girmek dileğiyle
  • Ya yok mu şöyle çöp bir Brezilyalı adı sanı duyulmamış bir santrafor, bi 5milyon var herhalde dökecek

• quote:

Çinden santrafor geliyor ama martinez değil. Pivot santrafor özelliği olan, avrupa kökenli bir oyuncu. Kiralık geliyor, daha fazla detay veremiyorum maalesef..

Şöyle elemanlari ne zaman görsem fener bölümündeki duyumcu geliyor aklima. Neymar a 25 verdik ama barcelona araya girdi aldi diye efsane bir mesaji vardi

• Liderliği alıcaz inşallah bu hafta alırsak her hafta ekstra motive oynarız

• Arkadaşlar inanmayabilirsiniz ama muhtemel sabah saatlerinde açıklama gelecektir. Başkanımız Yakışıklı uzun boylu pivot bir forvet ile kiralık olarak anlaşılmış şeklinde haber gelmiş. Artık kim olduğunu daha rahat tahmin edersiniz... Ancak üzülerek çok katkı yapabileceğini düşünmüyorum.

• arkadaşalr Mario Mandzukic diyorlar .

Allahım lütfen olsu
  • 
Sayfa: önceki 44334434443544364437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.