Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37703771377237733774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tolgay ve oğuzhan bu zamana kadar gördüğüm en büyük balonlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gökhan gönül artık vermez formayı gayet yeterli bir performans gösterdi
  • Oguzhan kucuk maclarin ortalama ustu topcusu bu kesinlesti artik. Ayrica senol hocaya tebrikler su oguzhani 85 dk su cenki 90 dk oyunda tuttu gercekten bravo. Az biraz etkili gelince fenerin bekleri hemen afalladi ve biz bu fenere isabetli sut cekemedik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UNBEATEN Bey diyebiliriz.

• Fenerin oyun mentalitesi anadolu takımlarının istanbul deplasmanında yaptığı defans arkası şişirme toplar. kendi sahasında bile böyle oynuyorlar.
  • Cenk ve oguzhan küçük maçların büyük adamlari Şenol hoca artık bunları görsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

1 puan su oyuna galibiyetten daha iyidir. Boylece eksik gedik konusulur. Fenere gicik oldum boyle yakaladiysan 3 atman lazim. Bu macla birlikte senol hocanin laz inadinada alismis bulundum.

aaaah ya boş ver ünvanımız duruyo ve kiev maçını düşünek bu maç bitti çöp oldu
  • arkadaşlar daha bu takım talisca oynayacak . Devre arası transfer gelecek .

Çok güzel günler bizi bekliyor ...

• EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış bir maç mı izledim acaba bu fenerden memnun musun sen?
  • Maçta bizim için tek olumlu taraf fazla koşmayışımız. Ciddi ciddi koşmadan maçı bitirdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Helal beyler rizeden bile fazla defans yaptınız hakemle bile ezildiniz

Önce kendinize baksanız ?
    10 kişiye karşı (11-küfürle, dolar atma rezillikleriyle sindirilmiş G.Gönül) kendi sahanızda pozisyonunuz varmı?nnnn

(Ona rağmen geldiği günden beri defansta en iyi oyununu oynadı GG)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokmen -- 3 Aralık 2016; 21:3:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

Ne kadar rezil anadolu takımı gibi oynadınız Fenerbahçe derbi adında sunulan bir maçta böyle ezikçe bir futbol oynasa takımdan soğurdum

/>
  • Yazarken hiç utanmadın değil mi, ezdiğin maçta fabrinin gol kurtarışı yok. Bizim de yok da ezdik vs dedin ya

• Bu Beşiktaş kimi yenicek lannnn ! Yemişim namağlupluğu,böyle rezil futbolla istemiyorum namağlupluk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

lan kaleyi bulan şutunuz yok sanki az daha yeniyodunuz.

sizin çok var ya arkadaşım barcelona real maçına bak o da aynıydıu realin şutlar varda ne oluyo son topta bizim koca kafa faul yapmasa gol atamayacaklardı real şutun önemi yok skor yoksa önemi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

Ne kadar rezil anadolu takımı gibi oynadınız Fenerbahçe derbi adında sunulan bir maçta böyle ezikçe bir futbol oynasa takımdan soğurdum

puan farkına bak buralarda ağlama ezik senin çapın yeter mi koskoca Beşiktaşı yenmeye
  • Ntvspor da kırmızı çizgi de yorumcu tüm. progam oguzhana salladı adam sonuna kadar hakli

• Ben böyle takımın...
    Lanet olası GS yle dalga geçtik oynayamıyor diye, bizimkiler diğer yarısahaya bile geçmediler.
    Defolup gitmesi gerekenler listesi:
    Cenk, onun ben benficaya attığı golün hatrına tüküreyim
    Kerim, artık genç falan değilsin eziğin tekisin
    Olcay, son dakikaya yakın attığı o pas neydi öyle. Sanırsın yorgun ondan atamıyor şerefsiz nargileci
    Oğuzhan, bunu var ya 15 falan veren olursa hemen atsınlar ya. Bu maç bi parça vardı falan da her büyük maçta olduğu gibi kıçımın kenarı maestro oldu

• Fener iyi oynamış demiyorum fenerde kötüydü ama hakem açık ara "yine" beşiktaştan yanaydı
  • bu oyunla kievi zor yeneriz
  • 
Sayfa: önceki 37703771377237733774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.