Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4438. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44364437443844394440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Aboubakar çöp ama C*nk e göre 10 kat iyidir. Talisca ile uyumluda Antalyaspor maçında görmüştük. Ama yine de forvet almamak büyük risk. Almicaksak da aboubakar oynamalı kesinlikle

ABUBAKAR ÇOK KÖTÜ BEN SON MAÇTA İZLEDİM ÖZETİNİ BURAYA KOYDUM ORADADA KAÇIRIYOR ADAMI KANSER EDER

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi karşı karşıyayken taca atmıyor en azından. Elimizdekiler bu yapacak bir şey yok aboubakarı cenke her türlü tercih ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ops -- 21 Ocak 2017; 18:14:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lityum123

Babel yerine gs nin aldigi rodrigues i neden almadik

Sirf 3.5 bonservisi degil mi ? Ayrica bi cacik cikmaz o adamdan

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Cenk 48 gol atsa bile bu takımın forveti olamaz

Dogru,cunku 48 gol atarsa avrupada bi takimin forveti olur obur sene

Saka bi yana cin e satiliyor cenk sene sonu

• Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt
    Kaynak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

quote:

Cenk 48 gol atsa bile bu takımın forveti olamaz

Dogru,cunku 48 gol atarsa avrupada bi takimin forveti olur obur sene

Saka bi yana cin e satiliyor cenk sene sonu

Çin de yabancı sınırı var adamlar ellerindekileri çıkarıyorlar birde cenki mi alacaklar çinlileri araplarla karıştırmayın adamlar çöplere para vermiyor

• Alanya'nın kadroya baktım şöyle bir. As kadronun yarısı ya sakat ya milli takımda. Teknik direktörleri de yok. Stadları iyi. Hava açık. Farklı kazanarak havaya girmemiz lazım.
  • quote:

quote:

quote:

Aboubakar çöp ama C*nk e göre 10 kat iyidir. Talisca ile uyumluda Antalyaspor maçında görmüştük. Ama yine de forvet almamak büyük risk. Almicaksak da aboubakar oynamalı kesinlikle

ABUBAKAR ÇOK KÖTÜ BEN SON MAÇTA İZLEDİM ÖZETİNİ BURAYA KOYDUM ORADADA KAÇIRIYOR ADAMI KANSER EDER

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi karşı karşıyayken taca atmıyor en azından. Elimizdekiler bu yapacak bir şey yok aboubakarı cenke her türlü tercih ederim

İYİ DELİRMELER VE BOL KANSERLİ MAÇLAR O ZAMAN MUTLUYSAN BİLMEM AMA TAKIM KAN AĞLIYOR HANİ AZİZ FENER YENİNCE ÇIKIP BİR ŞEY ETMEZ AMA PUAN KAYBEDİNCE ORAYA BURAYA LAF SÖYLER YA BİZİM KİSİ DE O HESAP ŞUAN BİR ŞEKİLDE EKSİK TAKIMLARDAN PUAN ÇIKARDIK AMA İLERDE BUNA ÇARE DE BULAMAYACAĞIZ SAKATLIK VE CEZAYA ALTERNATİF OYUNCU BİLE YOK ŞUAN
  • bu hafta bizde alanyayla berabere kalırsak şaşırmam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İYİ DELİRMELER VE BOL KANSERLİ MAÇLAR O ZAMAN MUTLUYSAN BİLMEM AMA TAKIM KAN AĞLIYOR HANİ AZİZ FENER YENİNCE ÇIKIP BİR ŞEY ETMEZ AMA PUAN KAYBEDİNCE ORAYA BURAYA LAF SÖYLER YA BİZİM KİSİ DE O HESAP ŞUAN BİR ŞEKİLDE EKSİK TAKIMLARDAN PUAN ÇIKARDIK AMA İLERDE BUNA ÇARE DE BULAMAYACAĞIZ SAKATLIK VE CEZAYA ALTERNATİF OYUNCU BİLE YOK ŞUAN

Felaket tellalı mısın kardeşim sen Alanyayla niye berabere kalalım fener miyiz biz Blokluyorum seni caps lock kapayarak yaz önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ops -- 21 Ocak 2017; 18:40:40 >
  • quote:

Kaynak?

Ben gecende yazmistim yonetimden aliyorum bilgileri ne kadar guvelir allah bilir ama ust yonetim yani

Oguzhanin sene sonu ingiltereye satmayi planliyorlar,cenk icin sene basi gelmisti teklif vermediler,ama cinde kural degisti nolur bilmiyorum

• Ramos gizli forvet bu adam cyber bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Sergio Ramos çok iyi santrafor
  • şurada yönetimin transfer yapacağını söyleyenleri görünce komik oluyorsunuz .

Vizyon = transfer yapmamaktır .

Nede olsa cenk yeter
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Felaket tellalı mısın kardeşim sen Alanyayla niye berabere kalalım fener miyiz biz Blokluyorum seni caps lock kapayarak yaz önce

bende seni blokladım merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil wrongs

Ramos gizli forvet bu adam cyber bence

2 side duran top abartmayın bi izleyin ahım şahım değil
  • Yasin'in golü temiz hiç şoolmasın yazayım şimdiden
  • Eliyle gol attı omuzumla aldım dedi rezalet Yasin Öztekin
  • Cüneyt gidip bir de Yasin'e soruyor, bu da ayrı bir rezillik.
  • Nasıl izliyorsunuz abi basbaya mükemmel kontrol etti bence adam
  • Gayet temiz bence.

• 
Sayfa: önceki 44364437443844394440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.